SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • दोश्रो राष्ट्रिय मगर महोत्सव खुल्ला पुरुष भलिबल प्रतियोगितामा जिल्ला भलिबल संघ, पर्बत र विनामारे फेन्सी स्टोर्स सेमिफाइनलमा प्रबेश

  भोलिको खेल:- बिहान ८:३० बजे खानीगाउँ (ए),र मुनाल युवा क्लब,गंगटे र दोस्रो खेल १०:३० टाईगर ग्रुप पोखरा र पक्कुवा

  सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७७/११/२२ गते
  ३५४ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  गोबिन्द, पर्बत  । एतिहासिक दोश्रो राष्ट्रिय मगर महोत्सव २०७७  अन्तर्गत आज सातौ दिनमा भएको खुल्ला पुरुष भलिबल प्रतियोगिताको क्वाटरफाइनलको पहिलो खेलमा जिल्ला भलिबल संघ, पर्बत बिजयी भएर सेमिफाइनलमा मा प्रबेश गरेको छ । सेमिफाइनल प्रबेश गर्ने क्रममा जिल्ला भलिबल संघ, पर्बतले तरुण दल, फलेबासलाई निकै रोचक तरिका ले पहिलो सेट २८-२७ दोस्रो सेट २५-१७ र तेस्रो सेट २०-२५ ले आफ्नो पकड मा पर्यो र सेमिफाइनलमा प्रबेश गर्यो ।

   

  त्यस्तै सोहि दिन भएको अर्को क्वाटरफाइनल खेलमा गोल्डेन युथ क्लब, ज्ञादी लाई पराजित गर्दै विनामारे फेन्सी स्टोर्स ले जिल्ला भलिबल संघ, पर्बत संग को सेमिफाइनल भिडन्त पक्का गर्यो भने विनामारे फेन्सी स्टोर्स ले गोल्डेन युथ क्लब, ज्ञादी लाई सोझो सेटमा २१-११ दोस्रो सेट १५-२५ र अन्तिम सेट १३-२५ ले ले हरायो  । अब अर्को क्वाटरफाइनल खेल भोलि बिहान  ८:३० बजे खानीगाउँ (ए),र मुनाल युवा क्लब,गंगटे र दोस्रो खेल १०:३० टाईगर ग्रुप  पोखरा र पक्कुवा बिच हुने छ ।

  १० टिम सहभागी प्रतियोगिताको प्रथम हुने टिमलाई सर्बाधिक पुरस्कार १,५१०००/ (एकलाख एकाउन्न हजार, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) राशी रहेको रहेको  खुल्ला पुरुष भलिबल प्रतियोगिता को दोश्रो १,००,०००/ (एकलाख, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) तृतीय नगद ४०,०००/ (चालिस हजार रुपयाँ सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) र सान्त्वना  टिमलाई २०,०००/ (बिसहजार, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) रहेको छ। जम्मा १० टिम सहभागी भएको  भलिबल संयोजक शेरबहादुर चोचाङ्गी ले हाम्रो सूचना केन्द्र डटकम लाई जानकारी गराउनु भयो । साथै भलिबल खेलको सम्पुर्ण ब्यबस्थापक पुष्प भुसाल, लक्ष्मण श्रेष्ठ ,समिर जोशी, जगदीश सुबेदी र होम पुन ले गर्नु भएको कुरा उप-संयोजक जित तिलिजा ले बताउनु भयो ।

   

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  अस्ट्रेलियाबाट ब्रेन ट्युमर पिडित पत्रकारलाई विशेष अर्थिक सहयोग

  रौतहट जिल्लाको परोहा नगरपालिका – ८ नरकटीया निवासी सब. इन्सपेक्टर राम सुन्दर आर्य का छोरा...

  राष्टघातबिरुद्ध पर्वतका ३ राजनैतिक पार्टीहरुको बिज्ञप्ती, दलाल नेताहरुको कारण देश समस्यामा

  पर्वत । पछिल्लो समय अमेरीकी सहयोग परियोजना मिलेनियम च्यालेन्ज कर्पोरेशन (MCC) जस्तो राष्टघाती परियोजनाको बिरुद्ध...

  मलाई सिध्याउन लागेपछि पोखरेलविरुद्ध उजुरी दिएँ : विमला वली

  बुटवल । लुम्बिनी प्रदेश सांसद विमला खत्री वलीले निवर्तमान मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेल र नेकपा एमालेले...

  राष्ट्रिय सभाको बैठक एमालेको अवरोधले मुख्य कार्यसूचीमा प्रवेश नै नगरी स्थगित

  काठमाडौं । प्रमुख प्रतिपक्षी नेकपा एमालेको अवरोधका कारण राष्ट्रिय सभाको बैठक मुख्य कार्यसूचीमा प्रवेश नै...

  वीरगञ्ज आइपुग्यो भारतबाट पहिलो निजी कार्गो रेल

  काठमाडौं । नेपाल–भारत रेल सेवा सुरुआतको १७ वर्षपछि पहिलोपटक भारतबाट निजी क्षेत्रको कार्गो रेल बुधबार...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं