SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • दोश्रो राष्ट्रिय मगर महोत्सव खुल्ला पुरुष भलिबल प्रतियोगितामा जिल्ला भलिबल संघ, पर्बत र विनामारे फेन्सी स्टोर्स सेमिफाइनलमा प्रबेश

  भोलिको खेल:- बिहान ८:३० बजे खानीगाउँ (ए),र मुनाल युवा क्लब,गंगटे र दोस्रो खेल १०:३० टाईगर ग्रुप पोखरा र पक्कुवा

  सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७७/११/२२ गते
  ८८८ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  गोबिन्द, पर्बत  । एतिहासिक दोश्रो राष्ट्रिय मगर महोत्सव २०७७  अन्तर्गत आज सातौ दिनमा भएको खुल्ला पुरुष भलिबल प्रतियोगिताको क्वाटरफाइनलको पहिलो खेलमा जिल्ला भलिबल संघ, पर्बत बिजयी भएर सेमिफाइनलमा मा प्रबेश गरेको छ । सेमिफाइनल प्रबेश गर्ने क्रममा जिल्ला भलिबल संघ, पर्बतले तरुण दल, फलेबासलाई निकै रोचक तरिका ले पहिलो सेट २८-२७ दोस्रो सेट २५-१७ र तेस्रो सेट २०-२५ ले आफ्नो पकड मा पर्यो र सेमिफाइनलमा प्रबेश गर्यो ।

   

  त्यस्तै सोहि दिन भएको अर्को क्वाटरफाइनल खेलमा गोल्डेन युथ क्लब, ज्ञादी लाई पराजित गर्दै विनामारे फेन्सी स्टोर्स ले जिल्ला भलिबल संघ, पर्बत संग को सेमिफाइनल भिडन्त पक्का गर्यो भने विनामारे फेन्सी स्टोर्स ले गोल्डेन युथ क्लब, ज्ञादी लाई सोझो सेटमा २१-११ दोस्रो सेट १५-२५ र अन्तिम सेट १३-२५ ले ले हरायो  । अब अर्को क्वाटरफाइनल खेल भोलि बिहान  ८:३० बजे खानीगाउँ (ए),र मुनाल युवा क्लब,गंगटे र दोस्रो खेल १०:३० टाईगर ग्रुप  पोखरा र पक्कुवा बिच हुने छ ।

  १० टिम सहभागी प्रतियोगिताको प्रथम हुने टिमलाई सर्बाधिक पुरस्कार १,५१०००/ (एकलाख एकाउन्न हजार, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) राशी रहेको रहेको  खुल्ला पुरुष भलिबल प्रतियोगिता को दोश्रो १,००,०००/ (एकलाख, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) तृतीय नगद ४०,०००/ (चालिस हजार रुपयाँ सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) र सान्त्वना  टिमलाई २०,०००/ (बिसहजार, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) रहेको छ। जम्मा १० टिम सहभागी भएको  भलिबल संयोजक शेरबहादुर चोचाङ्गी ले हाम्रो सूचना केन्द्र डटकम लाई जानकारी गराउनु भयो । साथै भलिबल खेलको सम्पुर्ण ब्यबस्थापक पुष्प भुसाल, लक्ष्मण श्रेष्ठ ,समिर जोशी, जगदीश सुबेदी र होम पुन ले गर्नु भएको कुरा उप-संयोजक जित तिलिजा ले बताउनु भयो ।

   

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  आबश्यकताको आधारमा संविधान संशोधन गरेर भूमि साटफेर गर्न सकिन्छ : सीमाविद् श्रेष्ठ

  काठमाडौं,  । सीमाविद् बुद्धिनारायण श्रेष्ठले नेपाल-भारत सीमा विवाद समाधानका लागि आफूले बंगलादेश मोडललाई विकल्पका रूपमा...

  सरकारले भ्रष्टाचार विरोधी अभियानलाई अगाडि बढाएको छ : गृहमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठ

  काठमाडौं । उपप्रधानमन्त्री एवं गृहमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठले भ्रष्टाचार विरोधी अभियानलाई सरकारले अगाडि बढाएको बताउनुभएको छ...

  बेनीबाट पाेखराका लागि छुटेकाे पर्वतमा बस दुर्घटना, १८ जना घाइते

  काठमाण्डाै । म्याग्दीको बेनीबाट पोखराका लागि छुटेको बस पर्वतकाे कुश्मामा दुर्घटना हुँदा १८ जना घाइते...

  संसद् अवरोध अन्त्य नेपालको समग्र हितको रक्षापछि मात्रै हुन्छ:केपी ओली

  काठमाण्डाै‌ । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले नेपालको समग्र हितको रक्षापछि मात्रै संसदमा भएको...

  केपी ओलीले राष्ट्रवादसँग जोडेर सीमा विवादलाई जटिल बनाइदिए : एसडी मुनी

  काठमाडौं, । भारतीय कूटनीतिज्ञ एवं प्राध्यापक एसडी मुनीले नेपाल र भारतबीचको सीमा विवाद पूर्वप्रधानमन्त्री केपी...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं