SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • दोश्रो राष्ट्रिय मगर महोत्सव खुल्ला पुरुष भलिबल प्रतियोगिता आज बाट शुरु

  उद्घाटन खेल जिल्ला भलिबल संघ, पर्बत र मुनाल  युवा क्लब,गंगटे भिड्ने

  सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७७/११/१८ गते
  २४१ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  गोबिन्द, पर्बत कुश्मा  एतिहासिक दोश्रो राष्ट्रिय मगर महोत्सव २०७७ बिगतको वर्षहरुमा जस्तै यसवर्ष पनि पुन युवा क्लबले ३९ औ मगर दिबसको उपलक्ष्यमा १५ गते बाट शुरु गरेको छ । कुश्मा बजारको बढागाँउ चौरमा भएको दोस्रो मगर महोत्सवको उद्घाटन प्रतिनिधी सभाका साँसद पदम गिरीले गर्नु भएको थियो । यहि फागुन १५ गते बाट २५ गते सम्म चल्ने महोत्सवको आकर्षणको रुपमा रहेको  खुल्ला पुरुष भलिबल प्रतियोगिता आज बाट शुरु हुने कुरा भलिबल संयोजक शेरबहादुर चोचाङ्गी ले हाम्रो सूचना केन्द्र डटकम लाई जानकारी गराउनु भयो। पहिलो उद्घाटन खेल बिहान ८ बजे जिल्ला भलिबल संघ, पर्बत र मुनाल  युवा क्लब,गंगटे बिच हुने छ भने दोश्रो खेल पक्कुवा ११ र विनामारे भिड्ने कुराको। जानकारी हामीलाई खेल ब्यबस्थापक समिर जोशी ले जानकारी गराउनु भयो ।

  पहिलो खेल लिग चरण मा खेलईने छ भने  प्रथम हुनेलाई सर्बाधिक पुरस्कार १,५१०००/ (एकलाख एकाउन्न हजार, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) राशी रहेको रहेको  खुल्ला पुरुष भलिबल प्रतियोगिता को दोश्रो १,००,०००/ (एकलाख, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) तृतीय नगद ४०,०००/ (चालिस हजार रुपयाँ सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) र सान्त्वना  टिमलाई २०,०००/ (बिसहजार, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) रहेको छ। खुल्ला पुरुस भलिवलमा १० देखि १२ टोलि आउने अनुमान गरिएको भलिबल संयोजक शेरबहादुर चोचाङ्गी ले जानकारी गराउनु भयो । कार्यक्रम स्थलमा सुरक्षाका लागि ८ वटा सिसि क्यामेरा जडान गरिएको र कोभिडका कारण मास्क सेनिटाइजर अनिवार्य गरिएको छ । महोत्सव स्थलमा ड्रममा पानी र साबुनको व्यवस्था पनि छ यस्तै बाल उद्यान, रमाईलो खेल सहित अन्य रोचक कार्यक्रम राष्ट्रिय तथा स्थानीय कलाकारहरुको प्रस्तुती महोत्सवका आकर्षण रहेको आयोजक पुन यूवा क्लवका  अध्यक्ष कृष्ण पुनले बताउनु भयो।

   

   

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  कृष्णनगरका दिनेश चन्द गुप्ता सम्मानित

  रविप्रकाश कसौधन, कृष्णनगर, | कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगर नगरपालिका वडा नं २ बस्ने कर्मठ, जुझारू, देश...

  टेलिभिजन पत्रकारिता इतिहासकै सर्वोच्च पुरस्कार कपिलवस्तुका बर्मालाइ प्रदान

  काठमाडौं ! यस वर्षको ‘हेम–सुनिल जोखिमपूर्ण टेलिभिजन पत्रकारिता पुरस्कार’ पत्रकार बासुदेब बर्मालाइ प्रदान गरिएको छ...

  लायन्स क्लब आफ कृष्णनगरद्वारा मास्क वितरण

  रविप्रकाश कसौधन, कपिलबस्तु । कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगरमा कार्यरत सुरक्षाकर्मी हरूलाई लायन्स कल्ब आफ कृष्णनगर डि....

  पेट्रोल छर्केर सुर्खेत वडा कार्यालयमा आगजनी

  सुर्खेत । सुर्खेतमा पेट्रोल छर्केर वडा कार्यालयमा आगजनी गरिएको छ । कार्यालयमा वडाध्यक्ष नभेटेको झोकमा...

  ललिता निवास जग्गा प्रकरणमा गच्छदारको स्पष्टीकरण : प्रतिशोध राखेर झुटा मुद्दा लगाइयो

  काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका उपसभापति विजयकुमार गच्छदारले ललिता निवासको सरकारी जग्गा व्यक्तिको नाममा सारेको घटनामा...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं