SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • आज : २०७८ आश्विन ३१ गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
  सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७६/१०/१४ गते
  १३४८ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  काठमाडौं । केहि समय पहिले देखि चितवनमा भाईरल भएको घ टना हो सिम्रन का ण्ड । उनलाई टिकटक चलाउन नदिएकै कारण घर छोडेर हिडेको आ रोप लगाइएको थियो । उनले आफ्ना बारेमा केही नखुलेका कुराहरु बाहिर आएक छन् । सिम्रन पौडेल भारतको नयाँ दिल्लीमा फेला परेकी छन् । उनी अहिले नेपाल आएकी छन् ।

  भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । subscribe मा क्लिक गरेपछि सँधै भिडियो हेर्न पाईनेछ । नजिकैको बेल (घण्टि) मा थिचे अपलोड गर्नासाथ पहिलो दर्शक बन्न पाउँनुहुनेछ ।
  उनले गत १३ पुषमा हराएकी सिम्रन अहिले नेपाल फर्केकी छन् । उनले विवाह गरेको तीन दिन देखि नै आफुहरुको सम्बन्धमा सम स्या आएको बताइन् । विवाह गर्दा आफुलाई धेरै कुरा झुटो बोलेको उनको आ रोप छ । विवाह गरेको तीन दिनमा नै उनले फेसवुक म्यासेन्जरमा श्रीमानलाई अर्कै केटीसंग कुरा गरेको फेला पारेको बताएकी छन् ।

  केही नखाने, कुनै कुलतमा लागेको छैन भनेर विवाह अघि सुनाईएको थियो, तर उनले विवाह पछि भने श्रीमानलाई चु रोट खाँदै गरेको फेला पारीन् । उनको दुई वर्ष अघि नबिनसंग विवाह भएको थियो । विवाह भएको केही समय पछि नै र क्सि आएर कु ट्न समेत थाले । विवाह गरेपछि आफुलाई चाहिने लुगा समेत नकिनिदिने, विवाहमा दाइजो नदिएको भनेर उनलाई त नाव दिन्थे । दाइजो नल्याएको भनेर नविन र आमा मिलेर कु ट पि ट गरेको पनि उनले बताइन् । विवाह भएको ८ महिना पछि दुई जना मिलेर आफुलाई कु ट पि ट गरेको उनले आ रोप लगाइन् ।

  तर त्यती बेला ससुराले छोरा र श्रीमतीलाई पनि सम्झाएको बताइन् । उनले आफुलाई ससुराले भने निकै माया गर्ने गरेको बताइन् । नविन आफुलाई श्रीमती चाहिँदा मात्र आफुसंग आउन नत्र छुट्टै कोठामा सुत्ने गरेको उनले बताइन् । उनले श्रीमानको च रि त्रकै कारण आफुले घर छोडेर हिडेको बताइन् । भारतको कानपुरमा सिम्रनको अरु कुनै युवासंग अफेयर थियो भनेर नविनको परिवारले लगाएको आ रो पमा उनले आफुलाई एउटा केटाले ब्ल्या क मेल गरेको स्वीकार गरिन् ।

  उनले त्यसमा ससुराले आफुलाई सहयोग गरेको बताइन् । उनले आफ्नो फोटो भने त्यो केटालाई नपठाएको बताइन् । उनले आफ्नो फोटो फेसवुकवाट झिकेर त्यो केटाले ब्ल्या क मेल गरेको उनको भनाई छ । ‘भाग्न थियो भने म पहिला पनि त भाग्थे विवाह भएको तीन वर्ष पछि निकै ठूलो झ गडा भयो, मलाई ला त्तीले हा न्यो सबै होटलका स्टापका कारणले उनले भनिन्, ट्वाइलेट जाँदा पनि मलाई लुकेर हेर्ने गर्थ्यो ।’ निकै शंका गर्ने यातना दिने गरेका कारण आफु छोडेर हिड्न बाध्य भएको बताइन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  सरकारमा गएर बदनामी कमाउने र विवादमा पर्ने काम नहाेस् : माधव नेपाल

  काठमाण्डाै – नेकपा (एकीकृत समाजवादी) का अध्यक्ष माधवकुमार नेपालले आफ्नो पार्टीका नवनियुक्त मन्त्रीहरूलाई इमानदारिता र...

  दशैं विदामा बन्द भएका सरकारी कार्यालय खुले, पुरानै लयमा फर्कियो देश

  काठमाडौं । दशैंको विदामा बन्द भएका सरकारी कार्यालयहरु आजबाट खुलेका छन् । दशैं विदा सकिएसँगै...

  भारतलाई साफ च्याम्पियनसिपको उपाधि, इतिहास बनाउन नेपाल चुक्यो

  काठमाडौं,  । नेपाल साफ च्याम्पियन फुटबल बन्ने अवसरबाट चुकेको छ । पहिलोपटक साफ च्याम्पियन बन्ने...

  शान्ति सुरक्षाका साथ कृष्णनगरमा माता दुर्गा भवानीकाे मुर्ति विसर्जन…

  रवि प्रकाश कसौधन, कपिलवस्तु | कपिलवस्तु जिल्लाकाे कृष्णनगर लगायत विभिन्न स्थानमा माता दुर्गा भवानीकाे मुर्ति सुरक्षाकर्मीकाे...

  घान्द्रुक दुर्घटनामा दुवै छोरी गुमाएकी यि आमाको अवस्था बेहाल, भनिन् ‘जन्माउँदा मेरो कोख दुखेन तर आज सारा शरीर पोलीरहेछ’

  काठमाडौँ । पोखराबाट अन्नपूर्ण गाउँपालिका–११ घान्द्रुक जाँदै गरेको जीप दुर्घटनामा ज्यान गुमाएका बिद्यार्थीहरु काठमाडौंबाट घुम्नका...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं