SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०८०/११/२७ गते
  ३६५ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  गोबिन्द,पर्बत । तेस्रो ऐतिहासिक राष्ट्रिय मगर महोत्सवमा अन्तिम दिनमा भएको महोत्सवको आकर्षणका रूपमा रहेको मोफसलकै सवैभन्दा ठुलो पुरस्कार राशिको खुल्ला अन्तरपालिका पुरूष भलिवल प्रतियोगिता अन्तर्गतको उपाधि गलकोट नगरपालिकाले उचाल्यो । प्रतियोगिताको फाइनल भिडन्त कुश्मा नगरपालिका र गलकोट नगरपालिका बीच भएको निकै रोचक र प्रतिस्पर्धात्मक खेलमा गलकोट नगरपालिका ३-१ को रोमान्चक सेटमा बिजयी हुदै उपाधि उचाल्यो ।

  खेल निकै प्रतिस्पर्धात्मक र रोचक भएको थियो । बेस्ट अफ फाईपमा भएको खेलमा गलकोट नगरपालिकाले पहिलो सेट २५-१५ ले जित्यो भने दोस्रो सेट कुश्मा नगरपालिकाले ३०-२८ को घम्साघम्सीले जित निकाल्दा तेस्रो सेट भने गलकोट नगरपालिकाले २५-१७ ले जित हासिल गर्दा चौथो सेटपनि सहज तरिकाले गलकोट नगरपालिकाले उत्कृष्ट खेल खेल्दै २५-१८ को जित निकाल्दै तेस्रो राष्ट्रिय मगर महोत्सव खुल्ला अन्तरपालिका पुरूष भलिवल प्रतियोगिताको उपाधि उचाल्न सफल भयो ।

  यो जित संगै गलकोट नगरपालिकाले सर्बाधिक पुरस्कार २,०२,२२२/ (दुईलाख दुईहजार दुईसय बाईस रुपयाँ, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) हात पर्यो भने दोस्रो हुने कुश्मा नगरपालिकाले १,०१,१११/ (एकलाख एकहजार एकसय एघार रुपयाँ सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) प्रप्त गर्यो । त्यस्तै तेस्रो स्थान भएको फलेबास नगरपालिकाले नगद ५०,१११/ (पचासहजार एकसय एघार रुपयाँ सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) प्रप्त गरेको खेल संयोजक होम पुनले हाम्रो सूचना केन्द्र डटकम लाई जानकारी गराउनु भयो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  भोलि बेलुकासम्म पहिचान भएका शव आफन्तलाई दिन सकिन्छ : स्वास्थ्यमन्त्री पौडेल

  काठमाडौं । स्वास्थ्य तथा जनसंख्यामन्त्री प्रदीप पौडेलले सौर्य एयरलाइन्सको विमान दुर्घटनामा मृत्यु भएकाहरूको शव पहिचान...

  अपाङ्गमैत्री कानून निर्माणको मस्यौदा प्रदेश सरकारलाई हस्तान्तरण

  पोखरा। अपाङ्गमैत्री कानून निर्माणको मस्यौदा गण्डकी प्रदेश सरकारलाई हस्तान्तरण गरिएको छ । राष्ट्रिय अपाङ्गता महासंघ...

  फेरियो शाखा अधिकृत, नासु र खरिदारको पाठ्यक्रम, प्रथमपत्रको अंक नजोडिने

  काठमाडौं । लोकसेवा आयोगले लिने लिखित परीक्षाको प्रारम्भिक चरणको प्रथम पत्र र पाठ्य योजनासम्बन्धी व्यवस्थामा...

  श्रीमदवीतक चर्चा एवं श्रीकृष्ण कथा प्रवचनको पूर्व सन्ध्यामा कलशयात्रा

  पोखरा । एक महिने श्रीमदवीतक चर्चा एवं श्रीकृष्ण कथा प्रवचनको पूर्व सन्ध्यामा पोखरामा कलश यात्रा...

  पत्थरी, टयुमरदेखि क्यान्सरसम्म पत्ता लगाउन सक्ने अल्ट्रासाउन्ड कसरी गरिन्छ ?

  अल्ट्रासाउन्ड भन्नासाथ महिलाले गर्भावस्थामा धेरै गराएको सुन्नुभएकै होला । कति महिलाले गर्भवती भएको बेलामा आफैंले...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं