SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • आज : २०७८ आश्विन १२ गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
  सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७६/१०/१३ गते
  ११७ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  पोखरा । रुपा ठकुरी समाज कास्कीको प्रथम वार्षिकोत्सव तथा विविध साँस्कृतिक कार्यक्रम रुपा गाउँपालिका स्थित खाल्टेमा शनिबार सम्पन्न भयो । कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि रुपा गाउँपालिका प्रमुख नवराज ओझाले उद्घाटन गर्दै रुपा गाउँपालिकामा कुनै पनि समुदायले दिर्घकालिन महत्वका कार्यहरु गर्नुपर्ने वताउँदै आय आर्जन गर्न सकिने बहुउध्येश्यीय भवन वनाउनु पर्ने वताए ।

  भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । subscribe मा क्लिक गरेपछि सँधै भिडियो हेर्न पाईनेछ । नजिकैको बेल (घण्टि) मा थिचे अपलोड गर्नासाथ पहिलो दर्शक बन्न पाउँनुहुनेछ ।

  उनले आफु निर्वाचित हुने वेलामा एक किमि पनि सडक पिच नभएकोमा आगामि वर्ष करिब ९० किमि सडक पिच हुने वताउँदै सामुहिक रुपमा धेरै परिणाममा उत्पादन गर्न सबैले जोड दिनु पर्ने वताए । कार्यक्रममा ठकुरी समाज महासंघ नेपालका उपाध्यक्ष टुकबहादुर हमालले ठकुरीहरुलाई राज्यले अन्यमा राखेर अन्याय गरेकोले सबै ठकुरी जाती एक हुनु पर्नेमा जोड दिदैं ठकुरी समाजहरु जुन नाममा एकतावद्ध भएता पनि महासंघसंग आवद्ध हुनुपर्ने वताए ।

  सो अवसरमा रुपा ४ का अध्यक्ष मुकुन्द वंशीले रुपा गाउँपालिकाको ४ नं. वडामा ठकुरीहरुको जनसंख्या ३२ प्रतिशत रहेको वताउँदै गाउँपालिकाले वजेट कार्यान्वयन गर्दा ठकुरीहरुको महत्वपुर्ण भूमिका हुने वताउँदै सम्पुर्ण जातजातीको हितमा ठकुरी लाग्नु पर्ने वताए । कार्यक्रम रुपा ठकुरी समाजका सल्लाहकार मुमबहादुर शाही तथा पदाधिकारीहरु विमला मल्ल, राजेन्द्र सेन, यजुराज सिंहलगाएतले समाजका गतिविधिहरुको वारेमा वोलेका थिए ।

  कार्यक्रममा रुपा ठुकरी समाजका सदस्यहरुले आफ्नो पुर्खाहरुले गाउँदै आएको हाल लोपोन्मुख रहेको कृष्ण चरित्र नृत्य जुमबहादुर शाहीको नेर्तत्वमा देखाएका थिए भने कलाकारहरु शिवहरी ढुंगाना, माया गुरुङ, छवि घर्तिमगर, संजिव ठकुरी, ससीता तामाङका साथै त्रिवेणी संगितालय पोखराका कलाकारहरु सुनिल वराल, सुदिक्षा लामिछाने, योगेश गौतम र संगीता गायक लगाएतले विभिन्न साँस्कृतिक प्रस्तुति रहेको थियो । समाजका अध्यक्ष भिमसेनजंग शाहीको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रमको संचालन सचिव मदन मल्ल छाँयाले गरेका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  भर्सटाइल’ सजना र रामजी खाँडको ‘लाहुरे’ ले रुवायो (भिडियोसहित)

  पोखरा । पछिल्लो समय निकै चर्चामा रहेकी ‘भर्सटाइल’ सजना बास्तोलाको नयाँ दशै तिहार गीत ‘लाहुरे’...

  किन तत्काल कानुनमन्त्री ज्ञानेन्द्रबहादुर कार्कीलाई हटाउन खोज्दैंछन् देउवा ?

  काठमाडौं – प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा नेतृत्वको सरकारले राजनीतिक दल विभाजनसम्बन्धी अध्यादेश फिर्ता लिएसँगै सत्ता गठबन्धन...

  संसद्को मानमर्दन गर्दै अध्यादेश खारेज गर्नु बदनियतपूर्ण : ओली

  काठमाडौं । प्रमुख विपक्षी दलका नेता केपी शर्मा ओलीले संसद्को मानमर्दन गर्दै राष्ट्रपतिमार्फत राजनीतिक दलसम्बन्धी...

  ओलीले पठाए देउवालाई सन्देश अध्यादेशबारे आफ्नो दलको गम्भीर आपत्ति र विरोध रहेको सन्देश

  एमाले अध्यक्ष तथा पूर्वप्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले राजनीतिक दलसम्बन्धी अध्यादेश असंवैधानिक, षड्यन्त्रपूर्ण र वदनियतपूर्ण रहेको...

  २० बर्ष पछि रिमेक गर्दै निर्वाण एण्ड म्यूजिक लिंकको ‘किन यसरी’

  सचिन्द्र श्रेष्ठ करीब २० बर्ष अगाडि रेकर्ड गरिएको ‘निर्माण एण्ड म्यूजिक लिंक’ नाम राखी ‘किन...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं