SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • आज : २०७८ आश्विन १० गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
  सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७६/१०/२७ गते
  ५५१ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  काठमाडौँ । मित्रपार्कमा रहेको टेक्सस इन्टरनेशलन कलेज र धन्वन्तरी फुटसलको संयुक्त आयोजनामा अन्तर प्लस टु कलेज फुटसल टुर्नामेन्ट ‘टेक्सस धन्वन्तरी कप’ हुने भएको छ । आइतबार अपरान्ह टेक्सस इन्टरनेशनल कलेजको हलमा पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गर्दै सोमबादेखि २ दिनसम्म ‘टेक्सस धन्वन्तरी कप’ हुने जानकारी गराइएको हो ।

  भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । subscribe मा क्लिक गरेपछि सँधै भिडियो हेर्न पाईनेछ । नजिकैको बेल (घण्टि) मा थिचे अपलोड गर्नासाथ पहिलो दर्शक बन्न पाउँनुहुनेछ ।

  पत्रकार सम्मेलनमा बोल्दै टेक्सस एजुकेशन नेटवर्कका सिईओ भेषराज पोखरेलले आजको शिक्षा कक्षा कोठालाई विश्व बनाउने नभईकन विश्वलाई कक्षा कोठा बनाउने सोचबाट संसार अगाडी बढेको अवस्था छ । सोही अनुरुप विद्यार्थीको सर्वांगण विकासका लागि खेलकुदले विद्यार्थीलाई अनुशासित, नैतिवान बनाउन सकोस् र कलेज–कलेजविचमा भाइचारा सम्बन्धको विकास होस् भन्नका लागि धन्वन्तरी फुटसलसंगको सहकार्यमा राष्ट्रिय तहको फुटसल टुर्नामेन्ट आयोजना गर्न लागिएको बताए ।

  विजयी टिम प्रथम, द्धितीय र तृतीय हुनेलाई क्रमस एक लाख, पचास हजार र पच्चिस हजार नगद सहित ट्रफी मेडल प्रदान गरिने टेक्सस इन्टरनेशनल स्कुलका प्रिन्सिपल श्याम सुन्दर श्रेष्ठले बताए । यस्तै प्रतियोगितामा सहभागि हुने सम्पुर्ण खेलाडीहरुलाई ब्याचलर अध्ययनका लागि एक लाख छात्रबृद्धि कलेजको तर्फबाट प्रदान गरिने श्रेष्ठले बताए ।

  यस्तै पत्रकार सम्मेलनमा बोल्दै धन्वन्तरी फुटसलका सञ्चालक मदन कोइरालाले राष्ट्रिय तहका अधिकांश फुटसल खेलहरु धन्वन्तरीको ग्राउण्डमा हुने गरेको छ । फुटसलका लागि नेपालकै व्यवस्थित ग्राउण्ड मध्य हामी एक हौँ । यसका लागि हामीले कुनै सम्झौता गरेका छैनौँ । जस अनुरुपमा २ दिनसम्म चल्ने टेक्सस धन्वन्तरी फुटसल कप सभ्य, भव्य रुपमा सम्पन्न हुने विश्वास व्यक्त गरे ।

  प्रतियोगितामा १९ टिमको सहभागिता रहेको छ । जसलाई ६ ग्रुपमा विभाजन गरि लिग चरण खेल गराइने छ भने सो पश्चात नकआउट चरणका खेलहरु हुने इभेन्ट म्यानेजर प्रविन खड्काले बताए । पत्रकार सम्मेलनमा टेक्सस एजुकेशन नेटवर्कका सिईओ भेषराज पोखरेल, टेक्सस इन्टरनेशनल स्कूलका प्रिन्सिपल श्याम सुन्दर श्रेष्ठ एवं कलेज टिम, धन्वन्तरी फुटसलका सञ्चालक मदन कोइराला लगायत खेलकुदसंग सरोकार राख्ने विभिन्न व्यक्तिहरुको उपस्थिति रहको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  कृष्णनगरका दिनेश चन्द गुप्ता सम्मानित

  रविप्रकाश कसौधन, कृष्णनगर, | कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगर नगरपालिका वडा नं २ बस्ने कर्मठ, जुझारू, देश...

  टेलिभिजन पत्रकारिता इतिहासकै सर्वोच्च पुरस्कार कपिलवस्तुका बर्मालाइ प्रदान

  काठमाडौं ! यस वर्षको ‘हेम–सुनिल जोखिमपूर्ण टेलिभिजन पत्रकारिता पुरस्कार’ पत्रकार बासुदेब बर्मालाइ प्रदान गरिएको छ...

  लायन्स क्लब आफ कृष्णनगरद्वारा मास्क वितरण

  रविप्रकाश कसौधन, कपिलबस्तु । कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगरमा कार्यरत सुरक्षाकर्मी हरूलाई लायन्स कल्ब आफ कृष्णनगर डि....

  पेट्रोल छर्केर सुर्खेत वडा कार्यालयमा आगजनी

  सुर्खेत । सुर्खेतमा पेट्रोल छर्केर वडा कार्यालयमा आगजनी गरिएको छ । कार्यालयमा वडाध्यक्ष नभेटेको झोकमा...

  ललिता निवास जग्गा प्रकरणमा गच्छदारको स्पष्टीकरण : प्रतिशोध राखेर झुटा मुद्दा लगाइयो

  काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका उपसभापति विजयकुमार गच्छदारले ललिता निवासको सरकारी जग्गा व्यक्तिको नाममा सारेको घटनामा...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं