SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०८०/११/२७ गते
  २१० &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  गोबिन्द,पर्बत । ४२ औँ राष्ट्रिय मगर दिवसको अवसर पारेर पुन युवा क्लव पर्वतले  “कला संस्कृतिको सम्वद्र्धनमा ऐक्यवद्धता, खेल, व्यापार, कृषि तथा पर्यटन प्रवद्र्धनमा मुख्य प्रतिवद्धता” भन्ने मुल नाराका साथ शुरु गरिएको तेस्रो ऐतिहासिक राष्ट्रिय मगर महोत्सवको अन्तिम दिनमा भएको खुल्ला पालिका स्तरीय पुरूष प्रौढ भलिबल प्रतियोगिताको उपाधि पोखरा भेट्रान्सले उचालेको छ । भू.पु सैनिक कुश्मा र पोखरा भेट्रान्स बीच भएको फाईनल भिडन्तमा ३-२ को रोमान्चक सेटमा बिजय हासिल गर्दै पोखरा भेट्रान्सले उपाधि माथी कब्जा जमायो ।

  खेल निकै प्रतिस्पर्धात्मक र रोचक भएको थियो । बेस्ट अफ फाईपमा भएको खेलमा पोखरा भेट्रान्सले पहिलो सेट २५-१७ ले जित्यो भने दोस्रो सेट भू.पु सैनिक कुश्माले २५-१६ जित निकाल्दा तेस्रो सेट भने पोखरा भेट्रान्सले २५-१९ ले जित निकाल्दै गर्दा चौथो सेट भू.पु सैनिक कुश्माले  उत्कृष्ट खेल खेल्दै २५-१९ को जित निकाल्दै खेल २-२ सेटको बराबरीमा ल्याउन सफल भयो । अन्तिम तथा फईनल सेटमा भने पोखरा भेट्रान्सले १५-१० ले जित हासिल गर्दै तेस्रो राष्ट्रिय मगर महोत्सवको खुल्ला पालिका स्तरीय पुरूष प्रौढ भलिबल प्रतियोगिताको उपाधि उचाल्न सफल भयो।

  यो जित संगै पोखरा भेट्रान्सले ७७,७७७/(सतहत्तर हजार सात सय सतहत्तर, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) हात पर्यो भने दोस्रो हुने भू.पु सैनिक कुश्माले ४४,४४४/ चौवालिस हजार चारसय चौवालिस रुपयाँ, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) प्रप्त गरेको खेल संयोजक होम पुनले हाम्रो सूचना केन्द्र डटकम लाई जानकारी गराउनु भयो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  भोलि बेलुकासम्म पहिचान भएका शव आफन्तलाई दिन सकिन्छ : स्वास्थ्यमन्त्री पौडेल

  काठमाडौं । स्वास्थ्य तथा जनसंख्यामन्त्री प्रदीप पौडेलले सौर्य एयरलाइन्सको विमान दुर्घटनामा मृत्यु भएकाहरूको शव पहिचान...

  अपाङ्गमैत्री कानून निर्माणको मस्यौदा प्रदेश सरकारलाई हस्तान्तरण

  पोखरा। अपाङ्गमैत्री कानून निर्माणको मस्यौदा गण्डकी प्रदेश सरकारलाई हस्तान्तरण गरिएको छ । राष्ट्रिय अपाङ्गता महासंघ...

  फेरियो शाखा अधिकृत, नासु र खरिदारको पाठ्यक्रम, प्रथमपत्रको अंक नजोडिने

  काठमाडौं । लोकसेवा आयोगले लिने लिखित परीक्षाको प्रारम्भिक चरणको प्रथम पत्र र पाठ्य योजनासम्बन्धी व्यवस्थामा...

  श्रीमदवीतक चर्चा एवं श्रीकृष्ण कथा प्रवचनको पूर्व सन्ध्यामा कलशयात्रा

  पोखरा । एक महिने श्रीमदवीतक चर्चा एवं श्रीकृष्ण कथा प्रवचनको पूर्व सन्ध्यामा पोखरामा कलश यात्रा...

  पत्थरी, टयुमरदेखि क्यान्सरसम्म पत्ता लगाउन सक्ने अल्ट्रासाउन्ड कसरी गरिन्छ ?

  अल्ट्रासाउन्ड भन्नासाथ महिलाले गर्भावस्थामा धेरै गराएको सुन्नुभएकै होला । कति महिलाले गर्भवती भएको बेलामा आफैंले...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं