SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७७/११/२६ गते
  ४५५ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  गोबिन्द, पर्बत  । एतिहासिक दोश्रो राष्ट्रिय मगर महोत्सव २०७७  अन्तर्गत आज एघारौ दिनमा भएको खुल्ला पुरुष भलिबल प्रतियोगिताको उपाधिका लागी भएको भिडन्तमा टाईगर ग्रुप, पोखराले बाजी मारेको छ । टाईगर ग्रुप, पोखराले जिल्ला भलिबल संघ, पर्बत  लाई लगातार सोझो ३-० को सेट मा पराजित गरेको थियो । कुश्मा बजारको बढागाँउ चौरमा भएको रोचक भिडन्त मा बिजेता टाईगर ग्रुप, पोखराले पुरस्कार १,५१०००/ (एकलाख एकाउन्न हजार, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) प्राप्त गर्यो भने उपविजेता जिल्ला भलिबल संघ, पर्बतले १,००,०००/ (एकलाख, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) मा चित्त बुझायो । तेस्रो यस अगी नै खानीगाउँ (ए) भएको थियो भने विनामारे फेन्सी स्टोर्स सान्तवना भएको थियो ।

  फाईनल खेलको पहिलो सेट २५-१९ दोश्रो सेट २५-१५ र अन्तिम सेट २५-१२ ले जिल्ला भलिबल संघ, पर्बत  लाई टाईगर ग्रुप, पोखराले जितेको थियो । फाईनल खेल फस्ट रेफ्री ए.भी.सी. अन्तर्राष्ट्रिय भलिबल रेफ्री टहल सिह थापामगर सकेन्ड रेफ्री नेसनल भलिबल रेफ्री बिमल रानामगर हुनुहुन्थियो भने स्कोरमा नेसनल भलिबल रेफ्री गोपाल थापा, बसन्त आले र अमित आले हुनुहुन्थियो ।

  १० टिम सहभागी प्रतियोगिता को प्रथम हुने टिमले सर्बाधिक पुरस्कार १,५१०००/ (एकलाख एकाउन्न हजार, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) र दोश्रो हुने टिम ले १,००,०००/ (एकलाख, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र)  तेस्रो र सान्त्वना कमश र ४०,०००/ (चालिस हजार रुपयाँ सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र र २०,०००/ (बिसहजार, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) प्राप्त गरे  ।

  साथै प्रतियोगिता भरि भलिबल खेलको सम्पुर्ण ब्यबस्थापक पुष्प भुषाल , समिर जोशी र उप-संयोजक जित तिलिजाले गर्नु भएको कुरा  भलिबल संयोजक शेरबहादुर चोचाङ्गी ले हाम्रो सूचना केन्द्र डटकम लाई जानकारी गराउनु भयो

  भलिबल फाईनल खेलका केहि तस्बीरहरु:-

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  अस्ट्रेलियाबाट ब्रेन ट्युमर पिडित पत्रकारलाई विशेष अर्थिक सहयोग

  रौतहट जिल्लाको परोहा नगरपालिका – ८ नरकटीया निवासी सब. इन्सपेक्टर राम सुन्दर आर्य का छोरा...

  राष्टघातबिरुद्ध पर्वतका ३ राजनैतिक पार्टीहरुको बिज्ञप्ती, दलाल नेताहरुको कारण देश समस्यामा

  पर्वत । पछिल्लो समय अमेरीकी सहयोग परियोजना मिलेनियम च्यालेन्ज कर्पोरेशन (MCC) जस्तो राष्टघाती परियोजनाको बिरुद्ध...

  मलाई सिध्याउन लागेपछि पोखरेलविरुद्ध उजुरी दिएँ : विमला वली

  बुटवल । लुम्बिनी प्रदेश सांसद विमला खत्री वलीले निवर्तमान मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेल र नेकपा एमालेले...

  राष्ट्रिय सभाको बैठक एमालेको अवरोधले मुख्य कार्यसूचीमा प्रवेश नै नगरी स्थगित

  काठमाडौं । प्रमुख प्रतिपक्षी नेकपा एमालेको अवरोधका कारण राष्ट्रिय सभाको बैठक मुख्य कार्यसूचीमा प्रवेश नै...

  वीरगञ्ज आइपुग्यो भारतबाट पहिलो निजी कार्गो रेल

  काठमाडौं । नेपाल–भारत रेल सेवा सुरुआतको १७ वर्षपछि पहिलोपटक भारतबाट निजी क्षेत्रको कार्गो रेल बुधबार...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं