SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७७/११/१९ गते
  ११०० &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  गोबिन्द, पर्बत  ।  कुश्मा बजारको बढागाँउ चौरमा भएको दोस्रो मगर महोत्सवमा भलिबल खेल हिजो बाट शुरु भएको छ । भलिबल खेलको उद्घाटन कु.न.पा.-५ का समाजसेबी तथा परिबर्तन सहकारीका अध्यक्ष राम प्रसाद जोशी ले रेफ्री लाई बल हस्तान्तरण गरेर  उद्घाटन गर्नु भएको थियो भने बिशिष्ट अथिति मिन प्रसाद श्रेष्ठ  र अथिति श्याम जोशी हुनुहुन्थियो ।

  भलिबल खेलको पहिलो उद्घाटन खेलमा जिल्ला भलिबल संघ, पर्बत बिजयी भएको छ । जिल्ला भलिबल संघ, पर्बत र मुनाल  युवा क्लब,गंगटे बिच बेस्ट अफ फाईप  अन्तर्गत खेलाएको उक्त खेलमा  पहिलो सेट १६-२५, दोस्रो १५-२५ र तेस्रो २१-२५ को सोझो सेट मा जिल्ला भलिबल संघ, पर्बत बिजयी भएको थियो ।

  त्यस्तै दोस्रो खेल पक्कुवा ११ र विनामारे बिच भएको निकै नै रोचक खेलमा  पहिलो खेल विनामारे ले २२-२५ ले गुमाए पनि दोस्रो २५-२३  तेस्रो पनि २५-२३ र २५-१५ ले विनामारे बिजयी भएको थियो ।लिग कम नाकाउट चरण मा खेलाएको खेलमा प्रथम हुनेलाई सर्बाधिक १,५१०००/ (एकलाख एकाउन्न हजार, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) राशी रहेको रहेको  खुल्ला पुरुष भलिबल प्रतियोगिता को दोश्रो १,००,०००/ (एकलाख, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) र सान्त्वना २ टिमलाई ३०,०००/ (तिसहजार, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) रहेको भलिबल संयोजक शेरबहादुर चोचाङ्गी ले हाम्रो सूचना केन्द्र डटकम लाई जानकारी गराउनु भयो । भलिबल खेलको सम्पुर्ण ब्यबस्थापक लक्ष्मण श्रेष्ठ ,समिर जोशी, जगदीश सुबेदी र होम पुन ले गर्नु भएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  विपद् ब्यवस्थापन र न्यूनीकरणमा सबैको ध्यान केन्द्रित गरौँ : मुख्यमन्त्री पाण्डे

  पोखरा । गण्डकी प्रदेशका मुख्यमन्त्री सुरेन्द्रराज पाण्डेले विपद् ब्यवस्थापन र न्यूनीकरणका सवालमा सबैको ध्यान केन्द्रित...

  सामाजिक कथामा आधारित सिनेमा ईश्वर, हलमा दर्शक आउने आशावादी

  पोखरा । साउन ११ गतेबाट रिलिज हुन लागेको सिनेमा ईश्वर सामाजिक कथामा आधारित रहेको निर्माण...

  ओली सरकारमा समावेशी भन्ने कुरा नारामा सिमित ,दलितविहीन मन्त्रिपरिषद्, २ जना मात्रै महिला

  काठमाडौं । नवनियुक्त प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफूसँगै २१ मन्त्रीहरूको पनि शपथ गराएका छन् ।...

  ओली सरकारमा २२ सदस्यीय मन्त्रिपरिषद गठन

  काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले २२ सदस्यीय मन्त्रिपरिषद गठन गरेका छन् । नवनियुक्त मन्त्रीहरुलाई...

  पोखरा १६ को गर्लाङ होमस्टे प्रवद्र्धनमा हाइकर्स क्लब

  पोखरा । पोखरा महानगरपालिका वडा नं. १६ मा रहेको गर्लाङ सामुदायिक होमस्टेको हाइकिङका माध्यमबाट प्रचारप्रसार...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं