SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७९/१२/३० गते
  १२५७ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  वैशाख ०९, २०८० शनिवार परशुराम जयन्तीका दिन देखि देवगुरु बृहस्पतिले आफ्नो राशि परिवर्तन गर्न लागेका छन् ।

  यस दिन गुरु मीन राशिबाट मेष राशिमा प्रवेश गर्नेछन्। ज्योतिष शास्त्रका अनुसार गुरुले केही राशिलाई राशि परिवर्तन गरेर विशेष आशीर्वाद दिने भएकाले केही राशि भएका व्यक्तिले विशेष सावधानी अपनाउनुपर्ने हुन्छ

  ज्योतिषमा देवगुरु बृहस्पतिको विशेष स्थान छ। देवगुरु बृहस्पतिको कृपाले व्यक्तिको भाग्य निश्चित हुन्छ । देवगुरु बृहस्पतिलाई ज्ञान, गुरु, सन्तान, जेठा दाई, शिक्षा, धार्मिक कार्य, पवित्र स्थान, धन, दान, पुण्य र वृद्धि आदिको कारक भनिन्छ। २७ नक्षत्रहरू मध्ये, बृहस्पति पुनर्वासु, विशाखा र पूर्व भाद्रपद नक्षत्रहरूको स्वामी हो। आउनुहोस् जानौं गुरुको राशि परिवर्तनले सबै राशिको अवस्था कस्तो रहनेछ ।

  मेष राशि – जीवनमा आफ्नो लक्ष्यहरू प्रतिबिम्बित गर्न यो राम्रो क्षण हो। यसले तपाइँलाई प्रभावकारी, आत्मनिर्भर व्यक्ति बन्न मद्दत गर्नेछ । यो योगले तपाइँको जीवनको कुनै पनि बिन्दुमा महान दिन कायम गराउनेछ । तपाईंका प्रियजनहरूले तपाईंलाई धेरै ध्यान र हेरचाह दिनेछन्। काममा थप मेहनत र लगनशीलताको आवश्यकता पर्नेछ। निश्चित गर्नुहोस् कि तपाईंले यस योगलाई प्राप्त गर्नुभएको सबै समय दिनुहोस्। एक स्थिर प्रेम जीवन सुनिश्चित गर्न, आफ्नो पार्टनरसँग इमानदार र पारदर्शी कुराकानी राख्नुहोस्।

  वृष राशि – धेरै कामले तपाईलाई पर्खिरहेको छ ती काम गर्न सके सफल व्यक्ति बन्नुहुनेछ । यो पारिवारिक व्यवसायको जिम्मेवार व्यक्तिहरूको लागि आफ्नो आय बढाउनका लागि राम्रो समय हुन सक्छ। गहिरो ब्रेनस्टर्मिङ पछि तपाईले आफ्ना योजनाको विवरणहरू पूरा गर्न सक्नुहुनेछ । रोमान्टिक सम्बन्धमा शान्ति र आनन्द पाउन सक्नुहुन्छ। विद्यार्थीहरूको लागि यो फलदायी समय हुनुपर्छ।

  मिथुन राशि – नयाँ करियरको बाटो खोज्ने मौका मिल्नेछ। कहिलेकाहीँ तपाईंले एक निश्चित परियोजनाको लागि अरूसँग प्रतिस्पर्धा गर्नुपर्ने हुन सक्छ। त्यसैगरी तपाईले आफ्ना सहकर्मीहरूसँग राम्रो व्यवहार गर्ने प्रयास गर्नुपर्छ। अब तपाईको वित्त पुनः संगठित गर्ने समय हो । तपाईलाई त्यसो गर्न केही मद्दत चाहिन्छ। दाजुभाइ तथा छिमेकीसँगको सम्बन्धमा सुधारका लागि यो योग उपयुक्त छ । तपाईको तल्लो पेट धेरै नाजुक छ, त्यसैले यसको पूर्ण ख्याल राख्नुहोस्।

  कर्कट राशि – नयाँ तरिका अपनाउनका लागि यो राम्रो समय हो। तपाईंले कुनै पनि ठूलो परिवर्तन गर्न आवश्यक छैन। दिनचर्याको परिवर्तनले पनि दैनिक जीवनको कार्यले नै तपाइलाई ठूलो लाभ दिनेछ ।

  सिंह राशि – तपाईले आफ्नो करियर विकासलाई प्राथमिकता दिनु पर्नेछ किनभने तपाईंले चाँडै पूरा गर्न अपेक्षा गरिएको कामको सफलताको क्षण आएको छ । तपाईंको व्यक्तिगत र व्यावसायिक जीवनमा ठूलो वृद्धिको लागि यो अद्भुत अवसरलाई नबिर्सनुहोस्। आफ्नो पार्टनरलाई समय दिनुहोस्। तपाई क्रोधित महसुस गर्दै हुनुहुन्छ भने नियन्त्रित हुनुहोस् अप्ठ्यारो पर्न सक्छ । तपाईं परिस्थितिलाई धेरै सोच नगरी हतारमा कार्य गर्न चाहानु हुन्छ यसले क्षति गर्नेछ ।

  कन्या राशि – तपाईको व्यक्तिगत जीवन र कार्य जीवन बीच स्वस्थ सन्तुलन रहनेछ। साथै, तपाईंसँग आफ्नो सम्बन्धको गहिरो भावना हुनेछ। तपाईंको व्यावसायिक प्रदर्शनले पद वृद्धिको ग्यारेन्टी गर्नेछ। उच्च अधिकारी र अधिकारीहरूसँग व्यवहार गर्दा भरपर्दो हुनुहोस्। कुनै पनि प्रकारको बहसमा नपर्नुहोला । तपाईंका प्रियजनहरू अहिले उनीहरूको हेरचाह गर्न तपाईंमा भरोसा गर्दै छन्। आफ्नो परिवारको प्रत्येक सदस्यसँग अर्थपूर्ण कुराकानीमा संलग्न हुनुहोस्।

  तुला राशि – रोजगारीका लागि आगामी महिना सुखद रहनेछ। तैपनि, यदि तपाईं आफ्नो जिम्मेवारीहरूबाट अल्झिएको जस्तो महसुस गर्नुहुन्छ भने, तपाईंको वरिष्ठहरूसँग कुरा गर्नु महत्त्वपूर्ण छ। आफन्तहरूबीचको मतभेदका कारण तपाईंहरूमध्ये केही पारिवारिक विवादमा फस्न सक्छन्। शान्त रहन र आफ्नो विचार संगठित गर्न सम्झनुहोस्।

  वृश्चिक राशि – तपाईले आफ्नो काम पूरा गर्ने समूह बनाउने योग हो । नयाँ प्रयास सुरु गर्ने समय आएको छ। अब पहिले भन्दा बढि खट्ने समय छ । व्यवसाय मालिकहरूले आफ्नो कम्पनीको भविष्यमा लगानीको महत्त्व बुझेर थप गरे नाफा धेरै हुनेछ । मनोरञ्जनका लागि पनि समय मिल्नेछ। तपाईंको प्रेम साझेदारीमा पनि जोड हुनेछ। यस चरण अन्तर्गत सामाजिक कार्यक्रमहरू पनि आयोजना गरिनेछ। रोमान्टिक सम्बन्ध सुरु गर्न खोज्नेहरू नयाँ व्यक्तिहरूसँग भेटघाटमा झुकाव हुनेछन्।

  धनु राशि – आफ्नो दैनिक कार्यमा विविधता कायम राख्नुहोस्। तपाईंले केही समयदेखि नदेखेको साथीसँग ह्याङ्ग आउट गर्नुहोस्, वा नयाँ कसैलाई भेट्नुहोस्। अब व्यापार अवसरहरू पछ्याउनका लागि राम्रो समय हो। तपाईको आर्थिक स्थितिमा नाटकीय सुधार आउने निश्चित छ।

  मकर राशि – तपाईले बचत गरिरहनुभएको भने यो एक राम्रो विचार हो । तर अब त्यो सही ठाउँमा लगानी गर्ने दिन आएको छ । तपाईलाई अलिकति पनि गल्ती गरेका मानिसहरू नलिनुहोस् । सबै समयमा उचित सम्मान र नम्रता देखाउनुहोस्। तपाईको राम्रो व्यवहारले उनीहरुलाई तपाईतर्फ आकर्षित गर्नेछ। आफूलाई प्रस्तुत गर्न अझ राम्रो अवसरहरूको लागि केही समय पर्खनुहोस्।

  कुम्भ राशि – तपाई हुर्कनुहुनेछ र आफ्नो जीवनका सबै समस्याहरू समाधान गर्न सक्षम हुनुहुनेछ। यो महिना तपाई आफ्नो उत्साहित मनोवृत्तिमा अडिग रहनुहुनेछ। मिहिनेतका कारण वरिष्ठको सम्मान मिल्नेछ । तपाईको हालको आर्थिक स्थिति स्थिर छ। अब कमाई अनुसार पैसा बचत गर्नुहोस्। तपाईको पार्टनर यस समयमा प्रोत्साहन र धैर्यको उत्कृष्ट स्रोत हुनेछ। तपाईका भाग्यशाली दिनहरुलाई धन्यवाद दिनुहोस् कि तपाईंले आफ्नो जीवनमा यो योगमा धेरै कुरा प्राप्त गर्नुहुनेछ ।

  मीन राशि – तपाईले आफ्नो सबै प्रयास फलदायी पाउनुहुनेछ । यो समय आराम र विश्रामको क्षण पाउनुहुनेछ । तपाईको रचनात्मक सोच काममा प्रायः पुरस्कृत हुनेछ। तपाईं आत्म–आश्वासनमा बढ्नुहुनेछ र राजस्व उत्पन्न गर्ने नयाँ तरिका सिक्नुहुनेछ। सम्पत्ति सम्बन्धी कुनै विवाद समाधान हुनेछ। नयाँ घरमा लगानी गर्ने यो राम्रो समय हो। यदि तपाई साँच्चै प्रेममा हुनुहुन्छ भने, तपाईले आफ्नो सम्बन्धलाई अझ राम्रो बनाउन कडा मेहनत गर्नुहुनेछ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  यहि अप्रिल २१ तारिख गगन थापा क्यालिफोर्निया आउदै, यस्तो छ कार्यक्रमको तयारी

  बैकुण्ठ गिरी, क्यालिफोर्निया । नेपाली काङग्रेसका प्रभावशाली नेता तथा महामन्त्री गगनकुमार थापा यहि आउदो अप्रिल...

  गण्डकी प्रज्ञा–प्रतिष्ठानले प्रकटका कृति प्रकाशन गरिदिने

  राजाराम पौडेल, पोखरा । उपचारका क्रममा मंगलबार निधन भएका साहित्यकार प्रकट पंगेनी शिवका प्रकाशन हुन...

  यूनाइटेड क्लबद्धारा पोखरा आरोग्य आश्रममा खाद्यान्न सामाग्री वितरण

  पोखरा । यूनाइटेड क्लब पोखराले पोखरा १५ टुटुङामा रहेको पोखरा आरोग्य आश्रममा खाद्यान्न सामाग्री वितरण...

  नेपाली क्रिकेट खेलाडीको लागी अमेरिकामा सहयोगको बर्षा एकैदिनमा १२ हजार डलर संकलन

  बैकुण्ठ गिरी, अमेरिका । गैर आवासिय नेपाली संघ राष्टिय सम्वनय परिषद, युवा बिद्यार्थी र खेलकुद...

  यूनाइटेडको रक्तदानमा ८५ यूनिट रगत संकलन

  पोखरा । यूनाइटेड क्लबले आयोजना गरेको रक्तदान कार्यक्रममा ८५ यूनिट रगत संकलन भएको छ ।...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं