SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७७/१/१२ गते
  १५० &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  कपिलवस्तु,  । कपिलवस्तुको सदरमुकाम तौलिहवा स्थित बुद्ध ज्योति इंग्लिस बोर्डिङ स्कुलका प्राचार्य, कपिलवस्तु नगरपालिकाका सामाजिक विकास संयोजक तथा वडा नम्बर ३ का अध्यक्ष प्रकाश गैरले लकडाउनका कारण देशको कुनै पनि स्थानमा फसेका कपिलवस्तुबासीलाई जिल्लामा ल्याउनका लागि लाग्ने सबै खर्च ब्यहोर्ने घोषणा गरेका छन् ।

  भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । subscribe मा क्लिक गरेपछि सँधै भिडियो हेर्न पाईनेछ । नजिकैको बेल (घण्टि) मा थिचे अपलोड गर्नासाथ पहिलो दर्शक बन्न पाउँनुहुनेछ ।

  कोरोना भाइरस नियन्त्रणका लागि मुलकमा जारी लकडाउनका कारण देशका बिभिन्न स्थानमा रहेका मजदुरहरु मर्कामा परिरहेका बेला उनले देशको जुनसुकै ठाउँमा फसेका र जिल्ला आउन चाहनेका लागि चाहिने साधन, खानपिन लगायतका सबै खर्च उपलब्ध गराउने उनले बताए ।

  फसेका यात्रुहरुलाई घरसम्म ल्याउन बोर्डिङ स्कुलको बस लगायतका सवारी साधान समेत प्रयोग गर्न दिने उनले बताए । ‘लकडाउनका मुलकका बिभिन्न स्थानमा रहेका मजदुरहरु फसेका छन, यस्तोमा देशका बिभिन्न स्थानमा रहेका कपिलवस्तुका नागरिक जिल्लामा आउन चाहे त्यसका लागि पहल सहित लाग्ने सबै खर्च उपलब्ध गराउँछु’ उनले भने ।

  कपिलवस्तुका मानिस कहाँ कति जना लकडाउनले आउँन पाएका छैनन त्यसबारे मलाई थाहा छैन तर आउन चाहनेलाई घरसम्म पुर्याउने ब्यवस्था मिलाउने उनले बताए । फसेकालाई घर ल्याउन प्रशासन, प्रदेश र स्थानीय पालिकासंग समन्वय गर्ने उनले बताए ।

  लकडाउनका कारण बिभिन्न स्थानमा फसेर पैदल हिडिरहेको दृश्यले आफुलाई निकै दुःखी तुल्याएको भन्दै सडकमा फसेकाहरुलाई सरकारले घर पुर्याउने ब्यवस्था मिलाउनु पर्ने उनले माग गरे । फसेर घर आउन चाहनेहरुको बिषयमा आफुलाई जानकारी गराउन उनले आग्रह गरे । उनले जानकारीका लागि ९८६७२२५४२२ र ९८४७२१२१५५मा संपर्क गर्न अपील गरे ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  कृष्णनगरका दिनेश चन्द गुप्ता सम्मानित

  रविप्रकाश कसौधन, कृष्णनगर, | कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगर नगरपालिका वडा नं २ बस्ने कर्मठ, जुझारू, देश...

  टेलिभिजन पत्रकारिता इतिहासकै सर्वोच्च पुरस्कार कपिलवस्तुका बर्मालाइ प्रदान

  काठमाडौं ! यस वर्षको ‘हेम–सुनिल जोखिमपूर्ण टेलिभिजन पत्रकारिता पुरस्कार’ पत्रकार बासुदेब बर्मालाइ प्रदान गरिएको छ...

  लायन्स क्लब आफ कृष्णनगरद्वारा मास्क वितरण

  रविप्रकाश कसौधन, कपिलबस्तु । कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगरमा कार्यरत सुरक्षाकर्मी हरूलाई लायन्स कल्ब आफ कृष्णनगर डि....

  पेट्रोल छर्केर सुर्खेत वडा कार्यालयमा आगजनी

  सुर्खेत । सुर्खेतमा पेट्रोल छर्केर वडा कार्यालयमा आगजनी गरिएको छ । कार्यालयमा वडाध्यक्ष नभेटेको झोकमा...

  ललिता निवास जग्गा प्रकरणमा गच्छदारको स्पष्टीकरण : प्रतिशोध राखेर झुटा मुद्दा लगाइयो

  काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका उपसभापति विजयकुमार गच्छदारले ललिता निवासको सरकारी जग्गा व्यक्तिको नाममा सारेको घटनामा...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं