SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७७/९/७ गते
  ४१०३ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  पोखरा । सत्तारुढ दल नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी नेकपा भित्र चलेको बिवादको कारण संसद बिघटन भैसकेको छ । यस्तो अबस्थामा पार्टी एक भैरहने कुरा नै भएन । अध्यक्ष तथा प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले अर्का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड र माधव नेपालहरुले संगठनको अनुसासन पालना नगरेको भन्दै कारवाही गर्ने अबस्थामा उता प्रचण्ड सहितका नेताहरु भने ओलीले गम्भीर त्रुटी गरेको भन्दै कारवाही गरेका छन् ।

  पार्टी भित्र यो बिवाद चलिरहेका बेला संसद बिघटन भएको र पुर्व माओवादी तथा माधव नेपाल समुहबाट मन्त्री बनेकाहरुले राजिनामा दिएको अबस्था प्रधानमन्त्री ओलीले नयाँ मन्त्री परिषद् गठन गर्न लागेका छन् । नब गठित हुने मन्त्री परिषद्मा पर्वतमा नेकपा अध्यक्ष तथा प्रतिनिधी सभा पुर्व साँसद पदम गिरी मन्त्री हुने लगभग पक्का भएको बताइएको छ ।

  नेकपामा राम्रो संभावना भएको, पार्टी भित्र र बाहिर पनि पदम गिरी प्रति जन आर्कषण राम्रो भएको कारण ओलीको मन्त्री बनाउने लिष्टमा गिरीको नाम अग्रपंतीमा भएको बालुवाटार निकट श्रोतले सुचनाकेन्द्र डटकमलाई बताएको छ ।

  गिरी आज बसेको पार्टीको बैठकबाट केन्द्रिय सदस्य समेत चयन भएका छन् । गिरीले बिकास निर्माण लगायतको क्षेत्रमा पर्वतमा गरेको बिकासका कामहरु बारे पनि राम्रो चर्चा हुँदै आएको छ । गिरी मन्त्री भएको अबस्था ओली निकट नेकपा पर्वतको शक्त्तीआली पार्टी बन्ने र बिकास तथा समृद्धीका कामहरु पनि तिब्र गतिमा जान सक्ने नेकपाका स्थानिय नेताहरुको भनाई समेत छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  दुखद् खबर : पर्वतको परादीमा भएको टाटा सुमो दुर्घटनामा परी १३ जना घाइते

  पर्वत । पर्वतको कुश्मा नगरपालिका–८ चुवा स्थित परादी नजिकै भएको सवारी दुर्घटनामा परी १३ जना...

  कु.न.पा १० पिपलटारी मा नेकपा एमाले को प्यानल बिजयी

  रबिन सुबेदी,पर्वत । कुश्मा १० पिपलटारी को मतगणना सम्पन्न भएको छ । वडा अध्यक्षमा  रामचन्द्र...

  हार स्वीकारेर घर पुगेका उम्मेदवार तीन भोटले विजयी भएपछि…

  कैलाली । कैलालीको घोडाघोडी नगरपालिका-११ को मत गन्दागन्दै हार्ने सोचेर फर्केका जसपाका वडाअध्यक्ष उम्मेदवार दानसिंह...

  हेटौंडा उपमहानगरमा राप्रपाको अग्रता

  हेटौंडा उपमहानगरपालिकामा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राप्रपा)का उम्मेदवार दिपक बहादुर सिंहले अग्रता लिएका छन् । २२...

  तीव्र गतिमा लौरो, सुस्त गतिमा घाम, हेर्नुस् काठमाडौंको पछिल्लो मतपरिणाम

  काठमाडौं । काठमाडौं महानगरपालिकाको मेयरका उम्मेदवार बालेन शाहले फेरि मतान्तर बढाएका छन् । पछिल्लो मत...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं