SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७७/३/२० गते
  ३३८ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  सम्राट जिसी, रुपन्देही । नेपाल स्वयंसेवक संघको युवा संगठन केन्द्रिय उपाध्यक्षमा जीवन भुसाल रहेका छन । अर्घाखाँची जन्मिएर बुटवल लाई कर्मथलो बनाएर विभिन्न सामाजिक सस्थाहरुमा आवद्ध रहेर समाज सेवामा सक्रिय छन । समाजसेवा र नेतृत्वको शोख भुसाल लाई सानै देखि लागेको र त्यही स्वरुप विभिन्न सस्थामा रहेर समाजमा रचनात्मक अभियान हरु चलाएर बालबालिका देखि वृद्ध बुबाआमा का मन मस्तिष्कमा बस्न सफल भएका छन ।

  भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । subscribe मा क्लिक गरेपछि सँधै भिडियो हेर्न पाईनेछ । नजिकैको बेल (घण्टि) मा थिचे अपलोड गर्नासाथ पहिलो दर्शक बन्न पाउँनुहुनेछ ।

  जिबनका हरेक मोडहरू सफलता का साथ पार गर्दै बितेका र आउँदा दिनहरू पनी आफुले अठोट लिएको दृढ शक्ति पुराहुदै जानेमा आशा लिइ नेतृत्वमा रहेर काम गर्न पाउँदा खुशी ब्यक्त गरे। घरपरिवार साथीभाइ को साथ र माया ले थप जोश जागर मिलेको बताए। परिबर्तन आफू बाटै सम्बभ छ भन्ने मुख्य कुरालाइ आत्मसात गर्दै अहोरात्र परिबर्तन निम्ति खटिएर दिन दुखी र घर परिबार बाट बन्चित भएका बालबालिका हरुलाइ शिक्षा दिने बाताबरण सिर्जना गर्नु पर्छ भन्ने उनको जोड छ ।

  उनीसँगै पढ्ने साथी कोहि धन कमाउन बिदेश त कोहि रमाईलो गर्न तिर लागेको भए पनि आफुलाई केहि फरक गरौँ भन्ने सोँच आएर आज सामाजिक सस्थामा आबद्ध रहेको बताए। सँगैका कतिपय साथिहरु लागुपदार्थ सेवनमा फसिरहेका छन तर उनलाई सानै देखि जिम्मेवारी छोरा बन्न आमाले प्रेरणा दिएकी हुनाले आज हरेक नकारात्मक कार्यहरुलाइ चिरेर सकारात्मक ढङ्गबाट सबै युवाहरूलाई सामाजिक कार्यमा ब्यस्त गराउने उदेश्य का साथ अगाडि बढिरहेर साथ सहयोग गर्नु हुने सम्पूर्ण प्रती धन्यवाद ब्यक्त गरे।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  अस्ट्रेलियाबाट ब्रेन ट्युमर पिडित पत्रकारलाई विशेष अर्थिक सहयोग

  रौतहट जिल्लाको परोहा नगरपालिका – ८ नरकटीया निवासी सब. इन्सपेक्टर राम सुन्दर आर्य का छोरा...

  राष्टघातबिरुद्ध पर्वतका ३ राजनैतिक पार्टीहरुको बिज्ञप्ती, दलाल नेताहरुको कारण देश समस्यामा

  पर्वत । पछिल्लो समय अमेरीकी सहयोग परियोजना मिलेनियम च्यालेन्ज कर्पोरेशन (MCC) जस्तो राष्टघाती परियोजनाको बिरुद्ध...

  मलाई सिध्याउन लागेपछि पोखरेलविरुद्ध उजुरी दिएँ : विमला वली

  बुटवल । लुम्बिनी प्रदेश सांसद विमला खत्री वलीले निवर्तमान मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेल र नेकपा एमालेले...

  राष्ट्रिय सभाको बैठक एमालेको अवरोधले मुख्य कार्यसूचीमा प्रवेश नै नगरी स्थगित

  काठमाडौं । प्रमुख प्रतिपक्षी नेकपा एमालेको अवरोधका कारण राष्ट्रिय सभाको बैठक मुख्य कार्यसूचीमा प्रवेश नै...

  वीरगञ्ज आइपुग्यो भारतबाट पहिलो निजी कार्गो रेल

  काठमाडौं । नेपाल–भारत रेल सेवा सुरुआतको १७ वर्षपछि पहिलोपटक भारतबाट निजी क्षेत्रको कार्गो रेल बुधबार...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं