SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०८०/१०/१३ गते
  ५२५ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  बैकुण्ठ गिरी, क्यालिफोर्निया ।

  मन्जु श्री सम्वत २८६० औं सोनाम ल्होछार (नयाँ वर्ष्) को उपलक्षमा हरेक वर्ष हुँदै आएको सांस्कृतिक कार्यक्रम यस बर्ष पनि तामाङको अपरेशन सोसाईटी अफ क्यालिफोर्निया सान फ्रान्सिस्को वे एरियामा भब्यताका साथ सम्पन्न हुने भएको छ । यसको लागि नेपालबाट र अन्य स्थानहरुबाट कलाकारहरु आउने क्रम शुरु भएको छ ।

  यसै क्रममा नेपालका बहुप्रतिभावान गायम तथा सर्जक मिलन लामा पनि क्यालिफोर्निया आईपुगेको आयोजक संस्थाका अध्यक्ष सुरज पाख्रिनले बताउनु भएको छ । उहाका अनुसार यसपालीको कार्यक्रम निकै रमाईलो हुने छ । देश तथा परदेशबाट कलाकाहरु आईसक्नु भएको छ । कार्यक्रमको तयारी पनि लगभग अन्तिम चरण मै छ । उहाका अनुसार कार्यक्रमलाई City of Richmond का मेयर एडुआर्डो मार्टिनेजले उद्घाटन गर्नु हुनेछ ।

  जनवरी २७, २०२४ शनिबार का दिन Richmond सिटी को ठुलो र भब्य सिटी हल (City Hall) मा हुने यस पालिको ल्होछार सांस्कृतिक साझ्ंलाई सदा झै पारिवारिक बाताबरणमा सभ्य र भव्य बनाउन स्थानिय र राष्ट्रीय स्तरका कलाकारहरुले तयारी गरी रहेको संस्थाका अध्यक्ष पाख्रिनले बताउनु भएको छ ।

  ७/८ सय जनाको सहभागिता रहने यस बर्षको कार्यक्रममा टुङ्ना र डम्फुको ताल मा बिशेष प्रस्तुती टेक्सासबाट आउनु हुने गायक सर्जक छिरिङ तामाङ्, म्हेन्दो माया गायक हेम वाईबा, प्रसिद्ध सेलो गायिका शशिकला मोक्तान तथा लोका प्रिय गायक मिलन लामाको शान्दार प्रस्तुती रहने समेत अध्यक्ष पाख्रिनले बताउनु भयो ।

  दौतरीहरुको  साथमा मिठो खाना-पिना अनि ख्याती प्राप्त कलाकारहरुको प्रस्तुति, अनि च्याङ्वा अनि मैच्याङहरुको मस्का मस्की , सांस्कृतिक नृत्यहरु, अनि DJ DAWA FINZO को NON STOP DANCING NUMBERS तथा सेलो -बे एरिया पुरै नाच्ने छ ।

  यती ठुलो र भब्य कार्यक्रममा सबैलाई सहयोग गर्न समेत आयोजक संस्थाले नेपाली दाजुभाई दिदिबहिनिहरुलाई अनुरोध गरेको जनरल सेक्रेटरी ग्याल्पो योञ्जनले बताउनु भयो ।

  साथै गैर आवासिय नेपाली समाज अमेरिका पश्चिम अध्यक्ष बिष्णु केसी खत्रीले पनि कार्यक्रममा सबै नेपालीहरु साथ रहेकोले सबै भाषा भाषी नेपाली दाजुभाई दिदबहिनीहरुलाई कार्यक्रममा सहभागी हुन आग्रह गर्नु भएको छ ।

  सहयोग आउने क्रम जारी छ,  हालसम्म उहाहरु सहयोग गरिसक्नु भएको छ ।।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  गण्डकी प्रज्ञा–प्रतिष्ठानले प्रकटका कृति प्रकाशन गरिदिने

  राजाराम पौडेल, पोखरा । उपचारका क्रममा मंगलबार निधन भएका साहित्यकार प्रकट पंगेनी शिवका प्रकाशन हुन...

  यूनाइटेड क्लबद्धारा पोखरा आरोग्य आश्रममा खाद्यान्न सामाग्री वितरण

  पोखरा । यूनाइटेड क्लब पोखराले पोखरा १५ टुटुङामा रहेको पोखरा आरोग्य आश्रममा खाद्यान्न सामाग्री वितरण...

  नेपाली क्रिकेट खेलाडीको लागी अमेरिकामा सहयोगको बर्षा एकैदिनमा १२ हजार डलर संकलन

  बैकुण्ठ गिरी, अमेरिका । गैर आवासिय नेपाली संघ राष्टिय सम्वनय परिषद, युवा बिद्यार्थी र खेलकुद...

  यूनाइटेडको रक्तदानमा ८५ यूनिट रगत संकलन

  पोखरा । यूनाइटेड क्लबले आयोजना गरेको रक्तदान कार्यक्रममा ८५ यूनिट रगत संकलन भएको छ ।...

  आलु महोत्सवमा करिव ४ करोडको कारोवार

  श्रीभद्र पौडेल,पोखरा।१२ औं संस्करणको राष्ट्रिय हेमजा आलु महोत्सव पोखरा क्षेत्रका अग्रज कृषकलाई सम्मान गर्दै बुधवार...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं