SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७९/३/१७ गते
  १८२ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  पर्बत ।
  पर्बत रुपन्देही सेवा समाज केन्द्रीय कार्यसमितिको सपथ ग्रहण तथा पदस्थापना कार्यक्रम बुटवलमा सम्पन्न भएको छ । प्रहरी नायव महानिरीक्षक नल प्रसाद उपाध्यायको प्रमुख आतिथ्यतामा कार्यक्रम सप्पन्न भएको हो । उक्त कार्यक्रममा निर्वाचन मण्डल संयोजक कृष्ण प्रसाद पराजुलीले सपथ ग्रहण गराउनु भएको थियोे । नवनिर्वाचित अध्यक्षमा रामकृष्ण शर्मा ,बरिस्ठ उपाध्यक्ष लेखनाथ भट्टराई ,उपाध्यक्ष मिना न्यौपाने ,

  महासचिव टेकराज शर्मा ,सचिव बलाराम काफ्ले ,कोषाध्यक्ष शारदा देवी रेग्मी ,बरिस्ठ सदस्य टुकलाल न्यौपाने ,सदस्यहरु धर्मागत बस्याल , डिल्लीराम भट्टराई ,हरि प्रसाद बस्याल उषा प्रधान श्रेष्ठ ,यादव प्रसाद सापकोटा ,दीपक भुर्तेल ,बिष्णु प्रसाद काफ्ले ,दिनानाथ सापकोटा ,अरुणा भुसाल तिवारी ,नवराज आचार्य ,गंगाधर बस्याल ,बालकृष्ण पराजुली तथा लेखा समिति संयोजक माधव प्रसाद बस्याल ,सदस्य हिम शर्मा पौडेल ,सरस्वती काफ्ले सर्वसम्मत निर्वाचित हुनुभएको थियोे । नेतृत्वमा सर्वसम्मत गराउन निर्वाचन मण्डल तथा सहजीकरण समितिले महत्त्वपूर्ण भुमिका निर्बाह गरेको थियो ।

  कार्यक्रममा बिशिस्ट अतिथि बुटवल उपमहानगरपालिका पुर्ब उपप्रमुख गोमा देवी आचार्य ,समाजसेवी तथा होटल एसोसिएसनका केन्द्रीय सदस्य गोपाल राना ,गैरसरकारी संस्था महासंघ केन्द्रीय सदस्य तथा समाजका निबर्तमान लेखा समिति संयोजक गोबिन्द प्रसाद रेग्मी , तिलक प्रसाद न्यौपाने ,बेल प्रसाद शर्मा लगाएतले शुभकामना मन्तव्य राख्नु भएको थियोे । निर्वाचन मण्डल संयोजक कृष्ण प्रसाद पराजुलीको अध्यक्ष्ातामा सप्पन्न उक्त कार्यक्रमको संचालन निर्वाचन मण्डल सदस्य तुलसी प्रसाद सापकोटाले गर्नुभएको थियोे ।

  यसैगरी उक्त कार्यक्रममा कार्यसमितिको तर्फबाट प्रतिबद्धता व्यक्त गर्दै नवनिर्वाचित अध्यक्ष रामकृष्ण शर्माले अबको कार्यकालमा संस्थालाई गुणात्मक रुपले अगाडि बढाउने बिचार व्यक्त गर्नुभयो ।

  यस अघि संस्थाले अघि सारेका कार्यक्रमहरु अन्तरगत संस्थाका अाजीवन सदस्य तथा होटल व्यावसायि गोपाल रानाले रु एक लाखको अक्षयकोष स्थापना गर्नुभएको छ भने पर्बत आकस्मिक राहत कोषमा समेत बिभिन्न ब्याक्तिहरुले सहयोग रकम जम्मा गरिरहनु भएको छ । यस कार्यले रुपन्देहीमा रहने सम्पूर्ण पर्बतेलीहरुमा नयाँ अाशा जगाएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  सत्ता गठबन्धनले बनाएको कार्यदलको पहिलो बैठक सिट बाँडफाँट गर्न बस्दै

  काठमाडौं । आगामी मंसिर ४ गते तोकिएको प्रदेश र प्रतिनिधि सभा सदस्य निर्वाचनका लागि सिट...

  राप्रपा प्रवक्ता ज्ञानेन्द्र शाही जुम्लाबाट चुनाव लड्ने

  काठमाडौं । राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राप्रपा)का एक जना प्रवक्ता ज्ञानबहादुर शाही (ज्ञानेन्द्र शाही)ले जुम्लाबाट प्रतिनिधि...

  “फेरिन नसकेको सोच” : धुर्व केसी | Dhurba Kc

  धुर्व केसी | Dhurba Kc जस्तो बीउ छरिन्छ , आखिर उम्रने बोट त्यस्तै हो! ।...

  डा.सीके राउतले लिए स्वामीको हातबाट ‘सन्यास’

  काठमाडौं, । एक साता अघि ओशो तपोवन आश्रम पुगेका जनमत पार्टीका अध्यक्ष डा.सीके राउतले सन्यास...

  अब बिजुलीका तारै पुर्‍याइन्छ, ग्यासका पाइप चुलोमा लैजानुपर्दैन : केपी ओली

  काठमाडौं । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले अब ग्यासका पाइप चुलोमा लैजानुपर्ने आवश्यकता नपर्ने...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं