SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७७/१२/३ गते
  ३२५ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  पर्वत÷पर्वत उद्योग बाणिज्य संघको आगामी चैत ७ गते हुने निर्वाचनको मनोनयनको पूर्व सन्धामा गोपी अधिकारीको नेतृत्वको समावेशी प्यानललाई निर्वाचन जित्न सोचेभन्दा सहज भएको छ ।

  लोकतान्त्रिक प्यानलको रुपमा शिब शर्मा पौडेल नेतृत्वमा रहेको प्यानलका ७ जनाको उम्मेदवारी दिन नमिल्ने भएपछि प्यनलमा नै खैलाबैला भएको छ । उम्मेदवार हुन लगातार ३ वर्ष नविकरण गरेको हुनुपर्नेमा ७ जना उम्मेदवारले नियमित नविकरण नगरेको पाईएको हो । यसले गर्दा प्यानलमा रहेका उम्मेदवार छाडेर नयाँ उम्मेदवार छान्नुपर्ने सकस सो समूहलाई परेको छ ।

  यसले गर्दा अधिकारी समूहलाई निर्वाचन जित्न सहज भएको उद्योगी व्यावसायिहरुले अनुमान गरेका छन् । यसका साथै अधिकारी समूह समावेशी भएका कारण सबै क्षेत्रको सहयोग हुने आश्वासन समेत प्राप्त भएको बताईएको छ । यता गोपी अधिकारी प्यानलबाट पनि ३ जनाको नाम परिवर्तन हुने भएको छ ।

  लोकतान्त्रिक समूहले गोपी अधिकारी प्यानललाई कमजोर बनाउन चालेका चलखेल समेत समाप्त भएकाले निर्वाचन जित्नेमा कुनै द्वीबिधा नभएको उम्मेदवारहरुले बताएका छन् । नेकपामा आएको फूटसँगै एमाले र माओवादी केन्द्र भएपछि विभिन्न भ्रम छरेर कमजोर बनाउन खोजेपनि नेकपाका नेताहरु एक ठाउँमा बसेर मोर्चा सम्हालेपछि कुनै समस्या नरहेको निर्वाचन परिचालन समितिका संयोजक मिन प्रसाद श्रेष्ठले बताए ।

  नेकपा एमालेका जिल्ला अध्यक्ष तथा सांसद पदम गिरी, उपाध्यक्ष भक्त कुँवर, सचिब पदमपाणी शर्मा साथै माओवादी केन्द्र पर्वतका संयोजक सुदिप कुँवरले निर्वाचनमा कुनै खालका समस्या आउन नदिन सबै संयन्त्र परिचालन गरिएका कारण एकतामा कुनै समस्या नहुने बताएका छन् । यसले मोर्चा झनै बलियो बनेको छ ।

  यसैबीच अधिकारी नेतृत्वले सोमबार कुश्मा नगरपालिका–११ सिल्मी, १२ ठुलीपोखरी,१३ खौलालाँकुरी र फलेवास नगरपालिका १ देखी ६ नम्वर वडाका व्यवसायीहरुलाई भेटर आफ्ना प्रतिवद्धता सहित भोट मागेका छन् । मत माग्ने क्रममा सबै ठाउँमा समावेशी प्यानलका पक्षमा व्यावसायिहरुको हौसला र उत्साहका कारण निर्वाचन जित्न झनै सहज भएको उम्मेदवारहरु बताउँछन् ।

  संघको अध्यक्ष सहित २२ सदस्यका लागि आगामी चैत ७ गते निर्वाचन हुँदैछ । निर्वाचन कार्यालयका अनुसार संघका २२ सय ९३ जना मतदाता रहेको बताईएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  क्यान पर्वतको पाँचौ अधिबेशन सम्पन्न, अध्यक्षमा अच्युत पौडेल

  पर्वत ,कम्प्युटर एशोसिएसन नेपाल महासङ्घ (क्यान महासंघ) पर्वत शाखाको पाँचौ अधिबेशनले अच्युत पौडेलको अध्यक्षतामा नयाँ...

  बाजुराबाट प्रदेशसभामा एकीकृत समाजवादीका शाही निर्वाचित

  काठमाडौं । बाजुराको प्रदेश सभा निर्वाचन क्षेत्र १ बाट नेकपा एकीकृत समाजवादीका नरेशकुमार शाही निर्वाचित...

  एमालेसँग मिलेर सरकार बनाउने विकल्प माओवादीमा खुला

  काठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रमा नयाँ सरकार गठन जोसुकैसँग मिलेर गर्न सकिने विकल्पलाई खुल्ला राख्नेबारे...

  स्याङ्जा २ मा कांग्रेसका धनराज गुरुङको जित निश्चित

  काठमाडौं । स्याङ्जा २ बाट प्रतिनिधिसभा सदस्यमा नेपाली कांग्रेसका उम्मेदवार धनराज गुरुङ जित निश्चित भएको...

  किसान श्रेष्ठ र जितेन्द्र सोनललाई २०५ किलोको माला

  वीरगञ्ज । बाराको परवानीपुरमा स्थानीयले नवनिर्वाचित प्रतिनिधि सभा सदस्य किसान श्रेष्ठ र प्रदेश सभा सदस्य...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं