SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७६/१०/६ गते
  ३४३ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  गोबिन्द तिमिल्सिना, हेमजा । माछापुच्छे« त्रिशक्ति युनाईटेड क्लव लाहाचोकको आयोजनामा भएको गण्डकी प्रदेश क्लव स्तरीय खुल्ला फुटवल प्रतियोगिता अन्र्तगत आइतबार भएको फाइनल खेलमा गत बर्षको बिजेता समुह माछापुच्छे« त्रिशक्ति युनाइटेड क्लब बिजयी भएको छ । आइतबार भएको अन्तिम सेमिफाइनलमा गैंडाकोट खेलकुद विकास समितिले होराइजन युवा क्लब स्याङजालाई १–० गोल अन्तरले पराजित गर्दै फाइनलमा प्रबेस गरेको थियो । उक्त खेलमा अमृत गुरुङ म्यन अफ दि म्याच घोषित भए ।

  भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । subscribe मा क्लिक गरेपछि सँधै भिडियो हेर्न पाईनेछ । नजिकैको बेल (घण्टि) मा थिचे अपलोड गर्नासाथ पहिलो दर्शक बन्न पाउँनुहुनेछ ।

  आइतबार नै भएको फाइनल खेलमा माछापुच्छे« त्रिशक्ति युनाइटेड क्लबले गैंडाकोट खेलकुद विकास समितिलाई २–१ गोलले पराजित गर्दै बिजयी भएको हो । खेलमा माछापुच्छे« त्रिशक्तिको तर्फबाट रोहन थापा र अजित गुरुङले गोल गरेका थिए भने गैंडाकोटका राम थापाले गोल फर्काएका थिए । उक्त खेलमा माछापुच्छे« त्रिशक्तिका अजित गुरुङ म्यन अफ दि म्याच घोषित भए ।

  त्यस्तै खेल अबधिभर उत्कृष्ठ गोलरक्षकमा माछापुच्छे« त्रिशक्तिका सुजन नेपाली, डिफेन्समा अन्जन देबकोटा साथै मिडफिल्डरमा गैंडाकोटका राम थापा, स्टाइकरमा कुसल प्रताप गुरुङ, उत्कृष्ठ खेलाडी अमृत गुरुङ र सर्वा्धिक गोलकर्तामा होराइजन युवा क्लबका बिक्रम कुवँर भएका थिए । साथै भिमाद युथ क्लब तनहु अनुशासित समूह घोषित भएको थियो । जसले नगद पुरस्कारको साथमा ट्रफि प्राप्त गरेका थिए ।

  प्रतियोगिताको विजेताले रु १ लाख ५५ हजार पाँच सय ५५, उपविजेताले रु ७७ हजार सात सय ७७ साथमा ट्रफी, मेडल र प्रमाणपत्र प्राप्त गरेका छन । समापन समारोहलाई सम्बोदन गर्दै प्रमुख अतिथि गण्डकी प्रदेशका उधोग पर्यटन बन तथा बातावरण मन्त्रि बिकास लम्साले खेलाडीलाई धन्यवाद दिदै खेलको साथै माछापुच्छे« गाउपालिकाको सम्भाबित पर्यटकीय क्षेत्रको बिकासका निम्ती प्रदेश सरकारले सक्दो सहयोग गर्ने प्रतिबद्रता ब्यक्त गरे ।

  क्लबका अध्यक्ष निरज साहिको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा संयोज राजिन्द्र गौतमले धन्यवाद ज्ञापन र क्लब अनुसासन तथा ब्यबस्थापन समितिका संयोजक पानबहादुर जि.सिले सञ्चालन गरेका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  कृष्णनगरका दिनेश चन्द गुप्ता सम्मानित

  रविप्रकाश कसौधन, कृष्णनगर, | कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगर नगरपालिका वडा नं २ बस्ने कर्मठ, जुझारू, देश...

  टेलिभिजन पत्रकारिता इतिहासकै सर्वोच्च पुरस्कार कपिलवस्तुका बर्मालाइ प्रदान

  काठमाडौं ! यस वर्षको ‘हेम–सुनिल जोखिमपूर्ण टेलिभिजन पत्रकारिता पुरस्कार’ पत्रकार बासुदेब बर्मालाइ प्रदान गरिएको छ...

  लायन्स क्लब आफ कृष्णनगरद्वारा मास्क वितरण

  रविप्रकाश कसौधन, कपिलबस्तु । कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगरमा कार्यरत सुरक्षाकर्मी हरूलाई लायन्स कल्ब आफ कृष्णनगर डि....

  पेट्रोल छर्केर सुर्खेत वडा कार्यालयमा आगजनी

  सुर्खेत । सुर्खेतमा पेट्रोल छर्केर वडा कार्यालयमा आगजनी गरिएको छ । कार्यालयमा वडाध्यक्ष नभेटेको झोकमा...

  ललिता निवास जग्गा प्रकरणमा गच्छदारको स्पष्टीकरण : प्रतिशोध राखेर झुटा मुद्दा लगाइयो

  काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका उपसभापति विजयकुमार गच्छदारले ललिता निवासको सरकारी जग्गा व्यक्तिको नाममा सारेको घटनामा...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं