SuchanaKendra

 • Radio Kushum


  सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७८/१/४ गते
  ८३८ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  कुश्मा, पर्वत। विश्वभर माहामारीको रुपमा फैलीयको कोरना भाईरस सम्वन्धी जनचेतना जगाउने अभिप्रायले कुश्मा स्थिीत कामना सेवा विकास वैक तथा सिसेफ नेपालको सहकार्यमा कुश्मा वजारमा एक समारोह विच मास्क, सेनिटाईजर तथा कोरना सचेतना व्रोसर वितरण गरिएको छ ।

  कुश्मा नगरपालिका बडा नं ५ का अध्यक्ष चित्रकला भारती को प्रमुख आतिथ्यतामा वाल मन्दीर प्र वि मा मास्क तथा सेनिटाइजर हस्तान्त्रण गर्दै कुश्मा वजार भित्र सचेतना कार्यक्रम सहित मास्क वितरण गरीएको सिसेफ नेपाल का अध्यक्ष विष्णुराज पुरी ले जानाकारी दीनु भयो ।

  सस्थाको सामाजिक उत्तरदायित्व अन्र्तगत बैकले धौलागिरीका विभिन्न स्थानमा कोरना सचेतना तथा मास्क वितरण गर्दै आएको र सोही अनुसार कुश्मा मा समेत यस कार्यक्रममा सहयोग तथा सहकार्य गरेको बैकका धौलागीरी क्षेत्र प्रमुख टंकनाथ लामिछाने ले जानाकारी दिनुभयो ।

  कार्यक्रमका लागी कुश्मा अस्पताल प्रा लि संग सहकार्य तथा ब्यावसायि थम नारायण पौडेल विश्वराज श्रेष्ठ ले समेत सेनिटाइजर सहयोग गर्नुभएको थियो पछिल्लो समयमा कोरना संक्रमण वड्दै गएको हुदाँ यस्ता कार्यक्रम ले जन मानसमा कोरना सम्वधी सचेतना वढाउने र सजगता अपनाउन प्रेरीत गर्ने हुदा अन्य संघ सस्था ले समेत गर्नु पर्ने देखीन्छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  देशभर विपदमा १ सय ३१ जनाको मृत्यु, गण्डकीमा ३८ जना

  काठमाडौं । यस वर्ष बाढी, पहिरोलगायतका विपद‍्मा परी सोमबार दिउँसोसम्म मुलुकभर १ सय ३१ जनाको...

  हिउँदे खोला नजिकै बुटवल-तानसेन सडकखण्ड सडक भासियो

  बुटवल। सिद्धार्थ राजमार्ग अन्तर्गत बुटवल-पाल्पा खण्डको हिउँदे खोला नजिकै सडक भासिएको छ । उक्त स्थानमा...

  नेपाललाई मोदीको तेस्रो कार्यकालको पहिलो बजेट कोसेली ११ अर्ब २० करोड रुपैयाँ अनुदान

  काठमाडौं । भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीको तेस्रो कार्यकालको पहिलो बजेट मंगलबार सार्वजनिक गरिएको छ ।...

  कालीगण्डकी नदीले पौडिन गएका बालकलाई बगाएर वेपत्ता

  पर्वत । कुश्मा नगरपालिका वडा नं १ स्थित सहस्रधारा नजिकै कालीगण्डकी नदिमा पौडिन गएका एक...

  दुई हजार श्रमिक इजरायलमा केयर गिभरमा पठाइने

  काठमाडौं । द्वन्द्वग्रस्त मुलुक इजरायलमा २ हजार संख्यामा केयर गिभर श्रमिक पठाइने भएको छ ।...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं