SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७८/४/१५ गते
  १३०२ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  पर्वत | पर्वत जिल्ला बिहादी गा.पा. २ न वडा वर्राचौरमा १५ शैयाको बर्राचौर प्राथामिक अस्पतालको निर्माण कार्य आजवाट शुभारम्भ भएको छ | कार्यक्रमकों शुभ आरम्भ बिहादी गा.पा. अध्यक्ष श्री कमल प्रसाद भुसाल र बिहादी २ का वडा अध्यक्ष श्री ओम प्रसाद कुवर ज्युले गर्नु भएको छ |

  ६ महिना अगाडी नै टेन्डर छनोट भैसकेको उक्त कार्यको निर्माण गर्ने जिम्मा भयाली बाबुरत्न जे.वि. कन्स्ट्रक्सन प्रा.ली. ले लिएको छ | यस प्रा.लि. का कोअर्डिनेटर नवराज सिंजालले १६ महिना भित्रमा काम सम्पन्न हुने बताउनु भयो |

  उक्त कार्यक्रममा वडा सदस्य तथा जग्गा दाता श्री डोलिन्द्र गिरिले कृषकहरुलाई मर्का नपर्ने गरि समयमै काम सम्पन्न गर्नुपर्ने बताउनु भयो त्यसै गरी उक्त कार्यक्रममा बोल्दै वडा अध्यक्ष ओम प्रसाद कुवरले यस १५ शैया प्राथमिक अस्पताल बर्राचौरमा ल्याउनका लागि आफुलाई सहयोग गर्ने सम्पूर्ण टिमहरु प्रति र जग्गा दाताहरु प्रति आवार ब्यक्त गर्नुभयो |

  सो कार्यक्रममा प्रमुख अथिति एवं बिहादी गा.पा. का अध्यक्ष श्री कमल प्रसाद भुसालले सम्पूर्ण जग्गा दाताहरुलाई धन्यवाद दिदै बिहादिका लागि एतिहासिक दिनमा थालनी भएको काम समयमा सम्पन्न गर्न जुन कुनै कसुर पनि बाकि नराख्ने कुरा ब्यक्त गर्नु भयो | उक्त कार्यक्रमको संचालन बर्राचौर स्वास्थ्य चौकी प्रमुख भुपेन्द्र नाथ पौडेलले गर्नुभएको थियो |

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  यू–१५ विद्यालय खेलकुद प्रतियोगिता अन्र्तगत बास्केटवलको लिग चरणका खेलहरु सम्पन्न गण्डकी सेमिफाइनलमा प्रबेश

  पोखरा। पोखरामा जारीे ‘यू–१५ विद्यालय खेलकुद प्रतियोगिता–२०८०’ अन्र्तगत बास्केटवल खेलको लिग चरणका खेलहरु सम्पन्न भएका...

  यू–१५ विद्यालय स्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता : टेबल टेनिसमा बागमतीलाई ३ स्वर्ण, ३ रजत

  पोखरा । पोखरा रंगशालामा बुधबारदेखि सुरु भएको यू–१५ विद्यालय स्तरीय खेलकुद प्रतियोगितामा टेबल टेनिस अन्तर्गत...

  तनहुँलाई टाइब्रेकरमा हराउदै गण्डकी प्रदेशस्तरीय फुटबलको उपाधि कास्कीले उचाल्यो

  गोबिन्द,पर्बत। गण्डकी प्रदेशस्तरीय फुटबल प्रतियोगिताको उपाधि कास्की जिल्लाले जितेको छ । पोखरा रंगशालामा सम्पन्न फाइनलमा...

  सिसिटिभि क्यामेरा जोभिजन ब्राण्ड पोखरामा

  पोखरा । सिसिटिभि क्यामेरा जोभिजन ब्राण्डका पदाधिकारी र लायन्स क्लब अफ पोखरा इन्फर्मेशन टेक्नोलोजीका पदाधिकारी...

  पोखरामा दोश्रो एम्योचर फुटसल प्रतियोगिता हुने

  पोखरा । आयोजक प्रो फिट्स एफ.सी. पोखरा १७ कास्कीको आयोजनामा पोखरामा दोश्रो एम्योचर फुटसल प्रतियोगिता...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं