SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०८०/११/२० गते
  ५५४ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  गोबिन्द,पर्बत । ४२ औँ राष्ट्रिय मगर दिवसको अवसर पारेर पुन युवा क्लव पर्वतले  “कला संस्कृतिको सम्वद्र्धनमा ऐक्यवद्धता, खेल, व्यापार, कृषि तथा पर्यटन प्रवद्र्धनमा मुख्य प्रतिवद्धता” भन्ने मुल नाराका साथ शुरु गरिएको तेस्रो ऐतिहासिक राष्ट्रिय मगर महोत्सवमा हिजो भएको खुल्ला महिला भलिवल प्रतियोगिताको पहिलो सेमिफाइनल पुन क्लब र पुन ट्रेनिंग सेन्टर बीच भएको थियो । बेस्ट अफ फाईपमा भएको खेलमा पुन ट्रेनिंग सेन्टरले पुन क्लबलाई सोझो ३-० को सेटमा हराउदै फाईनलमा आफ्नो स्थान सुरक्षित गर्यो । पहिलो सेट पुन ट्रेनिंग सेन्टरले २५-१२ दोश्रो सेट २५-१० र अन्तिम सेट २५-१४ ले जितेको थियो।

  त्यस्तै दोस्रो सेमिफाइनल कुश्मा,पर्बत र पुन क्लब (सेतो) बिच भएको थियो भने खेल निकै प्रतिस्पर्धात्मक र रोचक भएको थियो । उक्त खेलामा कुश्मा,पर्बतले पुन क्लबलाई ३-१ को सेटमा हराउदै पुन ट्रेनिंग सेन्टर संगको फाईनल भेट पक्का गरेको थियो । कुश्मा,पर्बतले पुन क्लबलाई पहिलो सेट २५-२३ र दोश्रो सेट २५-१७ ले जित निकाल्दा तेस्रो सेट भने पुन क्लब (सेतो)ले १९-२५ ले जित निकाल्दै खेलमा फर्किने संकेत गरेको थियो तर चौथो सेटको रोमान्चक खेलमा २५-२३ ले जित हासिल गर्दै कुश्मा,पर्बत फाईनलमा पुग्यो । फाईनल खेल आज हुने जानकारी खेल संयोजक होम पुनले हाम्रो सूचना केन्द्र डटकम लाई जानकारी गराउनु भयो ।

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  भोलि बेलुकासम्म पहिचान भएका शव आफन्तलाई दिन सकिन्छ : स्वास्थ्यमन्त्री पौडेल

  काठमाडौं । स्वास्थ्य तथा जनसंख्यामन्त्री प्रदीप पौडेलले सौर्य एयरलाइन्सको विमान दुर्घटनामा मृत्यु भएकाहरूको शव पहिचान...

  अपाङ्गमैत्री कानून निर्माणको मस्यौदा प्रदेश सरकारलाई हस्तान्तरण

  पोखरा। अपाङ्गमैत्री कानून निर्माणको मस्यौदा गण्डकी प्रदेश सरकारलाई हस्तान्तरण गरिएको छ । राष्ट्रिय अपाङ्गता महासंघ...

  फेरियो शाखा अधिकृत, नासु र खरिदारको पाठ्यक्रम, प्रथमपत्रको अंक नजोडिने

  काठमाडौं । लोकसेवा आयोगले लिने लिखित परीक्षाको प्रारम्भिक चरणको प्रथम पत्र र पाठ्य योजनासम्बन्धी व्यवस्थामा...

  श्रीमदवीतक चर्चा एवं श्रीकृष्ण कथा प्रवचनको पूर्व सन्ध्यामा कलशयात्रा

  पोखरा । एक महिने श्रीमदवीतक चर्चा एवं श्रीकृष्ण कथा प्रवचनको पूर्व सन्ध्यामा पोखरामा कलश यात्रा...

  पत्थरी, टयुमरदेखि क्यान्सरसम्म पत्ता लगाउन सक्ने अल्ट्रासाउन्ड कसरी गरिन्छ ?

  अल्ट्रासाउन्ड भन्नासाथ महिलाले गर्भावस्थामा धेरै गराएको सुन्नुभएकै होला । कति महिलाले गर्भवती भएको बेलामा आफैंले...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं