SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७७/९/२४ गते
  ८२५ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

   पर्वत । पर्वतको तिलाहारमा जन्मिएका सामाजिक अभियान्ता तथा समाजसेबी सफल व्यवसायी रविजंग लामिछानेले कोरोना महामारीका बेला आफ्नै जन्मभूमिमा निकै ठुलो संख्यामा स्वास्थ्य सुरक्षा सामग्री सहयोग पठाएका छन् ।

  उनले पर्वत र म्याग्दीका दुई विद्यालय एवं पर्वतको एक स्वास्थ्य चौकीलाई कुल १० हजार मास्क प्रदान गरेका हुन् । पर्वत जिल्लाको मोदी गाउँपालिका वडा नम्बर ६ तिलाहारस्थित नवजागृत माध्यमिक विद्यालय, म्याग्दीको मंगला माध्यमिक विद्यालय र पर्वत तिलाहार स्वास्थ्यचौकीका लागि उनले स्वास्थ्य सुरक्षा सामग्री प्रदान गरेका हुन् ।

  समाजसेवी लामिछानेले पठाएका १० हजार थान मास्क, स्यानिटाइजर र ह्यान्डवास लगायतका सामग्री उनकै दिदी इन्दु लामिछानेले हस्तान्तरण गरेकी छन् । कोरोना भाइरसको संक्रमण तीव्र रुपमा फैलिरहेका बेला स्थानीय विद्यालयमा अध्ययनरत बालबालिकाको सुरक्षामा सहयोग पुगोस् भनेर सुरक्षा सामग्री पठाएको लामिछानेले बताए ।

  महामारीका बेला समेत पर्याप्त मात्रामा आधारभूत सुरक्षा सामग्री नरहेको स्वास्थ्य चौकीमा पनि आफ्नो सहयोगबाट मद्धत पुग्ने आशा उनले राखेका छन् । बेलायतमा एक सफल नेपाली व्यवसायीका रुपमा स्थापित लामिछानेले नेपाल सरकारको कोरोना राहत कोषमा पनि १५ लाख रुपैंया सहयोग पठाइसकेका छन् ।

  सामाजिक कार्यहरुमा सधै अगाडि उनले नेपालमा ठूलो रकम खर्चिएर कयौं मन्दिरहरुको स्थापना गराएका छन् । सामाजिक क्षेत्रमा पनि उनले दशौं लाख रुपैंयाको सहयोग बाँडिसकेका छन् । केही वर्षअघि नेपालमा महाभूकम्पको बेला मात्रै उनले नेपाल सरकारमार्फत् ५१ लाख रुपैयाँ सहयोग प्रदान गरेका थिए ।

  बेलायतको अल्डरसटमा निर्माणाधिन शिव मन्दिरको लागि समेत लामिछानेले १५ हजार पाउण्ड बढीको आर्थिक सहयोग र साढे ४ सय किलो तौलका मूर्तिहरु प्रदान गरेका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  अस्ट्रेलियाबाट ब्रेन ट्युमर पिडित पत्रकारलाई विशेष अर्थिक सहयोग

  रौतहट जिल्लाको परोहा नगरपालिका – ८ नरकटीया निवासी सब. इन्सपेक्टर राम सुन्दर आर्य का छोरा...

  राष्टघातबिरुद्ध पर्वतका ३ राजनैतिक पार्टीहरुको बिज्ञप्ती, दलाल नेताहरुको कारण देश समस्यामा

  पर्वत । पछिल्लो समय अमेरीकी सहयोग परियोजना मिलेनियम च्यालेन्ज कर्पोरेशन (MCC) जस्तो राष्टघाती परियोजनाको बिरुद्ध...

  मलाई सिध्याउन लागेपछि पोखरेलविरुद्ध उजुरी दिएँ : विमला वली

  बुटवल । लुम्बिनी प्रदेश सांसद विमला खत्री वलीले निवर्तमान मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेल र नेकपा एमालेले...

  राष्ट्रिय सभाको बैठक एमालेको अवरोधले मुख्य कार्यसूचीमा प्रवेश नै नगरी स्थगित

  काठमाडौं । प्रमुख प्रतिपक्षी नेकपा एमालेको अवरोधका कारण राष्ट्रिय सभाको बैठक मुख्य कार्यसूचीमा प्रवेश नै...

  वीरगञ्ज आइपुग्यो भारतबाट पहिलो निजी कार्गो रेल

  काठमाडौं । नेपाल–भारत रेल सेवा सुरुआतको १७ वर्षपछि पहिलोपटक भारतबाट निजी क्षेत्रको कार्गो रेल बुधबार...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं