SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७७/१२/१४ गते
  ८३३ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  गोबिन्द, पर्बत  । पर्वत संगित तथा ईलेक्ट्रोनिक्स व्यवसायी संघ पर्वतले नवनिर्वाचित पर्बत उद्योग वाण्ज्यि संघ पर्बतका अध्यक्ष तथा सदस्यहरु लाई बधाई तथा सम्मन कार्यक्रमको आयोजना गर्यो । उक्त कार्यकम पर्बत उद्योग वाण्ज्यि संघको सभाहलमा सम्प्पन भएको थियो । कार्यकममा नबनिर्बाचित अध्यक्ष तथा सदस्यहरु लगायत निबर्तमान अध्यक्ष केदारनाथ शर्माको पनि उपस्थित रहेको थियो ।

   

  कुशल नेतृत्वका साथै सक्षम कार्यसमितिको सक्रियताले वास्तवमै समग्र पर्वत जिल्लाको व्यापार व्यवसायमा सवल वनाउन उल्लेख्य भूमिका निर्वाह गर्ने विश्वास हामिले लिएका छौं साथै आगामी दिनहरुमा ईलेक्ट्रोनिक्स ब्यबसायी संघ संगको सम्बन्ध सुमधुर रहनेछू भन्दै पर्बत संगित तथा ईलेक्ट्रोनिक्स व्यवसायी संघका निर्वतमान अध्यक्ष श्री डम्बर गिरीले बताउनु भयो । भने सम्पूर्ण नबनिर्बाचित अध्यक्ष लगायत सदस्य हरु लाई बधाई सहित स्वागत मन्तब्य गोबिन्द रिजालले राख्नु भएको थियो ।

  उक्त कार्यक्रममा नवनिर्वाचित उद्योग वाणिज्य संध पर्वतका अध्यक्ष गोपी अधिकारीले आफ्नो कार्यकालमा बस्तुगत संघहरु संग सहकार्य गरि ब्यबसायमा आउने समस्या समाधान गर्दै सबै ब्यबसायीहरुको अपनत्वहुने गरि ब्यबसायी हरुको हक र हितका लागी सधैब लागिरहने प्रतिबद्धता जाहेर गर्दै पर्वत संगित तथा ईलेक्ट्रोनिक्स व्यवसायी संघ लाई धन्यवाद व्यक्त गर्दै आफ्ना भनाई राख्नु भएको थियो ।

  कार्यक्रममा नबनिर्बाचित अध्यक्ष लगायत सदस्यहरु लाई फुलमाला र अबिर लगाई बधाई तथा सम्मान उक्त कार्यकमका अध्यक्ष तथा पर्वत संगित तथा ईलेक्ट्रोनिक्स व्यवसायी संघका अध्यक्ष नारायण गिरीले गर्नु भएको थियो भने कार्यकमको सन्चालन सचिब प्रकाश गिरीले गर्नु भएको थियो ।

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  भोलि बेलुकासम्म पहिचान भएका शव आफन्तलाई दिन सकिन्छ : स्वास्थ्यमन्त्री पौडेल

  काठमाडौं । स्वास्थ्य तथा जनसंख्यामन्त्री प्रदीप पौडेलले सौर्य एयरलाइन्सको विमान दुर्घटनामा मृत्यु भएकाहरूको शव पहिचान...

  अपाङ्गमैत्री कानून निर्माणको मस्यौदा प्रदेश सरकारलाई हस्तान्तरण

  पोखरा। अपाङ्गमैत्री कानून निर्माणको मस्यौदा गण्डकी प्रदेश सरकारलाई हस्तान्तरण गरिएको छ । राष्ट्रिय अपाङ्गता महासंघ...

  फेरियो शाखा अधिकृत, नासु र खरिदारको पाठ्यक्रम, प्रथमपत्रको अंक नजोडिने

  काठमाडौं । लोकसेवा आयोगले लिने लिखित परीक्षाको प्रारम्भिक चरणको प्रथम पत्र र पाठ्य योजनासम्बन्धी व्यवस्थामा...

  श्रीमदवीतक चर्चा एवं श्रीकृष्ण कथा प्रवचनको पूर्व सन्ध्यामा कलशयात्रा

  पोखरा । एक महिने श्रीमदवीतक चर्चा एवं श्रीकृष्ण कथा प्रवचनको पूर्व सन्ध्यामा पोखरामा कलश यात्रा...

  पत्थरी, टयुमरदेखि क्यान्सरसम्म पत्ता लगाउन सक्ने अल्ट्रासाउन्ड कसरी गरिन्छ ?

  अल्ट्रासाउन्ड भन्नासाथ महिलाले गर्भावस्थामा धेरै गराएको सुन्नुभएकै होला । कति महिलाले गर्भवती भएको बेलामा आफैंले...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं