SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७७/११/१९ गते
  ५४८ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  गोबिन्द, पर्बत  ।  कुश्मा बजारको बढागाँउ चौरमा भएको दोस्रो मगर महोत्सवमा भलिबल खेल हिजो बाट शुरु भएको छ । भलिबल खेलको उद्घाटन कु.न.पा.-५ का समाजसेबी तथा परिबर्तन सहकारीका अध्यक्ष राम प्रसाद जोशी ले रेफ्री लाई बल हस्तान्तरण गरेर  उद्घाटन गर्नु भएको थियो भने बिशिष्ट अथिति मिन प्रसाद श्रेष्ठ  र अथिति श्याम जोशी हुनुहुन्थियो ।

  भलिबल खेलको पहिलो उद्घाटन खेलमा जिल्ला भलिबल संघ, पर्बत बिजयी भएको छ । जिल्ला भलिबल संघ, पर्बत र मुनाल  युवा क्लब,गंगटे बिच बेस्ट अफ फाईप  अन्तर्गत खेलाएको उक्त खेलमा  पहिलो सेट १६-२५, दोस्रो १५-२५ र तेस्रो २१-२५ को सोझो सेट मा जिल्ला भलिबल संघ, पर्बत बिजयी भएको थियो ।

  त्यस्तै दोस्रो खेल पक्कुवा ११ र विनामारे बिच भएको निकै नै रोचक खेलमा  पहिलो खेल विनामारे ले २२-२५ ले गुमाए पनि दोस्रो २५-२३  तेस्रो पनि २५-२३ र २५-१५ ले विनामारे बिजयी भएको थियो ।लिग कम नाकाउट चरण मा खेलाएको खेलमा प्रथम हुनेलाई सर्बाधिक १,५१०००/ (एकलाख एकाउन्न हजार, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) राशी रहेको रहेको  खुल्ला पुरुष भलिबल प्रतियोगिता को दोश्रो १,००,०००/ (एकलाख, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) र सान्त्वना २ टिमलाई ३०,०००/ (तिसहजार, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) रहेको भलिबल संयोजक शेरबहादुर चोचाङ्गी ले हाम्रो सूचना केन्द्र डटकम लाई जानकारी गराउनु भयो । भलिबल खेलको सम्पुर्ण ब्यबस्थापक लक्ष्मण श्रेष्ठ ,समिर जोशी, जगदीश सुबेदी र होम पुन ले गर्नु भएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  स्वास्थ्य जीवन तथा योग सम्बन्धमा कृष्णनगरका शिक्षक लाई तीन दिने तालिम

  रबि प्रकाश कसाैधन कृष्णनगर, । स्वास्थ्य जीवनतथा योग सम्बन्धमा कृष्णनगरका मा. वि. का शिक्षक लाई...

  पर्बत रुपन्देही सेवा समाज केन्द्रीय कार्यसमितिको सपथ ग्रहण तथा पदस्थापना कार्यक्रम सप्पन्न

  पर्बत । पर्बत रुपन्देही सेवा समाज केन्द्रीय कार्यसमितिको सपथ ग्रहण तथा पदस्थापना कार्यक्रम बुटवलमा सम्पन्न...

  कृष्णनगरमा जेष्ठ नागरिक सरोकार वालाहरू एक दिने छलफल कार्यक्रम सम्पन्न

  कृष्णनगर, । जेष्ठ नागरिक सरोकार वालाहरू एक दिने छलफल कार्यक्रम कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगर नगरपालिका वडा...

  पेट्रोलिएम पदार्थको मुल्यवृद्धि तथा सवारिकर वृद्धि फिर्तालिन अनेरास्ववियु पर्बतको माग :कडा आन्दोलनमा उत्रने चेतावनी(पत्रसहित)

  पर्वत .नेकपा एमाले को भातृ संगठन अखिल नेपाल राष्ट्रिय स्वतन्त्र विद्यार्थी युनियन ले पेट्रोलिएम पदार्थको...

  पर्वतका तिलक अधिकारी युवा लिग नेपालको केन्द्रिय सचिवमा निर्बाचित अध्यक्षमा केशव ढल्कोटी

  काठमाडौं । नेकपा (क्रान्तिकारी माओवादी)को युवा संगठन क्रान्तिकारी युवा लिग (आरवाईएल)को शुक्रबार काठमाडौंमा शुरु भएको...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं