SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • आज : २०७८ कार्तिक ५ गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
  सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७७/९/७ गते
  २८५२ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  पोखरा । सत्तारुढ दल नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी नेकपा भित्र चलेको बिवादको कारण संसद बिघटन भैसकेको छ । यस्तो अबस्थामा पार्टी एक भैरहने कुरा नै भएन । अध्यक्ष तथा प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले अर्का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड र माधव नेपालहरुले संगठनको अनुसासन पालना नगरेको भन्दै कारवाही गर्ने अबस्थामा उता प्रचण्ड सहितका नेताहरु भने ओलीले गम्भीर त्रुटी गरेको भन्दै कारवाही गरेका छन् ।

  पार्टी भित्र यो बिवाद चलिरहेका बेला संसद बिघटन भएको र पुर्व माओवादी तथा माधव नेपाल समुहबाट मन्त्री बनेकाहरुले राजिनामा दिएको अबस्था प्रधानमन्त्री ओलीले नयाँ मन्त्री परिषद् गठन गर्न लागेका छन् । नब गठित हुने मन्त्री परिषद्मा पर्वतमा नेकपा अध्यक्ष तथा प्रतिनिधी सभा पुर्व साँसद पदम गिरी मन्त्री हुने लगभग पक्का भएको बताइएको छ ।

  नेकपामा राम्रो संभावना भएको, पार्टी भित्र र बाहिर पनि पदम गिरी प्रति जन आर्कषण राम्रो भएको कारण ओलीको मन्त्री बनाउने लिष्टमा गिरीको नाम अग्रपंतीमा भएको बालुवाटार निकट श्रोतले सुचनाकेन्द्र डटकमलाई बताएको छ ।

  गिरी आज बसेको पार्टीको बैठकबाट केन्द्रिय सदस्य समेत चयन भएका छन् । गिरीले बिकास निर्माण लगायतको क्षेत्रमा पर्वतमा गरेको बिकासका कामहरु बारे पनि राम्रो चर्चा हुँदै आएको छ । गिरी मन्त्री भएको अबस्था ओली निकट नेकपा पर्वतको शक्त्तीआली पार्टी बन्ने र बिकास तथा समृद्धीका कामहरु पनि तिब्र गतिमा जान सक्ने नेकपाका स्थानिय नेताहरुको भनाई समेत छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  प्रधानन्यायाधीशको राजीनाको विपक्षमा एमाले

  नेकपा एमाले एकाएक युटर्न भएको छ । सिंगो न्यायालयको धज्जी उडाउन मेनरोल खेलेको आरोप खेपेका...

  मानव वेचविखनवाट पीडित तथा प्रभावितहरूको सहयोगका लागि वार्षिक छलफल कार्यक्रम कृष्णनगरमा सम्पन्न 

  कृष्णनगर, कपिलवस्तु, | मानव वेचविखनवाट पीडित तथा प्रभावितहरूको सहयोगका लागि वार्षिक सार्वजनिक छलफल एकदिने कार्यक्रम...

  नेपाल बारले माग्यो प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा

  काठमाडौं । कानुन व्यवसायीहरुको छाता संस्था नेपाल बार एशोसिएसनले पनि प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्रशम्सेर जबराको राजीनामा मागेको...

  पाँचथर बस दुर्घटनामा घाइते भएका दुई जनाको मृत्यु !

  पाँचथर। फिदिम नगरपालिका -४ सरखण्डेमा भएको बस दुर्घटनामा घाइते भएका दुई जनाको मृत्यु भएको छ...

  पाँचथरमा बस दुर्घटना, ५४ घाइते केहीको अवस्था चिन्ताजनक…

  पाँचथर । पाँचथरमा बस दुर्घटना हुँदा ५४ यात्रु घाइते भएका छन् । घाइतेमध्ये केही यात्रुको...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं