SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७६/८/२२ गते
  ८२६ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  मेष राशी (चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ)
  मित्र र सहयोगीले सहयोग गर्नेछन् । आज तपाईको महत्कांक्षा र इच्छाहरु पूरा हुनेछन् । कुनै लाभदायक वस्तुको किनमेल र कारोबार गरिनेछ । लामो दुरीको लाभदायक यात्राको सम्भावना छ । घरायासी वातावरण राम्रो छ ।समग्रमा आज राम्रो परिणाम प्राप्त हुनेछ । वैदेशिक यात्रा योजनामा प्रयास गर्ने समय अनुकूल छ । अन्न, फलफूल आदि कृषिजन्य व्यवासयबाट आर्थिक उपार्जन हुने योग छ । पेसा र व्यवसायबाट विविध क्षेत्रमा लाभ मिल्नेछ ।

  वृष राशी (इ, उ, ए, ओ, बो, बु, बे, बो)
  शरीरमा स्फूर्ति, उत्साह र उमंग देखिनेछ । सुखी जीवन व्यतित गर्न मन लाग्नेछ । रमाइलो र मनोरञ्जनात्मक क्षेत्रमा धन लगानी हुनसक्छ ।साथीभाईले तपाइको कामलाई सहयोग गर्नेछन् । खर्चवृद्धि हुने समय छ । समुचित स्थानमा धनव्यय हुनेछ । परोपकारमा मन जान सक्छ । अप्ठुयाामा परेका आफन्तको सहयोग गर्दा धन खर्च हुनेछ । धार्मिक सांस्कृतिक क्षेत्रको भ्रमण हुने योग छ ।

  मिथुन राशी (का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह)
  दाजुभाइले तपाइको कामधन्दामा सहयोग मिल्नेछ । साथीभाइको राम्रो सल्लाह र सद्भावना प्राप्त हुनेछ । अपूरा कार्यक पूर्ण हुनेछ । रोकिएका सरकारी काम सुल्झाउने समय छ । धार्मिक तथा आध्यात्मिक गतिविधिमा सहभागी बन्नु पर्नेछ । र त्यसबाट प्रसंशित हुने अवसर छ । आम्दानी बढ्ने र उठ्नुपर्ने रकम हात लागी हुने समय छ ।कृषि तथा पशुपालनमा कम र व्यापारमा प्रशस्त फाइदा हुने योग छ । गरेका कामबाट राम्रै लाभ हुनेछ । बौद्धिक र प्राज्ञिक उन्नयनको प्रयास हुनेछ । श्रमको उचित मूल्यांकन होला । समय उत्साहजनक छ ।

  कर्कट राशी (हि, हु, हो, डा, डि, डु, डे, डो)
  सामाजिक सम्बन्ध सुदृढ हुनेछ । कर्मक्षेत्रमा व्यस्त हुनुपर्नेछ । पठनपाठनमा समय दिन सकिदैन । प्रतिस्पर्धामा विजयी भइनेछ । पेसा व्यवसायमा भनेजस्तो लाभ मिल्नेछ । आर्थिक पक्ष कमजोर छैन । कर्मसिद्धीको योग छ जे गरे पनि फाइदा नै छ ।आफन्त वा साथीभाइले निस्वार्थ भावले सहयोग गर्नेछन् । शरीरमा उत्साह र उमंगको उदय हुनेछ । सामाजिक कामबाट प्रशंसा प्राप्त हुनेछ । मनोरञ्जनात्मक कार्यमा रुचि जाग्नेछ । नयाँ ज्ञान आर्जन गर्ने समय छ । हातमा सह भएको दिन हो । कुनै नयाँ काम थालनी गरेमा दूरगामी फाइदा हुनसक्छ । पौष्टिक आहारमा ध्यान दिनुहोला ।

  सिंह राशी (मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु टे)
  मान्जयनको आर्शिवाद पाइनेछ । आँटेका र चिताएका काममा सफलता मिल्नेछ । गरेका प्रयासमा भाग्यले साथ दिनेछ । अचानक हर्षित हुने समाचार मिल्नेछ । जोस, जाँगर, उत्साह र उमंग देखापर्नेछ । परोपकारी काममा खट्नु पर्नेछ ।धार्मिक र सामाजिक कार्यमा महत्वपूर्ण भूमिका रहनेछ । लामो दुरीको यात्रामा निस्कन वा यातायातको साधन किन्न समय अनुकूल छ । साथीभाइसँग भेटघाट हुनुका साथै मनोरञ्जनात्मक काममा संलग्न भइनेछ । दाजुभाइ र दिदीबहिनीको सुझावलाई पालना गर्दा फाइदा हुनेछ । व्यापार व्यवसायबाट फाइदा हुनेछ ।

  कन्या राशी (टो, प, पी, पु, ष, ण ठ, पे, पो)
  आन्तरिक समस्या वा मानसिक खिन्नताले सताउन सक्छ । स्वास्थयमा अचानक गडबडी आउनाले दैनिक काममा बाधा पुग्न सक्छ । गर्नेपर्नै कुनै काम रोकिन सक्छ । आज धन निवेश गर्नु र साक्षप् / जमानी बस्नु हुँदैन ।अनाहकमा अरुले गरेका गल्तीको सजाय आफूले भोग्नुपर्ला । यात्राबाट फाइदा छैन । त्यसैले टाढा जानु हुँदैन । चोटपटकको भय छ । बोलीमा नियन्त्रण गर्नुहोला । बेकारमा विवादमा फस्न सकिन्छ । आज कुनै नयाँ काम नथाल्नु होला ।

  तुला राशी (र, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते)
  प्रेम सम्बन्ध र दाम्पत्य जीवन सुखमय रहनेछ । सोच्दै नसोचेका कामहरु सजिलै सम्पन्न हुनेछन् । पराक्रम बढ्नुका साथै शरीर फूर्तिलो रहनेछ । साझेदारीमा कुनै काम गर्ने योजना बनाउनु छ भने काम गर्ने योजना बनाउनु भएको छ भने आजका लागि अनुकूल छ ।घरायसी सुखका वस्तुको किनमेला हुनसक्छ । प्रेम सम्बन्ध राम्रो हुनेछ । रमणीयताका लागि समय र धन खर्च हुनसक्छ । व्यवसाय र पेसाबाट राम्रो प्रतिफल प्राप्त हुनेछ । भावुकता बढ्न सक्छ । आफन्तसँग आत्मियता बढ्नेछ ।

  वृश्चिक राशी (तो, ना, नि, नु, ने, या, यि, यु)
  आज आमा वा मामाको आर्शिवादले काम गर्न सक्छ । काम गर्दा आर्थिक, सामाजिक व्यवहारिक विभिन्न उपलब्धिहरु हासिल हुनेछन् । सानातिना काम भए पनि आजको कामले दिर्घकालिन उपलब्धि हासिल हुनेछ ।कुनै झगडा र विवादमा सरिक भई निर्णय गर्न बाध्य हुनुपर्नेछ । विशेष ठाउँमा तपाईको निर्णयको कदर हुनेछ । तर्क, बहस र वादविवादमा जीत हुनेछ । सहयोगीहरुले साथ दिनेछ । कुनै कुरामा विचलित नभई लक्ष्यप्राप्तितर्फ उन्मुख हुनु राम्रो हुन्छ । उद्योगधन्दा, कलकारखाना र व्यापारमा खेटेजति सफलता प्राप्त हुनेछ ।

  धनु राशी (ये, यो, भ, भी, भू, ध, फा, ढ, भे)
  हाकिम, मातापिताको वा विशिष्ट व्यक्तिसँगको छलफलबाट लाभ हुने सम्भावना छ । घरायासी वातावरणमा सुधार आउनेछ । मनमा उत्साह र हौसला प्राप्त हुनेछ । मानसिक रुपमा सबल भइनेछ ।मित्रवर्ग, साथीभाइ र सहयोगीहरुले भरपूर सहयोग गर्नेछन् । आज आफुनो लक्ष्य र योजनाको बारेमा खुलेर छलफल गरेमा मर्गदर्शन हुनसक्छ । तर्क, विर्तक, झैझगडा र विवादको विषयमा अघि नबढेको राम्रो छ । स्वास्थ्यमा सुधार आउनेछ । रचनात्मक काम शुरु गर्ने समय छ ।

  मकर राशी (भो, ज, जी, खि, खु, खे, खो, गा, गी)
  विद्यार्थीले आफ्नो क्षमता प्रदर्शन गरी स्याबासी पाउन सक्ने दिन हो आज । नयाँ कुरा सिक्न पाइनेछ । ज्ञानगुन, अध्यात्म दर्शनका विषयमा आकर्षण देखाउने छन् । बौद्धिक लेखनकार्यमा सफलता प्राप्त हुने योग छ । व्यापार व्यवसायमा र पेसागत जीवनमा सामान्य छ ।कुनै दिर्घकालिक योजनामा मूर्त बनाउन आजको चिन्तन र उपाय महत्वपूर्ण बन्न सक्छ । विचारको कदर हुनेछ । भाइबहिनी र सन्ततिले सन्तुष्टि दिलाउनेछन् । तिनीहरुले खुशीको वातावरण सिर्जना गर्नेछन् । साथीभाइ र बन्धुबान्धवले सहयोग गर्नेछन् । खानपान र मनोरञ्जनमा राम्रो समय छ ।

  कुम्भ राशी (गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द)
  मनमा किसिमकिसिमका भावना पलाउनेछन् । मनलाई पापमतिमा जान दिनु हुँदैन । विपरीत लिंगी साथीबाट मान सम्मानमा आघात पुग्न सक्छ । घरायासी खर्चमा वृद्धि हुनेछ । शरीरमा अल्छीपना र आलस्य जाग्नेछ । धन निवेश गर्नु ठिक छैन ।महत्वांक्षीय योजनामा हात हाल्नु राम्रो हुँदैन । प्रतिफल प्राप्त नहुने क्षेत्रमा लगानी हुनसक्छ । काममा अप्ठ्यारा र चुनौतीको सामना गर्नुपर्छ । परिवारजनमा असझदारी बढ्नेछ । विगतमा गरेको गल्ती र कामजोरीका कारण तनाव सिर्जना हुनेछ । कृषि, चौपाया र व्यापार व्यवसायबाट पनि भनेजस्तो लाभ छैन । गोपनीयता भंग हुने र बन्न लागेको काम विग्रने योग छ ।

  मिन राशी (दी, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, च, ची)
  समाजमा साख बनाउन उपयुक्त समय छ । धार्मिक, सामाजिक काम वा परोपकारका क्षेत्रमा समय र धन खर्च गर्ने समय आएको छ । उपहार पुरस्कार आदि मिल्नेछ । व्यापार व्यवसायका क्षेत्रमा नयाँ काम गर्ने सोच बनाउनु भएको छ भने त्यसका लागि आजको समय अनुकूल रहेको छ ।भाइबहिनीको तर्फबाट खुशीको खबर प्राप्त हुनेछ । मानप्रतिष्ठा र सामाजिक मर्यादामा अभिवृद्धि हुनेछ । विगतमा भका राम्रा कामको स्मरण हुनेछ । व्यवहारिक र सामाजिक जिम्मेवारी थपिनेछ । व्यापार व्यवसायबाट लाभ मिल्ने योग छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  बढेन वृद्ध भत्ता

  काठमाडौं । सरकारले आगामी वर्ष वृद्ध भत्तासहित समाजिक सुरक्षा भत्ता नबढाउने भएको छ ।मंगलबार प्रतिनिधि...

  आगामी वर्ष ‘महिला लगानी वर्ष’ का रूपमा मनाइने

  काठमाडौं । सरकारले आगामी आर्थिक वर्ष (आव) लाई ‘महिला लगानी वर्ष’ का रूपमा मनाउने घोषणा...

  सर्वोच्चमा गृहमन्त्रीलाई निलम्बन गर्न माग गर्दै रिट दायर

  काठमाडौं । उपप्रधानमन्त्री तथा गृहमन्त्री रवि लामिछानेलाई पदमुक्त गर्न माग गर्दै सर्वोच्च अदालतमा रिट दायर...

  मुख्यमन्त्री अधिकारी र राजदुत लोरेन्जोको शिष्टाचार भेट

  पोखरा । गण्डकी प्रदेशका मुख्यमन्त्री खगराज अधिकारीसँग नेपालका लागि युरोपियन युनियन (ईयू)का राजदुत भेरोनिक लोरेन्जोले...

  पोखरामा गृहमन्त्रीको राजीनामा माग्दै सहकारी पीडितको प्रदर्शन

  पोखरा । उपप्रधानमन्त्री तथा गृहमन्त्री रवि लामिछानेको राजीनामा माग गर्दै पोखरामा विभिन्न ७ सहकारी संस्थाका...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं