SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७८/५/१३ गते
  २७२ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  पर्वत । नेत्र बिक्रम चन्द बिप्लव नेतृत्वको नेकपा निकट जन वग्रिय संगठन अखिल नेपाल महिला संघ क्रान्तिकारी पर्वतको बैठक सम्पन्न हालै सम्पन्न भएको छ । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीेको जिल्ला जनसम्पर्क कार्यालयमा भएको बैठकले यहि असोज २ गते जिल्ला सम्मेलन गर्ने निर्णय समेत गरेको छ ।

  जिल्ला सम्लेलनको तयारीको लागि छलिमाया अधिकारीको संयोजकत्वमा १५ सदस्यीय जिल्ला समिति गठन गरिएको छ । जसको सदस्यहरुमा हिमा नेपाली, सान्ती नेपाली, जिमाया बिश्वकर्मा, शान्ति बि.क., सिता परियार, रुमा परियार, बिष्णु परियार, भुला दर्जि, साबित्री परियार, सुस्मिता नेपाली, अनिता र निरुता लगायत रहेका छन् ।

  बैठकमा निर्देशनात्मक मन्त्ब्य राख्दै नेकपा पर्वतका इन्चार्ज तथा केन्द्रिय सदस्य बिकिरणले समाजमा भए गरेका महिला अधिकारको हनन, बलात्कार जस्ता अपराधका बिरुद्धमा आम महिलाहरुलाई एकजुट बनाउने अभियान चलाउन निर्देशन दिनुभएको थियो ।

  बिकीरणले नेपाली समाजमा बढ्दै गएको महिलामाथीको अपराधीकरणका बिरुद्ध जुध्नसक्ने एक मात्रै पार्टी नेकपा भएकोले यसको झण्डा र एकिकृत जनक्रान्तिको बिचार मुनी गोलबन्द भएर मात्रै अधिकार प्राप्ती संभव भएकोले सबै कहिलाहरुलाई एकजुट हुन आग्रह गर्नु भयो ।

  छलिमाया अधिकारी श्रृजनाको अध्यक्षमा भएको अखिल नेपाल महिला संघ क्रान्तिकारी पर्वतको बैठकमा अखिल नेपाल महिला संघ क्रान्तिकारी केन्द्रिय सचिब उशा घर्ति, केन्द्रिय सदस्य ममता शाहि, नेकपा पर्बत कार्यलय सचिब कृष्ण बि क, जिल्ला सदस्य टीका बि क लगायतले प्रशिक्षण गर्नुभएको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  बाबुरामले मन्त्री हेरफेर नगर्न गरेको आग्रह देउवाले गरे अस्वीकार….

  काठमाडौं । जनता समाजवादी पार्टीका संघीय परिषद अध्यक्ष डा. बाबुराम भट्टराईले मन्त्री हेरफेर रोक्न गरेको...

  अर्थमन्त्रीले राजीनामा नदिए प्रधानमन्त्रीले हटाउनुपर्छ : गगन थापा

  काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका महामन्त्री तथा सांसद गगनकुमार थापाले अर्थमन्त्री जनार्दन शर्माले पदबाट राजीनामा दिनुपर्ने...

  कृष्णनगरमा झोला तथा जुत्ता चप्पल बनाउने १५ दिने तालिम सहित प्रविधि हस्तान्तरण

  रबि प्रकाश कसाैधन कृष्णनगर । कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगर नगरपालिका वडा नं ६ वडा कार्यालयको भवनमा...

  स्वास्थ्य जीवन तथा योग सम्बन्धमा कृष्णनगरका शिक्षक लाई तीन दिने तालिम

  रबि प्रकाश कसाैधन कृष्णनगर, । स्वास्थ्य जीवनतथा योग सम्बन्धमा कृष्णनगरका मा. वि. का शिक्षक लाई...

  पर्बत रुपन्देही सेवा समाज केन्द्रीय कार्यसमितिको सपथ ग्रहण तथा पदस्थापना कार्यक्रम सप्पन्न

  पर्बत । पर्बत रुपन्देही सेवा समाज केन्द्रीय कार्यसमितिको सपथ ग्रहण तथा पदस्थापना कार्यक्रम बुटवलमा सम्पन्न...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं