SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०८०/११/२० गते
  ३५३ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  गोबिन्द,पर्बत । ४२ औँ राष्ट्रिय मगर दिवसको अवसर पारेर पुन युवा क्लव पर्वतले  “कला संस्कृतिको सम्वद्र्धनमा ऐक्यवद्धता, खेल, व्यापार, कृषि तथा पर्यटन प्रवद्र्धनमा मुख्य प्रतिवद्धता” भन्ने मुल नाराका साथ शुरु गरिएको तेस्रो ऐतिहासिक राष्ट्रिय मगर महोत्सवमा हिजो भएको खुल्ला महिला भलिवल प्रतियोगिताको पहिलो सेमिफाइनल पुन क्लब र पुन ट्रेनिंग सेन्टर बीच भएको थियो । बेस्ट अफ फाईपमा भएको खेलमा पुन ट्रेनिंग सेन्टरले पुन क्लबलाई सोझो ३-० को सेटमा हराउदै फाईनलमा आफ्नो स्थान सुरक्षित गर्यो । पहिलो सेट पुन ट्रेनिंग सेन्टरले २५-१२ दोश्रो सेट २५-१० र अन्तिम सेट २५-१४ ले जितेको थियो।

  त्यस्तै दोस्रो सेमिफाइनल कुश्मा,पर्बत र पुन क्लब (सेतो) बिच भएको थियो भने खेल निकै प्रतिस्पर्धात्मक र रोचक भएको थियो । उक्त खेलामा कुश्मा,पर्बतले पुन क्लबलाई ३-१ को सेटमा हराउदै पुन ट्रेनिंग सेन्टर संगको फाईनल भेट पक्का गरेको थियो । कुश्मा,पर्बतले पुन क्लबलाई पहिलो सेट २५-२३ र दोश्रो सेट २५-१७ ले जित निकाल्दा तेस्रो सेट भने पुन क्लब (सेतो)ले १९-२५ ले जित निकाल्दै खेलमा फर्किने संकेत गरेको थियो तर चौथो सेटको रोमान्चक खेलमा २५-२३ ले जित हासिल गर्दै कुश्मा,पर्बत फाईनलमा पुग्यो । फाईनल खेल आज हुने जानकारी खेल संयोजक होम पुनले हाम्रो सूचना केन्द्र डटकम लाई जानकारी गराउनु भयो ।

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  गण्डकी प्रज्ञा–प्रतिष्ठानले प्रकटका कृति प्रकाशन गरिदिने

  राजाराम पौडेल, पोखरा । उपचारका क्रममा मंगलबार निधन भएका साहित्यकार प्रकट पंगेनी शिवका प्रकाशन हुन...

  यूनाइटेड क्लबद्धारा पोखरा आरोग्य आश्रममा खाद्यान्न सामाग्री वितरण

  पोखरा । यूनाइटेड क्लब पोखराले पोखरा १५ टुटुङामा रहेको पोखरा आरोग्य आश्रममा खाद्यान्न सामाग्री वितरण...

  नेपाली क्रिकेट खेलाडीको लागी अमेरिकामा सहयोगको बर्षा एकैदिनमा १२ हजार डलर संकलन

  बैकुण्ठ गिरी, अमेरिका । गैर आवासिय नेपाली संघ राष्टिय सम्वनय परिषद, युवा बिद्यार्थी र खेलकुद...

  यूनाइटेडको रक्तदानमा ८५ यूनिट रगत संकलन

  पोखरा । यूनाइटेड क्लबले आयोजना गरेको रक्तदान कार्यक्रममा ८५ यूनिट रगत संकलन भएको छ ।...

  आलु महोत्सवमा करिव ४ करोडको कारोवार

  श्रीभद्र पौडेल,पोखरा।१२ औं संस्करणको राष्ट्रिय हेमजा आलु महोत्सव पोखरा क्षेत्रका अग्रज कृषकलाई सम्मान गर्दै बुधवार...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं