SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • आज : २०७८ आश्विन १० गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
  सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७७/२/१५ गते
  ८५१ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  गोबिन्द ,पर्बत। कुश्मा नगरपालिकाको बडा नं. ७ गोदाममा मा सार्वजनिक व्ययाम सामग्री जडान कार्यको प्रारम्भ भएको छ । गोदाम चौर चक्लाबन्दी साथै सम्याउने र पर्वतमै पहिलोपटक खुल्ला चौरमा सार्बजनिक रुपमा ओपन जिमका सामग्री जडान गर्ने कार्य भईरहेको छ । कुश्मा नगरपालिकाको सहयोग र बडा नं. ७ को पहलमा निर्माण भएरहेको यस खुल्ला सार्वजनिक व्ययाम सामग्री जडान निर्माणकै चरणमा रहेपनि चौरमा मर्निङ वाक, ईभिनिङ वाक लगायतका हिडडुल एवं चहलपहल बढि भएको कारण कोरोना संक्रमण हुने कुरालाई ध्यानाकर्षण गराउदै कोहिपनि अत्यावश्यक वाहेकको हिडडुल नगरिदिनुहुन र लकडाउन अवधिभर गोदाम चौरमा खेल खेल्न एवं सार्वजनिक व्यायाम सेवा समेत निर्माणकै चरणमा रहेकोले पनि पुर्णरुपमा रोक लगाईएको बडा नं. ७ का वडा अध्यक्ष सुबाशचन्द्र पौडेलले हाम्रो सूचनाकेन्द्र डटकम लाई जानकारी गराउनु भयो ।

  केहि दिन पहिला गोदाममा मर्निङ वाकको चहलपहल बढेसगै स्थानीयबासीको अनुरोधमा प्रशासनले रोकलगाएको थियो तर सार्वजनिक व्ययाम सामग्री जडान कार्य पुरा नहुदै फेरी एकपटक गोदाममा मर्निङ वाक र ईभिनिङ वाक गएर फोटो खिचेर सामाजिक संजालमा हाल्ने लहर नै चलेको थियो । दैनिक अबतजावत बढेपछि कोरोना संक्रमण फैलिन सक्ने डरले र निर्माणकार्यपनि पुरा नभाएको हुदाँ थप कडाई गरेको जानकारी गराउदै सबैजना आफ्नो अनुशासनमा रहनहुन साथै यस लकडाउन अवधिमा घरमै योग एवं व्यायाम गरि आफ्नो स्वास्थ्य प्रति सचेत रहन पनि बडा नं. ७ का वडा अध्यक्ष सुबाशचन्द्र पौडेलले बिशेष आग्रह गर्नु भयो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  कृष्णनगरका दिनेश चन्द गुप्ता सम्मानित

  रविप्रकाश कसौधन, कृष्णनगर, | कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगर नगरपालिका वडा नं २ बस्ने कर्मठ, जुझारू, देश...

  टेलिभिजन पत्रकारिता इतिहासकै सर्वोच्च पुरस्कार कपिलवस्तुका बर्मालाइ प्रदान

  काठमाडौं ! यस वर्षको ‘हेम–सुनिल जोखिमपूर्ण टेलिभिजन पत्रकारिता पुरस्कार’ पत्रकार बासुदेब बर्मालाइ प्रदान गरिएको छ...

  लायन्स क्लब आफ कृष्णनगरद्वारा मास्क वितरण

  रविप्रकाश कसौधन, कपिलबस्तु । कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगरमा कार्यरत सुरक्षाकर्मी हरूलाई लायन्स कल्ब आफ कृष्णनगर डि....

  पेट्रोल छर्केर सुर्खेत वडा कार्यालयमा आगजनी

  सुर्खेत । सुर्खेतमा पेट्रोल छर्केर वडा कार्यालयमा आगजनी गरिएको छ । कार्यालयमा वडाध्यक्ष नभेटेको झोकमा...

  ललिता निवास जग्गा प्रकरणमा गच्छदारको स्पष्टीकरण : प्रतिशोध राखेर झुटा मुद्दा लगाइयो

  काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका उपसभापति विजयकुमार गच्छदारले ललिता निवासको सरकारी जग्गा व्यक्तिको नाममा सारेको घटनामा...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं