SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७९/४/२८ गते
  १०८३ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  पाेखरा । 
  हिन्दु नेपाली नारीहरुको महान पर्व हरितालिका तीजको शुभकामना सहित लोकप्रिय दोहोरी गायक अर्जुन सापकोटाको आवाजमा रहेको नयाँ तिज गित ‘भाऊ बढ्यो’ डिजिटल बजारमा सार्वजनिक भएको छ ।

  सुप्रसिद्ध दोहोरी गायक अर्जुन सापकोटा र म्युजिक भिडियो निर्देशक स्मृति तिमिल्सिना ‘गुरुआमा’ले गाएको गितमा गितकार सुमन ढकालको उत्कृष्ट शब्द सृर्जना एवम् गायक सापकोटाकै लय रचना रहेको छ । गितमा विश्वास नेपालको संगित संयोजन रहेको छ । निकै मौलिक शब्दहरुमा सजिएको उक्त गितमा समसामायिक घटनामा आधारित सामाजिक यथार्थका विषयबस्तु चित्रण गरिएको छ ।

  मह्गी बढे संगै जनजिवनमा आएको कष्टकर अवस्थाको कथावस्तु गितमा दर्शाईएको छ । गितमा डिजेल, पेट्रोलको भाऊ बढेको, खानेतेलको भाऊ बढेको, स्कुल कलेजको भाऊ बढेको, लुगाकपडाको भाऊ बढेको भन्दै गितकार ढकालले समसामायिक प्रंसग उतारेका छन् । सरकारले हरेक क्षेत्रमा मह्गी बढाएर गरिब जनताले विहान वेलुकी छाक टार्न पनि धौ धौ भएको विषय गितमा प्रस्तुत गराईएको छ भने आफ्नो स्तर भन्दा माथि गएर अनावश्यक खर्च नगर्न पनि जनचेतनामुलक सन्देश प्रवाह गरिएको छ ।

  गित सृजना गर्न माहिर सापकोटा बुढा बृद्ध,युवा देखि बालबालिकासम्म निकै नै प्रभावित हुने गरेका छन् । गीतको भाव अनुसार म्युजिक भिडियो पनि उत्तिकै मिठासपूर्ण ढंगले तयार पारिएको हुन्छ । गितको अडियो र भिडियो दुवै उत्कृष्ट वनेको छ ।

  स्मृति तिमिल्सिना ‘गुरुआमा’को उत्कृष्ट कथावस्तु एवम् निर्देशन मा तयार पारिएको उक्त गितको म्युजिक भिडियोमा अर्जुन सापकोटा, स्मृति तिमिल्सिना र सुमन ढकालको अभिनय रहेको छ । जहाँ सुमन र स्मृति दिदिभेना र अर्जुन भाईको भुमिकामा देखिएका छन् । अत्यन्तै उत्कृष्ट शैलीमा तयार पारिएको गितको म्युजिक भिडियोलाई सुरेश श्रेष्ठले छांयाकन एवम् प्रकाश धमलाले सम्पादन गरेका छन् ।

  गित Arjun Sapkota अफिसियल युटुव च्यानलबाट सार्वजनिक गरिएको छ । गितको पुरा म्युजिक भिडियो :

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  गण्डकी प्रज्ञा–प्रतिष्ठानले प्रकटका कृति प्रकाशन गरिदिने

  राजाराम पौडेल, पोखरा । उपचारका क्रममा मंगलबार निधन भएका साहित्यकार प्रकट पंगेनी शिवका प्रकाशन हुन...

  यूनाइटेड क्लबद्धारा पोखरा आरोग्य आश्रममा खाद्यान्न सामाग्री वितरण

  पोखरा । यूनाइटेड क्लब पोखराले पोखरा १५ टुटुङामा रहेको पोखरा आरोग्य आश्रममा खाद्यान्न सामाग्री वितरण...

  नेपाली क्रिकेट खेलाडीको लागी अमेरिकामा सहयोगको बर्षा एकैदिनमा १२ हजार डलर संकलन

  बैकुण्ठ गिरी, अमेरिका । गैर आवासिय नेपाली संघ राष्टिय सम्वनय परिषद, युवा बिद्यार्थी र खेलकुद...

  यूनाइटेडको रक्तदानमा ८५ यूनिट रगत संकलन

  पोखरा । यूनाइटेड क्लबले आयोजना गरेको रक्तदान कार्यक्रममा ८५ यूनिट रगत संकलन भएको छ ।...

  आलु महोत्सवमा करिव ४ करोडको कारोवार

  श्रीभद्र पौडेल,पोखरा।१२ औं संस्करणको राष्ट्रिय हेमजा आलु महोत्सव पोखरा क्षेत्रका अग्रज कृषकलाई सम्मान गर्दै बुधवार...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं