SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७६/१०/६ गते
  ३६३ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  अजय मिश्र /कपिलवस्तु 
  कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगर नगरपालिकामा रहेको शान्ति पुनर्स्थापना गृहको कार्यालयमा आर्थिक बर्ष २०७५/२०७६ को बार्षिक समिक्षा कार्यक्रम शान्ति पुनर्स्थापना गृहका अध्यक्ष शान्ति सापकोटा को अध्यक्षता मा सम्पन्न भएको छ। जस्मा विशिष्ट अतिथि शिवराज नगरपालिका का उप मेयर शिव कुमारी चौधरी, भारत बढ्नी का चेयर मैन निसार अहमद बागी र कृष्णनगर नगरपालिका वडा नं २ का वडाध्यक्ष संजय गुप्ता रहे।

  अतिथिमा इलाका प्रहरी कार्यालय प्रमुख कृष्णनगर का प्रहरी निरिक्षक प्रताप पौडेल, राष्ट्रीय मानव अधिकार प्रतिष्ठान कपिलवस्तु का अध्यक्ष विष्णु प्रसाद खतिवडा , कपिलवस्तु व्यापार संघका अध्यक्ष महादेव पोख्रेल र आफन्त नेपाल कपिलवस्तुका जिल्ला संयोजक केशर विश्वकर्मा रहे।शान्ति पुनर्स्थापना गृह कपिलवस्तु का जिल्ला संयोजक निशा पन्थी ले स्वागत मन्तव्य राखिन्।

  शान्ति पुनर्स्थापना गृह कपिलवस्तु १२ बर्ष देखि निरन्तर मानव वेचविखन विरूद्ध काम गर्दै आएको छ। उक्त समिक्षा कार्यक्रम मा बर्ष २०७५/२०७६ को तथ्यांक प्रस्तुत गरियो। २५५ जना लाई उद्धार गरिएको जस्मा १० जना लाई भारत बाट उद्धार गरिएको छ।

  ५ वटा मुद्दा दर्ता भएको १२८ जना लाई प्रहरी अनुसंधान मा पठाइएको र ४१३८ जना लाई परामर्श दिएको जानकारी शान्ति पुनर्स्थापना गृहका क्षेत्रीय संयोजक भूमि राज भट्टराई ले दिए। कार्यक्रम अनुगमन का लागि समाज कल्याण परिषदका का . मु . निर्देशक शिव कुमार वस्नेत र कार्यक्रम विज्ञ राम कृष्ण काफ्ले ले शान्ति पुन स्थापना गृह को काम सराहनीय रहेको र सबै संग समन्वय पनि राम्रो रहेको समग्रमा काम कार्यवाही सन्तोष जनक रहेको ठहर गर्यो।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  कृष्णनगरका दिनेश चन्द गुप्ता सम्मानित

  रविप्रकाश कसौधन, कृष्णनगर, | कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगर नगरपालिका वडा नं २ बस्ने कर्मठ, जुझारू, देश...

  टेलिभिजन पत्रकारिता इतिहासकै सर्वोच्च पुरस्कार कपिलवस्तुका बर्मालाइ प्रदान

  काठमाडौं ! यस वर्षको ‘हेम–सुनिल जोखिमपूर्ण टेलिभिजन पत्रकारिता पुरस्कार’ पत्रकार बासुदेब बर्मालाइ प्रदान गरिएको छ...

  लायन्स क्लब आफ कृष्णनगरद्वारा मास्क वितरण

  रविप्रकाश कसौधन, कपिलबस्तु । कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगरमा कार्यरत सुरक्षाकर्मी हरूलाई लायन्स कल्ब आफ कृष्णनगर डि....

  पेट्रोल छर्केर सुर्खेत वडा कार्यालयमा आगजनी

  सुर्खेत । सुर्खेतमा पेट्रोल छर्केर वडा कार्यालयमा आगजनी गरिएको छ । कार्यालयमा वडाध्यक्ष नभेटेको झोकमा...

  ललिता निवास जग्गा प्रकरणमा गच्छदारको स्पष्टीकरण : प्रतिशोध राखेर झुटा मुद्दा लगाइयो

  काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका उपसभापति विजयकुमार गच्छदारले ललिता निवासको सरकारी जग्गा व्यक्तिको नाममा सारेको घटनामा...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं