SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • दोश्रो राष्ट्रिय मगर महोत्सव खुल्ला पुरुष भलिबल प्रतियोगिता आज बाट शुरु

  उद्घाटन खेल जिल्ला भलिबल संघ, पर्बत र मुनाल  युवा क्लब,गंगटे भिड्ने

  सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७७/११/१८ गते
  ७०५ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  गोबिन्द, पर्बत कुश्मा  एतिहासिक दोश्रो राष्ट्रिय मगर महोत्सव २०७७ बिगतको वर्षहरुमा जस्तै यसवर्ष पनि पुन युवा क्लबले ३९ औ मगर दिबसको उपलक्ष्यमा १५ गते बाट शुरु गरेको छ । कुश्मा बजारको बढागाँउ चौरमा भएको दोस्रो मगर महोत्सवको उद्घाटन प्रतिनिधी सभाका साँसद पदम गिरीले गर्नु भएको थियो । यहि फागुन १५ गते बाट २५ गते सम्म चल्ने महोत्सवको आकर्षणको रुपमा रहेको  खुल्ला पुरुष भलिबल प्रतियोगिता आज बाट शुरु हुने कुरा भलिबल संयोजक शेरबहादुर चोचाङ्गी ले हाम्रो सूचना केन्द्र डटकम लाई जानकारी गराउनु भयो। पहिलो उद्घाटन खेल बिहान ८ बजे जिल्ला भलिबल संघ, पर्बत र मुनाल  युवा क्लब,गंगटे बिच हुने छ भने दोश्रो खेल पक्कुवा ११ र विनामारे भिड्ने कुराको। जानकारी हामीलाई खेल ब्यबस्थापक समिर जोशी ले जानकारी गराउनु भयो ।

  पहिलो खेल लिग चरण मा खेलईने छ भने  प्रथम हुनेलाई सर्बाधिक पुरस्कार १,५१०००/ (एकलाख एकाउन्न हजार, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) राशी रहेको रहेको  खुल्ला पुरुष भलिबल प्रतियोगिता को दोश्रो १,००,०००/ (एकलाख, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) तृतीय नगद ४०,०००/ (चालिस हजार रुपयाँ सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) र सान्त्वना  टिमलाई २०,०००/ (बिसहजार, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) रहेको छ। खुल्ला पुरुस भलिवलमा १० देखि १२ टोलि आउने अनुमान गरिएको भलिबल संयोजक शेरबहादुर चोचाङ्गी ले जानकारी गराउनु भयो । कार्यक्रम स्थलमा सुरक्षाका लागि ८ वटा सिसि क्यामेरा जडान गरिएको र कोभिडका कारण मास्क सेनिटाइजर अनिवार्य गरिएको छ । महोत्सव स्थलमा ड्रममा पानी र साबुनको व्यवस्था पनि छ यस्तै बाल उद्यान, रमाईलो खेल सहित अन्य रोचक कार्यक्रम राष्ट्रिय तथा स्थानीय कलाकारहरुको प्रस्तुती महोत्सवका आकर्षण रहेको आयोजक पुन यूवा क्लवका  अध्यक्ष कृष्ण पुनले बताउनु भयो।

   

   

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  सरकार र आन्दोलनरत शिक्षक बीच गृह मन्त्रालयमा वार्ता

  काठमाडौं । आन्दोलनरत शिक्षकको मागको विषयमा बिहीबार साँझ गृह मन्त्रालयमा वार्ता सुरु भएको छ ।...

  पर्वतका अर्जुनप्रसाद जोशी सहित,कांग्रेस केन्द्रीय सदस्यमा ८ जना मनोनित

  काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवाले ८ जनालाई केन्द्रीय सदस्यमा मनोनित गरेका छन् ।सभापति...

  काठमाडौंका सबै सामुदायिक विद्यालय बन्द गरेर शिक्षकहरु आन्दोलनमा

  काठमाडौं । काठमाडौं महानगरपालिका सबै सामुदायिक विद्यालय बन्द भएका छन् । विद्यालय शिक्षा विधेयककाे विरुद्धमा...

  शेखरले ,देउवालाई भेटेर दिए कार्यशैली सच्याउन चेतावनी

  काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका नेता डा. शेखर कोइरालाले सभापति शेरबहादुर देउवालाई कार्यशैली सच्याउन आग्रह गरेका...

  उपत्यकाको ट्राफिक,शिक्षकको आन्दोलनका कारण व्यवस्था अस्तव्यस्त

  काठमाडौं । शिक्षकहरुको आन्दोलनका कारण काठमाडौं उपत्यकाको ट्राफिक व्यवस्था अस्तव्यस्त भएको छ । माइतीघर मण्डलामा...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं