SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७७/११/७ गते
  १४६८ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  बैकुण्ठ गिरी, पर्वत । कोरोना भाईरसले थला पारेको ब्यावसायलाई नयाँ उर्जाको साथ बिकास गर्न भन्दै पर्वतमा यहि फाल्गुन १५ देखि २५ गतेसम्म कुश्माको वडागाउ चौर खेल मैदानमा पुन युवा क्लबको आयोजनामा ऐेतिहासिक दोस्रो मगर महोत्सव हुने हुदै छ । महोत्सव कोरोना महामारी पछिको धौलागिरी क्षेत्रमै पहिलो हो । २२० ब्यापारीक स्टल सहित ८ वटा होटलहरु रहने महोत्सवको ८० प्रतिशत भन्दा स्टलहरु बुक भैसकेको आयोजकले जनाएको छ ।।

  आयोजन पुन क्लवका अध्यक्ष कृष्ण पुनका अनुसार यो सबै काम अपेक्षा भन्दा तिब्र गतिमा भैरहेको छ । दर्शकहरु हाम्रो महोत्सवलाई हेर्न तिब्र आकांक्षाको साथ कुरेर बस्नु भएको छ ।। पुनले भने रमाईला मेला, बाल उद्यान लगायतको सामान बढागाउँ चौरमा आईसेको छ । बार बन्देज र स्टलहरुको काम पनि तिब्र रुपमा अगाडी बढीरहेको छ ।

  खुल्ला भलिवल नेपाल कै अत्याधिक राशीको हुनेछ ।। प्रतियोगितामा प्रथम पुरुस्कार १ लाख ५१ हजार सिल,मेडल र प्रमाणपत्र रहेको छ, भने द्धितिय १ लाख र सान्त्वना हुने दुई समुहलाई ३०÷३० हजार सिल,मेडल र प्रमाणपत्र व्यवस्था गरेको आयोजकले हामीलाई बताएको छ ।

  साथै मेलामा विद्यालय स्तरीय तृत्य प्रतियोगित,पुख्यौँली नृत्य प्रतियोगिता,रत्यौली गीत प्रतियोगिता, लोकभजन चुडका प्रतियोगिता समेत आयोजना गरिएको सम्मेलनमा जानकारी गराइएको छ । दैनिक जसो रमाइलो मेला र सास्कृतिक कार्यक्रमहरु हुनेछन् ।।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  तेस्रो राष्ट्रिय मगर महोत्सव: खुल्ला महिला भलिवल प्रतियोगिता आज बाट शुरु

  गोबिन्द,पर्बत । ४२ औँ राष्ट्रिय मगर दिवसको अवसर पारेर पुन युवा क्लव पर्वतले  “कला संस्कृतिको...

  पर्वतमा शृङ्खलाबद्ध रुपमा चोरी गर्ने रोल्पाका परियार पक्राउ,११ लाख र ३५ तोला सुन बरामद

  पर्वत।पर्वतको कुश्मा र फलेवास नगरपालिका लगायतका ठाउँमा शृङ्खलाबद्ध रुपमा चोरी गर्ने १ जना व्यक्तिलाई पर्वत...

  पोखरामा प्रादेशिक ललितकला प्रदर्शनी हुँदै

  राजाराम पौडेल,पोखरा । पोखरामा शनिबारबाट प्रथम ऐतिहासिक प्रादेशिक ललितकला प्रदर्शनी २०८० हुने भएको छ ।...

  हाइकर्स क्लब नेपालको प्रारम्भिक साधारण सभा हुने

  पोखरा । स्वास्थ्य र पर्यटनको लागि हाइकिङ भन्ने म्ुल नाराका साथ हाइकीङ (एक दिने पदयात्रा)...

  फिल्म ‘एक्टर’मा प्रदीप र दिव्याको जोडी

  पवन भट्टराई,काठमाडौं । अभिनेता प्रदीप खड्काको प्रमुख भूमिकामा अभिनय रहने फिल्म ‘एक्टर’मा नवअभिनेत्रीका रुपमा दिव्या...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं