SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०८०/७/६ गते
  ४०५ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  गोबिन्द,पर्बत । नेपाल खेलकुद महासंघ, पर्वतले २०८० सालको बडा दशै, शुभ-दीपावली, नेपाल सम्वत, छड पर्व, ल्होछार, ईद एंव क्रिसमस-डे को पावन अवसरमा लिमिभुमेकोट दौड प्रतियोगिता तथा बिबिध खेलकुद कार्यक्रम फलेवास ३ शंकरपोखरी पोखरेचौरमा सम्पन्न भएको छ । सो दौड प्रतियोगिताको फलेबास नगरपालिकाका सस्थापक नगरप्रमुख पदमपाणी शर्मा ज्युले सिठी फुकेर दौड प्रतियोगिताको उद्घाटन गर्नु भएको थियोउक्त प्रतियोगितामा प्रथम – सरोज शर्मा- अन्नपूर्ण कास्की ,द्वितीय- महेन्द्र रावल क्षेत्री- जाजरकोट र तृतीय- विराज परियार- धौलागिरी म्याग्दी का खेलाडी हुनु भएको थियो भने घैटो फुटाल्ने प्रतियोगीतामा शंखरपोखरीकी उषा भुसाल बिजेता हुनुभएको थियो ।

  बिजेता खेलाडीहरुलाई हार्दिक बधाई साथै पुरस्कारको ब्यवस्थापन प्रथम राजु गौडेल (जापान), द्वितीय हिम बहादुर पौडेल क्षेत्री (प्रिन्सीपल आदर्श अंग्रेजी आवासीय माध्यमिक विद्यालय, कुश्मा, पर्वत) र तृतीय रुद्र अधिकारी (शंकरपोखरी)ले गर्नुभएको थियो भनेयस दौड प्रतियोगिता लाई बिगत पाँच बर्ष देखि फलेवास नगरपालिकाका संस्थापक नगरप्रमुख एंव नेकपा ऐमाले पर्वतका उपाध्यक्ष पदमपाणी शर्मा ज्यूले सुरुवात गर्नु भएको कार्यक्रममा अतिथिज्यूहरू, सहभागी खेलाडीहरुलाई तथा उपस्थित खेलप्रेमी दाजुभाई दिदीबहिनी सबैलाई नबकालिका सामुदायिक क्लबका सचिब प्रदिप भुसालले स्वागत गर्नुभएको थियो ।

  कार्यक्रम संचालन नेपालखेलकुद महासंघ पर्बतका सचिब बिनोद कुमार सुनारले गर्नु भएको थियो । कार्यक्रमको अध्यक्ष नेपालखेलकुद महासंघ पर्बतका अध्यक्ष खड्क बहादुर गुरुङले गर्नुभएको महासंघका सचिब बिनोद कुमार सुनारले हाम्रो सूचनाकेन्द्र डटकम लाई जानकारी गराउनु भयो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  जलेश्वरमा शिवरात्रीका लागि उपसमिति गठन

   दिपसागर पौडेल,पर्वत ।  यहि २५ गते जलेश्वर शिव मन्दिरमा शिव रात्रिको दिन बिधीवत रूपमा पुजा...

  नेपाली राष्ट्रिय फुटबल टिमकी फरवार्ड सावित्रा भण्डारीले फ्रेन्च महिला लिगमा गरिन डेब्यु गोल

  पर्वत। नेपाली राष्ट्रि फुटबल टिमकी फरवार्ड सावित्रा भण्डारी साम्बाले फ्रेन्च महिला लिगमा डेब्यु गोल गरेकी...

  आन्तरिक र बाह्य शक्ति आफूलाई पदबाट हटाउन लागिपरेको गृहमन्त्री श्रेष्ठको स्पष्टोक्ति

  काठमाडौं । उपप्रधान एवं गृहमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठले आफूलाई पदबाट हटाउन आन्तरिक तथा बाह्य शक्ति लागिपरेको...

  पोखरा आर्ट ग्यालरीमा प्रादेशिक ललितकला प्रदर्शनी सुरु

  राजाराम पौडेल, पोखरा । पोखराको महेन्द्रपुलबाट नयाँबजार पोखरामा स्थान्तरण गरिएको पोखरा आर्ट ग्यालरीमा प्रादेशिक ललितकला...

  समाज सेवा युवा क्लबको सर सफाई कार्यक्रम सम्पन्न

  पोखरा । समाजसेवा युवा क्लबको वृहत सर सफाइ कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । आउदै गरेको...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं