SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७८/१/३० गते
  ५२० &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  पर्बत । बिश्वब्यापी रुपमा फैलिरहेको नयाँ भेरियन्ट सहितको कोभिड-१९ को संक्रमण तिब्ररुपमा बढेपछि २८ गते राती १२ बजे पछि आगामी जेठ ७ गतेसम्म निषेधाज्ञा जारी गरेको छ । सोही अनुरुप जिल्ला प्रशासनले निषेधाज्ञाको अबधिमा थप कडाई गरेको छ ।

  अनाबश्यक रुपमा अत्यावश्यक काम नभई हिडडुल गर्ने ६३ जना मानिसहरुलाई १ घण्टा सम्म होल्डिङ गरी चेतनामुलक प्लेकार्डहरु समाउन लगाई सचेत गराई छाडिएको साथै निषेधाज्ञा उल्लङ्घन गर्ने २० वटा मोटरसाईकल तथा १० वटा गाडीहरु समेतलाई होल्ड गरी सचेत गराई छाडिएको छ । जिल्लाका विभिन्न स्थानहरु कुश्मा बजार, हुवास, फलेवास, रानीपानी, देउपुर (डिमुवा) लगायतका स्थानमा चेकजाचको क्रममा उनीहरुक कारबाहीमा परेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्बतकाप्रहरी निरिक्षक प्रदिप पौडेलले जानकारी दिनु भयो।

  आज बिहान पनि दुर्लुंगचोक मा अनाबस्यक हिडडुल गर्ने केहि व्यक्ति लाई एकछिन होल्ड गरि सम्झाई बुझाई छाडिएको थियो र कोरोना भाइरसको सङ्क्रमण फैलन नदिन निषेधाज्ञाको पालना गरी कुनै अत्यावश्यक काम नपरी घर वाहीर हिंडडुल नगर्न हुन र स्वास्थ्य सुरक्षा मापदण्डको कडाईका साथ पालना गर्न हुन जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्वतले सम्पुर्णमा सुचित समेत गरेको छ साथै नियम उल्लघन गर्नेलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएर नियमानुसार कारबाही गर्ने कुरा जानकारी गराउनु भयो।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  अस्ट्रेलियाबाट ब्रेन ट्युमर पिडित पत्रकारलाई विशेष अर्थिक सहयोग

  रौतहट जिल्लाको परोहा नगरपालिका – ८ नरकटीया निवासी सब. इन्सपेक्टर राम सुन्दर आर्य का छोरा...

  राष्टघातबिरुद्ध पर्वतका ३ राजनैतिक पार्टीहरुको बिज्ञप्ती, दलाल नेताहरुको कारण देश समस्यामा

  पर्वत । पछिल्लो समय अमेरीकी सहयोग परियोजना मिलेनियम च्यालेन्ज कर्पोरेशन (MCC) जस्तो राष्टघाती परियोजनाको बिरुद्ध...

  मलाई सिध्याउन लागेपछि पोखरेलविरुद्ध उजुरी दिएँ : विमला वली

  बुटवल । लुम्बिनी प्रदेश सांसद विमला खत्री वलीले निवर्तमान मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेल र नेकपा एमालेले...

  राष्ट्रिय सभाको बैठक एमालेको अवरोधले मुख्य कार्यसूचीमा प्रवेश नै नगरी स्थगित

  काठमाडौं । प्रमुख प्रतिपक्षी नेकपा एमालेको अवरोधका कारण राष्ट्रिय सभाको बैठक मुख्य कार्यसूचीमा प्रवेश नै...

  वीरगञ्ज आइपुग्यो भारतबाट पहिलो निजी कार्गो रेल

  काठमाडौं । नेपाल–भारत रेल सेवा सुरुआतको १७ वर्षपछि पहिलोपटक भारतबाट निजी क्षेत्रको कार्गो रेल बुधबार...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं