SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • आज : २०७८ आश्विन १० गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
  सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७६/१०/१४ गते
  ८४ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  पोखरा, । खोलाबेसी टोल बिकास संस्थाको १५ औं बार्षिक साधारण सभा सम्पन्न भएको छ । पोखरा महानगरपालिका ३१ बेगनासमा रहेको खोलाबेसी टोल बिकास संस्थाले शनिबार आफ्नो १५ औं बार्षिक साधारणसभा सहित रमाईलो बनभोज र चेलिबेटी भेटघाट कार्यक्रम सम्पन्न गरेको हो ।

  भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । subscribe मा क्लिक गरेपछि सँधै भिडियो हेर्न पाईनेछ । नजिकैको बेल (घण्टि) मा थिचे अपलोड गर्नासाथ पहिलो दर्शक बन्न पाउँनुहुनेछ ।

  साधारणसभाको उद्घघाटन गर्दै पोखरा महानगरपालिकाका प्रमुख मान बहादुर जिसीले स्थानिय उत्पादनमा जोड दिन टोलबासीलाई आग्रह गरे । “अब यहाँका सडकहरु राम्रा बन्नेछन् तर यि सडक बजारको समान गाऊँमा ल्याएर खानका लागि हैन् यहाँ उत्पादन भएका समान बजार लगेर बिक्री गर्न प्रयोगमा आउनु पर्छ ।” गाऊँका खेतबारी बाझै राखेर सहरका खाध्यन्न आयत गर्नका लागि मात्रै ग्रामिण सडकलाई प्रयोग गर्न थालियो भने गाऊँको बिकास हुन नसक्ने जिसीको भनाई थियो । प्रमुख जिसीले पोखरा महानगरमा आफ्नै नगरमा आउन पनि अन्य जिल्लाको बाटो प्रयोग गर्नु पर्ने बस्थीहरु समेत रहेकोले सबै ठाऊँको बिकासमा महानगर लागि परेको बताए ।

  नेपाल कम्युनिष्ट पाटी नेकपा कास्कीका नेता दामोदर बैरागीले आफ्नो गाऊँ ठाऊँको बिकासका लागि आफै जागरुप हुन आवश्यक रहेको भन्दै टोल बिकास संस्थाहरु बिकासको सारथी बन्न सक्ने बताए । पोखरा महानगरपालिका ३१ का अध्यक्ष कमल बहादुर थापाले अब खोलाबेसीमा बिकासको सुरुवात भएको भन्दै खोलाबेसी समृद बन्ने बाटोमा रहेको बताए ।

  खोलाबेसी टोल बिकास संस्थाका अध्यक्ष कृष्णराज आचार्यको अध्यक्षतमा सम्पन्न कार्यक्रममा नेकपाका नेताहरु युवराज पौडेल, दिलिप न्यौपाने, टोल बिकास संस्थाका सल्लाहकार बैन बहादुर गुरुङ, टोल बिकास संस्थाका संस्थापक सचिब बलराम बराल लगायतले बोलेका थिए ।कार्यक्रमको संञ्चालन टोल बिकास संस्थाका सचिब कमल सुबेदीले गरेका थिए ।

  उक्त अवसरमा खोलाबेसी माईती हुने ज्वाईं चेलिहरु बिच भेटघाट सहितको बनभोज कार्यक्रम पनि आयोजना गरिएको थियो । खोलाबेसी टोल पोखरा महानगरपालिकाको पुर्व क्षेत्रमा पर्ने भौगोलिक रुपमा पछि परेको बस्थी हो । सो टोलको सिमाना पोखरा महानगरपालिकाको वडा नम्वर २८, मादी गाउँपालिकाको वडा नम्वर १२ र रुपा गाउँपालिकाको वडा नम्वर ७ संग जोडिएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  कृष्णनगरका दिनेश चन्द गुप्ता सम्मानित

  रविप्रकाश कसौधन, कृष्णनगर, | कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगर नगरपालिका वडा नं २ बस्ने कर्मठ, जुझारू, देश...

  टेलिभिजन पत्रकारिता इतिहासकै सर्वोच्च पुरस्कार कपिलवस्तुका बर्मालाइ प्रदान

  काठमाडौं ! यस वर्षको ‘हेम–सुनिल जोखिमपूर्ण टेलिभिजन पत्रकारिता पुरस्कार’ पत्रकार बासुदेब बर्मालाइ प्रदान गरिएको छ...

  लायन्स क्लब आफ कृष्णनगरद्वारा मास्क वितरण

  रविप्रकाश कसौधन, कपिलबस्तु । कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगरमा कार्यरत सुरक्षाकर्मी हरूलाई लायन्स कल्ब आफ कृष्णनगर डि....

  पेट्रोल छर्केर सुर्खेत वडा कार्यालयमा आगजनी

  सुर्खेत । सुर्खेतमा पेट्रोल छर्केर वडा कार्यालयमा आगजनी गरिएको छ । कार्यालयमा वडाध्यक्ष नभेटेको झोकमा...

  ललिता निवास जग्गा प्रकरणमा गच्छदारको स्पष्टीकरण : प्रतिशोध राखेर झुटा मुद्दा लगाइयो

  काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका उपसभापति विजयकुमार गच्छदारले ललिता निवासको सरकारी जग्गा व्यक्तिको नाममा सारेको घटनामा...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं