SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • आज : २०८० आश्विन १० गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
  सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७७/११/२६ गते
  १६४१ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  गोबिन्द, पर्बत  । एतिहासिक दोश्रो राष्ट्रिय मगर महोत्सव २०७७  अन्तर्गत आज एघारौ दिनमा भएको खुल्ला पुरुष भलिबल प्रतियोगिताको उपाधिका लागी भएको भिडन्तमा टाईगर ग्रुप, पोखराले बाजी मारेको छ । टाईगर ग्रुप, पोखराले जिल्ला भलिबल संघ, पर्बत  लाई लगातार सोझो ३-० को सेट मा पराजित गरेको थियो । कुश्मा बजारको बढागाँउ चौरमा भएको रोचक भिडन्त मा बिजेता टाईगर ग्रुप, पोखराले पुरस्कार १,५१०००/ (एकलाख एकाउन्न हजार, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) प्राप्त गर्यो भने उपविजेता जिल्ला भलिबल संघ, पर्बतले १,००,०००/ (एकलाख, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) मा चित्त बुझायो । तेस्रो यस अगी नै खानीगाउँ (ए) भएको थियो भने विनामारे फेन्सी स्टोर्स सान्तवना भएको थियो ।

  फाईनल खेलको पहिलो सेट २५-१९ दोश्रो सेट २५-१५ र अन्तिम सेट २५-१२ ले जिल्ला भलिबल संघ, पर्बत  लाई टाईगर ग्रुप, पोखराले जितेको थियो । फाईनल खेल फस्ट रेफ्री ए.भी.सी. अन्तर्राष्ट्रिय भलिबल रेफ्री टहल सिह थापामगर सकेन्ड रेफ्री नेसनल भलिबल रेफ्री बिमल रानामगर हुनुहुन्थियो भने स्कोरमा नेसनल भलिबल रेफ्री गोपाल थापा, बसन्त आले र अमित आले हुनुहुन्थियो ।

  १० टिम सहभागी प्रतियोगिता को प्रथम हुने टिमले सर्बाधिक पुरस्कार १,५१०००/ (एकलाख एकाउन्न हजार, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) र दोश्रो हुने टिम ले १,००,०००/ (एकलाख, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र)  तेस्रो र सान्त्वना कमश र ४०,०००/ (चालिस हजार रुपयाँ सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र र २०,०००/ (बिसहजार, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) प्राप्त गरे  ।

  साथै प्रतियोगिता भरि भलिबल खेलको सम्पुर्ण ब्यबस्थापक पुष्प भुषाल , समिर जोशी र उप-संयोजक जित तिलिजाले गर्नु भएको कुरा  भलिबल संयोजक शेरबहादुर चोचाङ्गी ले हाम्रो सूचना केन्द्र डटकम लाई जानकारी गराउनु भयो

  भलिबल फाईनल खेलका केहि तस्बीरहरु:-

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  शिक्षकको आन्दोलन बानेश्वरमा प्रहरी हस्तक्षेप (तस्वीरहरु)

  काठमाडौं । राहत शिक्षकको आन्दोलनमा प्रहरीले हस्तक्षेप गरेको छ । विद्यालय शिक्षा विधेयकमा असहमति राख्दै...

  गृहमन्त्रीको डाक्टरमाथि आक्रमण गर्नेलाई कारबाही गर्ने प्रतिवद्धता

  काठमाडौं । चिकित्सक तथा स्वास्थ्यकर्मीहरुमाथि आक्रमणमा संलग्नहरुमाथि स्वास्थ्यकर्मी तथा स्वास्थ्य संस्थाको सुरक्षासम्बन्धी ऐन २०६६ अनुसार...

  निःशुल्क कम्पनी दर्ता र पूँजी वृद्धिको व्यवस्था कार्यान्वयनमा आयो

  काठमाडौं । सरकारले बजेटमार्फत घोषणा गरेको निःशुल्क कम्पनी दर्ता र पूँजी वृद्धिको व्यवस्था कार्यान्वयनमा आएको...

  न्यौपानेविरुद्ध सम्पत्ति शुद्धीकरणको मुद्दा चलाउने तयारी,सेयरको भित्री कारोबार गरेको आरोपमा

  काठमाडौं । शेयर बजारमा भित्री कारोबार (इनसाइड ट्रेडिङ) गरेको आरोपमा सम्पत्ति शुद्धीकरण अनुसन्धान विभागले रिडी...

  प्रधानमन्त्री प्रचण्ड र चिनियाँ राष्ट्रपति सीबीच भेटवार्ता

  काठमाडौं । चीन भ्रमणमा रहेका प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड र चीनका राष्ट्रपति सी जिनपिङबीच शनिबार...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं