SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७६/१२/२६ गते
  ५२१ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  एजेन्सी । इङ्लिस फुटबल क्लब म्यानचेस्टर सिटीका प्रशिक्षक पेप ग्वार्डिओलालाई मातृशोक परेको छ । कोभीड–१९ को संक्रमणपछि पेपकी आमा डोलोर्स साला कार्रियोको सोमबार ८२ वर्षको उमेरमा बार्सिलोनामा निधन भएको हो ।क्लबले एक विज्ञप्ति जारी गर्दै म्यानचेस्टर सिटी परिवार पेपकी आमा डोलोर्स साला कार्रियोको मृत्युबाट स्तबध भएको जनाएको छ साथै  ‘क्लबसँग आबद्ध सबैले यस समय पेप, उनको परिवार  र साथीभाईलाई समवेदना सन्देश पठाएका छन् ।  पेप र उनको परिवार प्रति हाम्रो संवेदना व्यक्त गर्दछौं क्लबले जनायो । कोभीड १९ का कारण स्पेनमा १३ हजारभन्दा बढीले ज्यान गुमाइसकेका छन् ।

  ग्वार्डिओला क्याटालोनियाका स्थानीय हुन् । यहाँ कोभीड–१९ ले झन्डै २ हजार जनाको ज्यान लिइसकेको छ ।अवस्था निकै खराब हुने र मृतकको संख्या बढ्ने जोखिम देखेपछि यहाँका स्थानीयलाई सरकारले आफैं सुरक्षित रहनु भनेको छ ।४९ वर्षका पेप बार्सिलोना क्लबका प्रसिद्ध व्यक्तित्व हुन् । उनले खेलाडीका रुपमा कप्तानको भूमिका निर्वाह गर्दै बार्सिलोनालाई च्याम्पियन्स लिग जिताए भने प्रशिक्षकका रुपमा पनि यो उपाधि जिताए । त्यसयता, उनले जर्मनीमा बार्यन म्युनिखलाई प्रशिक्षकका रुपमा बुन्डेगालिगा जिताए ।म्यानचेस्टर सिटीको प्रशिक्षण सम्हालेयता उनले क्लबलाई दुई प्रिमियर लिग उपाधि जिताइसकेका छन् ।

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  अस्ट्रेलियाबाट ब्रेन ट्युमर पिडित पत्रकारलाई विशेष अर्थिक सहयोग

  रौतहट जिल्लाको परोहा नगरपालिका – ८ नरकटीया निवासी सब. इन्सपेक्टर राम सुन्दर आर्य का छोरा...

  राष्टघातबिरुद्ध पर्वतका ३ राजनैतिक पार्टीहरुको बिज्ञप्ती, दलाल नेताहरुको कारण देश समस्यामा

  पर्वत । पछिल्लो समय अमेरीकी सहयोग परियोजना मिलेनियम च्यालेन्ज कर्पोरेशन (MCC) जस्तो राष्टघाती परियोजनाको बिरुद्ध...

  मलाई सिध्याउन लागेपछि पोखरेलविरुद्ध उजुरी दिएँ : विमला वली

  बुटवल । लुम्बिनी प्रदेश सांसद विमला खत्री वलीले निवर्तमान मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेल र नेकपा एमालेले...

  राष्ट्रिय सभाको बैठक एमालेको अवरोधले मुख्य कार्यसूचीमा प्रवेश नै नगरी स्थगित

  काठमाडौं । प्रमुख प्रतिपक्षी नेकपा एमालेको अवरोधका कारण राष्ट्रिय सभाको बैठक मुख्य कार्यसूचीमा प्रवेश नै...

  वीरगञ्ज आइपुग्यो भारतबाट पहिलो निजी कार्गो रेल

  काठमाडौं । नेपाल–भारत रेल सेवा सुरुआतको १७ वर्षपछि पहिलोपटक भारतबाट निजी क्षेत्रको कार्गो रेल बुधबार...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं