SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७७/४/१५ गते
  ६१० &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  काठमाडौ ।राष्ट्रिय खेलकुद परिषदका नवनियुक्त उपाध्यक्ष शिव कोईराला “ज्वाला” र सदस्य सचिव रमेश कुमार सिलवाल ले बुधबार पद तथा गोपनियताको सपथ लिनुभएको छ।खेलकुद मन्त्री जगत बहादुर बिश्वोकर्माले पद तथा गोपनियताको सपथ ग्रहण गराउनु भएको थियो।

  भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । subscribe मा क्लिक गरेपछि सँधै भिडियो हेर्न पाईनेछ । नजिकैको बेल (घण्टि) मा थिचे अपलोड गर्नासाथ पहिलो दर्शक बन्न पाउँनुहुनेछ ।

  सपथ ग्रहण समहरोहमा अाफ्ना प्रतिबद्धता भनाई राख्दै नवयुक्त उपाध्यक्ष ले अाफु नेपाली खेलकुद को बिकास र खेलकुद लाई मर्यादित खेलाडी मैत्रि बनाउन बफादार रहने बताउनु भएको छ।राखेपलाई खेलाडी मैत्रि बनाउनु पर्ने अाजको अावश्यकता देखिएको छ।यो हामी बाट सम्भव रहेको वहाले बताउनु भयो।मलाई यस स्थानमा पुर्याउन सहयोग गर्ने सम्पुर्ण पार्टीका नेत्रित्व,खेलकुद मन्त्री,खेलाडी र शुभचिन्तक हरुमा अभार ब्याक्त समेत गर्नु भएको छ।

  नेपाल सरकार को निर्णय मार्फत मलाई राष्ट्रिय खेलकुद परिषदको उपाध्यक्षको जिम्मेवारी प्रदान गर्नुभएकोमा नेपाल सरकार तथा यसका निमित्त सरकार समक्ष सिफारिस पेस गर्नुहुने माननिय युवा तथा खेलकुद मन्त्रि ज्यु प्रति विशेष आभार व्यक्त गर्न चाहन्छु ।खेलकुद मन्त्रालय परिवार प्रति सादुभाव पेस गर्दछु ।

  मलाई पार्टि को खेलकुद क्षेत्र को नेत्रुत्व गर्ने स्थानमा पुर्याउने मेरो पार्टि र पार्टि नेत्रुत्व प्रति वफादार रहिरहने प्रण गर्दछु। वहाँ खास गरी खेलकुद क्षेत्रका मेरा आदरणीय अग्रज हरु जसले मलाई उच्च मनोवल सहित सधै यसल्ट ग्रुप को नेत्रुत्व गरिरहोस भन्ने चाहनु हुन्छ उहाहरु पर्ति विजयको समाचार सुनाउने आतुरता म मा सधै रहिरहनेनै छ।समग्र खेलकुद क्षेत्रमा आवस्यक आमुल परिवर्तन हाम्रै पालामा सम्भव छ भनेर मलाई घचघचाई रहने मेरो समेत जिम्मेवारी रहेको खेलकुद महासॅघ परिवारको कुशल प्रतिनिधित्व गर्नेछु भन्न चाहन्छु।

  मलाई फोन,यस यम यस, पोष्ट लगायत हरेक श्रोत तथा माध्यम मार्फत सुभकामना दिनुहुने हजुर हरु सवै को शुभकामना लाई खेलकुद क्षेत्रको सुधारका निमित्त उच्च मनोवल वनाउने मन्त्र को रुपमा लिदै हार्दिक धन्यवाद पेश गर्दछु । समग्र खेलकुद परिषद परिवार र राष्ट्र भरिका खेलकुद कर्मि हरु सधै मेरा लागि पाठशाला रहिरहनु हुनेछ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  कृष्णनगरका दिनेश चन्द गुप्ता सम्मानित

  रविप्रकाश कसौधन, कृष्णनगर, | कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगर नगरपालिका वडा नं २ बस्ने कर्मठ, जुझारू, देश...

  टेलिभिजन पत्रकारिता इतिहासकै सर्वोच्च पुरस्कार कपिलवस्तुका बर्मालाइ प्रदान

  काठमाडौं ! यस वर्षको ‘हेम–सुनिल जोखिमपूर्ण टेलिभिजन पत्रकारिता पुरस्कार’ पत्रकार बासुदेब बर्मालाइ प्रदान गरिएको छ...

  लायन्स क्लब आफ कृष्णनगरद्वारा मास्क वितरण

  रविप्रकाश कसौधन, कपिलबस्तु । कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगरमा कार्यरत सुरक्षाकर्मी हरूलाई लायन्स कल्ब आफ कृष्णनगर डि....

  पेट्रोल छर्केर सुर्खेत वडा कार्यालयमा आगजनी

  सुर्खेत । सुर्खेतमा पेट्रोल छर्केर वडा कार्यालयमा आगजनी गरिएको छ । कार्यालयमा वडाध्यक्ष नभेटेको झोकमा...

  ललिता निवास जग्गा प्रकरणमा गच्छदारको स्पष्टीकरण : प्रतिशोध राखेर झुटा मुद्दा लगाइयो

  काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका उपसभापति विजयकुमार गच्छदारले ललिता निवासको सरकारी जग्गा व्यक्तिको नाममा सारेको घटनामा...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं