SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • आज : २०७८ आश्विन १२ गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
  सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७७/११/१९ गते
  ३६१ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  गोबिन्द, पर्बत  ।  कुश्मा बजारको बढागाँउ चौरमा भएको दोस्रो मगर महोत्सवमा भलिबल खेल हिजो बाट शुरु भएको छ । भलिबल खेलको उद्घाटन कु.न.पा.-५ का समाजसेबी तथा परिबर्तन सहकारीका अध्यक्ष राम प्रसाद जोशी ले रेफ्री लाई बल हस्तान्तरण गरेर  उद्घाटन गर्नु भएको थियो भने बिशिष्ट अथिति मिन प्रसाद श्रेष्ठ  र अथिति श्याम जोशी हुनुहुन्थियो ।

  भलिबल खेलको पहिलो उद्घाटन खेलमा जिल्ला भलिबल संघ, पर्बत बिजयी भएको छ । जिल्ला भलिबल संघ, पर्बत र मुनाल  युवा क्लब,गंगटे बिच बेस्ट अफ फाईप  अन्तर्गत खेलाएको उक्त खेलमा  पहिलो सेट १६-२५, दोस्रो १५-२५ र तेस्रो २१-२५ को सोझो सेट मा जिल्ला भलिबल संघ, पर्बत बिजयी भएको थियो ।

  त्यस्तै दोस्रो खेल पक्कुवा ११ र विनामारे बिच भएको निकै नै रोचक खेलमा  पहिलो खेल विनामारे ले २२-२५ ले गुमाए पनि दोस्रो २५-२३  तेस्रो पनि २५-२३ र २५-१५ ले विनामारे बिजयी भएको थियो ।लिग कम नाकाउट चरण मा खेलाएको खेलमा प्रथम हुनेलाई सर्बाधिक १,५१०००/ (एकलाख एकाउन्न हजार, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) राशी रहेको रहेको  खुल्ला पुरुष भलिबल प्रतियोगिता को दोश्रो १,००,०००/ (एकलाख, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) र सान्त्वना २ टिमलाई ३०,०००/ (तिसहजार, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) रहेको भलिबल संयोजक शेरबहादुर चोचाङ्गी ले हाम्रो सूचना केन्द्र डटकम लाई जानकारी गराउनु भयो । भलिबल खेलको सम्पुर्ण ब्यबस्थापक लक्ष्मण श्रेष्ठ ,समिर जोशी, जगदीश सुबेदी र होम पुन ले गर्नु भएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  भर्सटाइल’ सजना र रामजी खाँडको ‘लाहुरे’ ले रुवायो (भिडियोसहित)

  पोखरा । पछिल्लो समय निकै चर्चामा रहेकी ‘भर्सटाइल’ सजना बास्तोलाको नयाँ दशै तिहार गीत ‘लाहुरे’...

  किन तत्काल कानुनमन्त्री ज्ञानेन्द्रबहादुर कार्कीलाई हटाउन खोज्दैंछन् देउवा ?

  काठमाडौं – प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा नेतृत्वको सरकारले राजनीतिक दल विभाजनसम्बन्धी अध्यादेश फिर्ता लिएसँगै सत्ता गठबन्धन...

  संसद्को मानमर्दन गर्दै अध्यादेश खारेज गर्नु बदनियतपूर्ण : ओली

  काठमाडौं । प्रमुख विपक्षी दलका नेता केपी शर्मा ओलीले संसद्को मानमर्दन गर्दै राष्ट्रपतिमार्फत राजनीतिक दलसम्बन्धी...

  ओलीले पठाए देउवालाई सन्देश अध्यादेशबारे आफ्नो दलको गम्भीर आपत्ति र विरोध रहेको सन्देश

  एमाले अध्यक्ष तथा पूर्वप्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले राजनीतिक दलसम्बन्धी अध्यादेश असंवैधानिक, षड्यन्त्रपूर्ण र वदनियतपूर्ण रहेको...

  २० बर्ष पछि रिमेक गर्दै निर्वाण एण्ड म्यूजिक लिंकको ‘किन यसरी’

  सचिन्द्र श्रेष्ठ करीब २० बर्ष अगाडि रेकर्ड गरिएको ‘निर्माण एण्ड म्यूजिक लिंक’ नाम राखी ‘किन...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं