SuchanaKendra

 • Radio Kushum


  दोश्रो राष्ट्रिय मगर महोत्सव खुल्ला पुरुष भलिबल प्रतियोगितामा जिल्ला भलिबल संघ, पर्बत र विनामारे फेन्सी स्टोर्स सेमिफाइनलमा प्रबेश

  भोलिको खेल:- बिहान ८:३० बजे खानीगाउँ (ए),र मुनाल युवा क्लब,गंगटे र दोस्रो खेल १०:३० टाईगर ग्रुप पोखरा र पक्कुवा

  सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७७/११/२२ गते
  १०७३ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  गोबिन्द, पर्बत  । एतिहासिक दोश्रो राष्ट्रिय मगर महोत्सव २०७७  अन्तर्गत आज सातौ दिनमा भएको खुल्ला पुरुष भलिबल प्रतियोगिताको क्वाटरफाइनलको पहिलो खेलमा जिल्ला भलिबल संघ, पर्बत बिजयी भएर सेमिफाइनलमा मा प्रबेश गरेको छ । सेमिफाइनल प्रबेश गर्ने क्रममा जिल्ला भलिबल संघ, पर्बतले तरुण दल, फलेबासलाई निकै रोचक तरिका ले पहिलो सेट २८-२७ दोस्रो सेट २५-१७ र तेस्रो सेट २०-२५ ले आफ्नो पकड मा पर्यो र सेमिफाइनलमा प्रबेश गर्यो ।

   

  त्यस्तै सोहि दिन भएको अर्को क्वाटरफाइनल खेलमा गोल्डेन युथ क्लब, ज्ञादी लाई पराजित गर्दै विनामारे फेन्सी स्टोर्स ले जिल्ला भलिबल संघ, पर्बत संग को सेमिफाइनल भिडन्त पक्का गर्यो भने विनामारे फेन्सी स्टोर्स ले गोल्डेन युथ क्लब, ज्ञादी लाई सोझो सेटमा २१-११ दोस्रो सेट १५-२५ र अन्तिम सेट १३-२५ ले ले हरायो  । अब अर्को क्वाटरफाइनल खेल भोलि बिहान  ८:३० बजे खानीगाउँ (ए),र मुनाल युवा क्लब,गंगटे र दोस्रो खेल १०:३० टाईगर ग्रुप  पोखरा र पक्कुवा बिच हुने छ ।

  १० टिम सहभागी प्रतियोगिताको प्रथम हुने टिमलाई सर्बाधिक पुरस्कार १,५१०००/ (एकलाख एकाउन्न हजार, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) राशी रहेको रहेको  खुल्ला पुरुष भलिबल प्रतियोगिता को दोश्रो १,००,०००/ (एकलाख, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) तृतीय नगद ४०,०००/ (चालिस हजार रुपयाँ सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) र सान्त्वना  टिमलाई २०,०००/ (बिसहजार, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) रहेको छ। जम्मा १० टिम सहभागी भएको  भलिबल संयोजक शेरबहादुर चोचाङ्गी ले हाम्रो सूचना केन्द्र डटकम लाई जानकारी गराउनु भयो । साथै भलिबल खेलको सम्पुर्ण ब्यबस्थापक पुष्प भुसाल, लक्ष्मण श्रेष्ठ ,समिर जोशी, जगदीश सुबेदी र होम पुन ले गर्नु भएको कुरा उप-संयोजक जित तिलिजा ले बताउनु भयो ।

   

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  जहाज दुर्घटनाका मृतकको आफन्तले ३ दिनपछि शव पाउने,२ घण्टापछि पोस्टमार्टम सुरु हुने

  काठमाडौं । सौर्य एयरको जहाज दुर्घटना हुँदा मृत्यु भएका १८ जनाको बुधबार नै पोस्टमार्टम सुरु...

  सौर्यका क्याप्टेन मनिषको स्वास्थ्य अवस्था कस्तो छ ?

  काठमाडौं । सौर्य एयरलाइन्सको जहाज दुर्घटनास्थलबाट उद्धार गरिएका क्याप्टेन मनिष शाक्यको उपचार भइरहेको छ ।...

  चालक दलका सदस्यसहित १९ जना सवर सौर्य एयरको जहाज दुर्घटना, १८ जनाको मृत्यु, पाइलट घाइते

  काठमाडौं । सौर्य एयरलाइन्सको जहाज दुर्घटना हुँदा १८ जनाको मृत्यु भएको छ । नेपाल नागरिक...

  सौर्यको जहाज इन्जिन परीक्षणका लागि पोखरा लगिंदै थियो

  काठमाडौं । सौर्य एयरलाइन्सको दुर्घटनाग्रस्त जहाज इन्जिन परीक्षणका लागि पोखरा उडेको खुलेको छ । यो...

  सौर्य एयरलाइन्सको विमान दुर्घटना १८ जनाको मृत्यु

  काठमाडौं । सौर्य एयरलाइन्सको जहाज दुर्घटना हुँदा १८ जनाको मृत्यु भएको छ । नेपाल नागरिक...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं