SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७८/४/१५ गते
  ११५५ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  पर्वत | पर्वत जिल्ला बिहादी गा.पा. २ न वडा वर्राचौरमा १५ शैयाको बर्राचौर प्राथामिक अस्पतालको निर्माण कार्य आजवाट शुभारम्भ भएको छ | कार्यक्रमकों शुभ आरम्भ बिहादी गा.पा. अध्यक्ष श्री कमल प्रसाद भुसाल र बिहादी २ का वडा अध्यक्ष श्री ओम प्रसाद कुवर ज्युले गर्नु भएको छ |

  ६ महिना अगाडी नै टेन्डर छनोट भैसकेको उक्त कार्यको निर्माण गर्ने जिम्मा भयाली बाबुरत्न जे.वि. कन्स्ट्रक्सन प्रा.ली. ले लिएको छ | यस प्रा.लि. का कोअर्डिनेटर नवराज सिंजालले १६ महिना भित्रमा काम सम्पन्न हुने बताउनु भयो |

  उक्त कार्यक्रममा वडा सदस्य तथा जग्गा दाता श्री डोलिन्द्र गिरिले कृषकहरुलाई मर्का नपर्ने गरि समयमै काम सम्पन्न गर्नुपर्ने बताउनु भयो त्यसै गरी उक्त कार्यक्रममा बोल्दै वडा अध्यक्ष ओम प्रसाद कुवरले यस १५ शैया प्राथमिक अस्पताल बर्राचौरमा ल्याउनका लागि आफुलाई सहयोग गर्ने सम्पूर्ण टिमहरु प्रति र जग्गा दाताहरु प्रति आवार ब्यक्त गर्नुभयो |

  सो कार्यक्रममा प्रमुख अथिति एवं बिहादी गा.पा. का अध्यक्ष श्री कमल प्रसाद भुसालले सम्पूर्ण जग्गा दाताहरुलाई धन्यवाद दिदै बिहादिका लागि एतिहासिक दिनमा थालनी भएको काम समयमा सम्पन्न गर्न जुन कुनै कसुर पनि बाकि नराख्ने कुरा ब्यक्त गर्नु भयो | उक्त कार्यक्रमको संचालन बर्राचौर स्वास्थ्य चौकी प्रमुख भुपेन्द्र नाथ पौडेलले गर्नुभएको थियो |

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  सरकारले भ्रष्टाचार विरोधी अभियानलाई अगाडि बढाएको छ : गृहमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठ

  काठमाडौं । उपप्रधानमन्त्री एवं गृहमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठले भ्रष्टाचार विरोधी अभियानलाई सरकारले अगाडि बढाएको बताउनुभएको छ...

  बेनीबाट पाेखराका लागि छुटेकाे पर्वतमा बस दुर्घटना, १८ जना घाइते

  काठमाण्डाै । म्याग्दीको बेनीबाट पोखराका लागि छुटेको बस पर्वतकाे कुश्मामा दुर्घटना हुँदा १८ जना घाइते...

  संसद् अवरोध अन्त्य नेपालको समग्र हितको रक्षापछि मात्रै हुन्छ:केपी ओली

  काठमाण्डाै‌ । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले नेपालको समग्र हितको रक्षापछि मात्रै संसदमा भएको...

  केपी ओलीले राष्ट्रवादसँग जोडेर सीमा विवादलाई जटिल बनाइदिए : एसडी मुनी

  काठमाडौं, । भारतीय कूटनीतिज्ञ एवं प्राध्यापक एसडी मुनीले नेपाल र भारतबीचको सीमा विवाद पूर्वप्रधानमन्त्री केपी...

  नक्कली शरणार्थी प्रकरण: फरार अभियुक्त कोही अमेरिका, कोही भारतमा

  काठमाडौं, । नक्कली शरणार्थी प्रकरणमा प्रहरीको फरार सूचीमा रहेका अभियुक्तहरू भारत र अमेरिकामा समेत पुगेको...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं