SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०८०/१/२२ गते
  ८५३ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  काठमाडौं, ।

  नेकपा (एमाले) का प्रभावशाली नेता तथा पूर्वमन्त्री महेश बस्नेतले रास्वपाका सभापति रवि लामिछानेले सरकारमा सहभागी हुनको लागि प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहालसँग छलफल गरेको र आफ्नो पार्टीका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीसँग पनि राति १० बजेसम्म छलफल गरेको खुलासा गरेका छन् ।

  उनले रास्वपाले चुनाव जितेको कुरा आफूहरुले स्विकारेको र अझै धेरै चुनाव जिते अझै ठूलो हैसियत बन्ने भन्दै त्यसको लागि पनि शुभकामना दिए । आज राति प्राइम टिभीबाट प्रसारण भएको जनता जान्न चाहन्छन् कार्यक्रममा पत्रकार ऋषि धमलासँग कुरा गर्दै उनले यस्तो बताएका हुन् ।

  उनले रास्वपा सभापति लामिछानेलाई उठाएका विषय ईमानदारितापूर्वक कार्यान्वयन गर्न लागिपर्न सुझाव दिए । उनले भने,” बाहिर बाहिर एउटा विषय उठाउने अनि भित्रभित्र अर्को साँठगाँठ गर्ने काम नगरेको राम्रो । अस्ति प्रचण्डज्यूकोमा बसेर उहाँले कुन कुन मन्त्रालय माग्नुभयो भन्ने कुरा बाहिर आएकै छ । हिजोपनि राति १० बजेसम्म पनि बालकोटमा केपी ओलीज्यूकै, कोठामै उहाँलाई हामीले देखेकै हो । उहाँले भेटेको कुरा बाहिर आउँदैन् ।

  प्रचण्ड र हाम्रो अध्यक्ष भेटेको कुरा बाहिर आउँछ । उहाँका समथर्कहरुले केपी ओली र प्रचण्ड भेटेको कुरालाई फेसबुकमा रोइलो गर्छन्, उहाँको सभापति चाहीँ हिजो बेलुका ११ बजेसम्म केपी ओलीकै कोठामा छन् भन्ने कुरा उनीहरुले थाहा पाउँदैनन् । सूचना चाहीँ आंशिक ढंगले मात्रै सम्प्रेषण गरिएको छ ।”

  बस्नेतले एमालेले भ्रष्टाचारको मामिलामा कसैसँग सम्झौता नगर्ने बताए । उनले अहिलेको नक्कली भुटानी शरणार्थी प्रकरणमा पनि जो कोही व्यक्ति संलग्न भएको प्रमाणित भए आफ्नो पार्टीले कसैलाई नबचाउने दाबी गरे । उनले राजनीतिक आग्रहको साथ फसाउन खोजिएको हो यसमा उचित छानबिन हुनुपर्ने बताए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  आबश्यकताको आधारमा संविधान संशोधन गरेर भूमि साटफेर गर्न सकिन्छ : सीमाविद् श्रेष्ठ

  काठमाडौं,  । सीमाविद् बुद्धिनारायण श्रेष्ठले नेपाल-भारत सीमा विवाद समाधानका लागि आफूले बंगलादेश मोडललाई विकल्पका रूपमा...

  सरकारले भ्रष्टाचार विरोधी अभियानलाई अगाडि बढाएको छ : गृहमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठ

  काठमाडौं । उपप्रधानमन्त्री एवं गृहमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठले भ्रष्टाचार विरोधी अभियानलाई सरकारले अगाडि बढाएको बताउनुभएको छ...

  बेनीबाट पाेखराका लागि छुटेकाे पर्वतमा बस दुर्घटना, १८ जना घाइते

  काठमाण्डाै । म्याग्दीको बेनीबाट पोखराका लागि छुटेको बस पर्वतकाे कुश्मामा दुर्घटना हुँदा १८ जना घाइते...

  संसद् अवरोध अन्त्य नेपालको समग्र हितको रक्षापछि मात्रै हुन्छ:केपी ओली

  काठमाण्डाै‌ । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले नेपालको समग्र हितको रक्षापछि मात्रै संसदमा भएको...

  केपी ओलीले राष्ट्रवादसँग जोडेर सीमा विवादलाई जटिल बनाइदिए : एसडी मुनी

  काठमाडौं, । भारतीय कूटनीतिज्ञ एवं प्राध्यापक एसडी मुनीले नेपाल र भारतबीचको सीमा विवाद पूर्वप्रधानमन्त्री केपी...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं