SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७८/२/१३ गते
  ५०६ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  काठमाडाैं । पटक पटक संबिधान माथी गलत ढंगले देशलाई सं कटको स्थितिमा पुर्याउन खोजिएको भन्दै चार पार्टीले सयुंक्त प्रेस बिज्ञप्ती जारी गरेका छन् । करिब एक शताब्दी लामो संघर्स र हजारौंको बलिदाली बाट प्राप्त संबिधानको रक्षा हुनुपर्ने बताएका छन् । उल्लङ्घन हुन खोजेको तथ्य स्वीकार नहुने यसप्रति सबैको चासो हुनुपर्नेमा जोड दिदैं बिज्ञप्ती जारी गरेका हुन् ।

  अल्पमतमा परिसकेको स्वीकार प्रधानमन्त्रीले पुनः राष्ट्रपति सँग साँठगाँठ गरि जेठ ७ गते मध्यरातमा षडयन्त्र मुलक ढंगले संबिधानमा भएको व्यबस्थाको धज्जी उडाउन खोजेको र यसमा प्रतिगमनका बिरुद्द हामी जस्तोसुकै मूल्य चुकाउन तयारी रहेको बिज्ञप्ती मा उल्लेख रहेको छ ।

  हामी संकटको यस घडिमा जनसमुदायको जीवन रक्षाको लागि निरन्तर जुट्नुहुन सम्पुर्ण पार्टी पंतिमा अपिल गर्दै राष्ट्रपति र प्रधानमन्त्री आलीको असंवैधानिक , अराजनैतिक , अनैतिक र जनविरोधी क्रियाकलापको घोर निन्दा र भत्र्सना गर्दै २१ औं शताब्दीका स्वाभिमानी चेतनशिल जनताको अग्रगामी चेतनाको अगाडि लेण्डुपपथमा लैजान खाजेको प्रतिगमन परास्त भई छाड्ने विश्वास गर्दै जनताको जित हुने कुरामा एक ढिक्का भएको बताएका छन् ।

  साथै नेपाली कांग्रेसका केन्द्रिय सदस्य देवेन्द्रराज कंडेल , माओवादी केन्द्रका सुदर्शन वराल नेकपा एमाले प्रदेश कार्यालय सचिब खेम लुइटेल , जसपा लुम्बिनी प्रदेश अध्यक्षअशोक यादव र राष्ट्रिय जनमोर्चाका बद्रे आलम ले विज्ञप्तीमा हस्ताक्षर गरेका छन् ।जस्को जानकारी लुम्बिनी प्रदेश जसपाका प्रवक्ता अकरम पठान ले दिए

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  विपद् ब्यवस्थापन र न्यूनीकरणमा सबैको ध्यान केन्द्रित गरौँ : मुख्यमन्त्री पाण्डे

  पोखरा । गण्डकी प्रदेशका मुख्यमन्त्री सुरेन्द्रराज पाण्डेले विपद् ब्यवस्थापन र न्यूनीकरणका सवालमा सबैको ध्यान केन्द्रित...

  सामाजिक कथामा आधारित सिनेमा ईश्वर, हलमा दर्शक आउने आशावादी

  पोखरा । साउन ११ गतेबाट रिलिज हुन लागेको सिनेमा ईश्वर सामाजिक कथामा आधारित रहेको निर्माण...

  ओली सरकारमा समावेशी भन्ने कुरा नारामा सिमित ,दलितविहीन मन्त्रिपरिषद्, २ जना मात्रै महिला

  काठमाडौं । नवनियुक्त प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफूसँगै २१ मन्त्रीहरूको पनि शपथ गराएका छन् ।...

  ओली सरकारमा २२ सदस्यीय मन्त्रिपरिषद गठन

  काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले २२ सदस्यीय मन्त्रिपरिषद गठन गरेका छन् । नवनियुक्त मन्त्रीहरुलाई...

  पोखरा १६ को गर्लाङ होमस्टे प्रवद्र्धनमा हाइकर्स क्लब

  पोखरा । पोखरा महानगरपालिका वडा नं. १६ मा रहेको गर्लाङ सामुदायिक होमस्टेको हाइकिङका माध्यमबाट प्रचारप्रसार...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं