SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७७/७/१० गते
  ४४२ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  कपिलवस्तु, । श्री जय त्रिकाल युवा क्लब विजयनगर ले विजयादशमीको उपलक्ष्यमा प्रसाद वितरण र शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम विजयनगर गांव पालिका को बघमरवा चौराहा मा कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ।धार्मिक महत्वको यो पर्व असत्य माथि सत्यको विजय दर्शाउने देश ,विदेश मा रहनु भएका नेपाली नागरिक हरु को उन्नति प्रगति को कामना सहित देश को समृधि होस भनि कामना गर्दै श्रद्धालु हरु उक्त कार्यक्रम मा तत्कालीन समाजवादी पार्टी का लुम्बिनी प्रदेश प्रवक्ता अकरम पठन,ज स पा जिला उपाध्यक्ष रामनिवास पूरी बाबा ,कांग्रेस पार्टी को क्षेत्रिय कोषाध्यक्ष रफीक मुसलमान, ज स पा विजयनगर अध्यक्ष सन्त राम तेली ,बृजेश कुमार गुप्ता ,खुर्शीद आलम खान , इंडो नेपाल सामाजिक मंचका सदस्य अनुज चौधरी तथा त्रिकाल युवा क्लबका अध्यक्ष कैलाश कुर्मी र उपाध्यक्ष कुमारी उषा कुर्मी , त्रिकाल युवा क्लबका सचिव ग्राम प्रकाश पूर्वी, रामकिशोर कोरी ,कोषाध्यक्ष कुशल यादव ,सदस्य सहदेव यादव ,संगीता कुर्मी, राजेंद्र कुर्मी ,उर्मिला कहार ,रमेश कहार, इंद्रजीत चौधरी ,शिव प्रकाश कहार, विश्वनाथ कुम्हार रामप्रसाद कुर्मीी लगायत सायौंको संख्यामा उपस्थित महिला ,दीदी बहिनी ,श्रद्धालु तथा कार्यक्रम को संचालन समाजसेवी बजरंगी गुप्ता ले गर्नु भयो ,सम्पूर्ण देशवासिहरु तथा विदेशमा बस्ने सम्पूर्ण नेपालीको स्वस्थ रहने कामना र नेपाल सरकारको स्वास्थ्य सम्बंधित गाइड लाईन अपनाई धार्मिक कार्यक्रम सफल गर्ने र यस कोरोना महामारी बाट आफु बचने र अरु लाई सचेत गरी रहने वक्ता हरु ले आफ्नो विचार राख्नु भयो । जस्को जानकारी तत्कालीन समाजवादी प्रदेश नं ५ प्रवक्ता अकरम पठान ले दिनु भयो।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  कृष्णनगरका दिनेश चन्द गुप्ता सम्मानित

  रविप्रकाश कसौधन, कृष्णनगर, | कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगर नगरपालिका वडा नं २ बस्ने कर्मठ, जुझारू, देश...

  टेलिभिजन पत्रकारिता इतिहासकै सर्वोच्च पुरस्कार कपिलवस्तुका बर्मालाइ प्रदान

  काठमाडौं ! यस वर्षको ‘हेम–सुनिल जोखिमपूर्ण टेलिभिजन पत्रकारिता पुरस्कार’ पत्रकार बासुदेब बर्मालाइ प्रदान गरिएको छ...

  लायन्स क्लब आफ कृष्णनगरद्वारा मास्क वितरण

  रविप्रकाश कसौधन, कपिलबस्तु । कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगरमा कार्यरत सुरक्षाकर्मी हरूलाई लायन्स कल्ब आफ कृष्णनगर डि....

  पेट्रोल छर्केर सुर्खेत वडा कार्यालयमा आगजनी

  सुर्खेत । सुर्खेतमा पेट्रोल छर्केर वडा कार्यालयमा आगजनी गरिएको छ । कार्यालयमा वडाध्यक्ष नभेटेको झोकमा...

  ललिता निवास जग्गा प्रकरणमा गच्छदारको स्पष्टीकरण : प्रतिशोध राखेर झुटा मुद्दा लगाइयो

  काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका उपसभापति विजयकुमार गच्छदारले ललिता निवासको सरकारी जग्गा व्यक्तिको नाममा सारेको घटनामा...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं