SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०८१/२/१७ गते
  १७५ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  अमेरिका। एनआरएनए अमेरिका पश्चिम क्षेत्रीय संयोजक र प्रहरीका उच्च अधिकारी विच भेटघाट सम्पन्न भएको छ । प्रहरी प्रधान कार्यालय नक्सालमा नेपाल प्रहरीका प्रमुख आईजीपी बसंन्त कुवॅंर, नेपाल प्रहरीका प्रवक्ता तथा डिआईजी दान बहादुर कार्की, नेपाल प्रहरीका डिआईजी डा. संजय बिक्रम श्रेष्ठ, नेपाल प्रहरीका एसएसपी विश्व अधिकारी लगायत प्रहरी अधिकारीसंग भेटघाट सम्पन्न भएको छ ।

  यो भेटघाटका क्रममा अमेरिकामा बस्दै आउनुभएका पूर्व प्रहरीको संगठन अमेरिकाको क्यालिफोर्निया बाट दर्ता भई नेपाल अमेरिकाको सम्बन्ध विशेष बनाउन संगठनले भूमिका खेल्ने बारे संस्थापक सदस्य विष्णु केसीले जानकारी गराउनु भयो ।

  एनआरएनए अमेरिकाको पश्चिम क्षेत्रिय संयोजक केसी को नेपाल भ्रमणको क्रममा नेपाल प्रहरीका उच्च अधिकारीसंग विशेष भेटघाट प्रहरी प्रधान कार्यालय नक्सालमा सम्मपन्न भएको हो ।

  पूर्व प्रहरी संगठन अमेरिका टिमले झण्डै ४ लाख अमेरिकी डलर कोषमा जम्मा गरिसकेको छ । यो संगठन को अध्यक्ष दल बहादुर बोगटी हुन । यो संगठन अमेरिकामा आधिकारिक रुपले दर्ता गरिएको छ । एनआरएनए नेता केसी र युवा पत्रकार एचबी ताम्राकार नक्सालमा जानुभयो । यो भेटघाटले अमेरिकामा रहेका नेपाली र पूर्व नेपाल प्रहरीका अधिकारी लगायत व्यक्तित्वको विषयमा विशेष जनाकारी गरिएको थियो ।

  एनआरएनए नेता केसी को नेपाल बसाईको क्रममा विभिन्न उच्च ओहोदाका व्यक्तित्वसंग भेटघाट तथा छलफल कार्यक्रम रहेको छ ।नेता केसी सामाजिक अभियान्ता पनि हुन । कोरोना महामारीमा उनले नेपालकोलागि खुलेर सहयोग गरेका थिए ।

  अमेरिकामा बसेरपनि नेपाल र नेपालिको हितमा निरन्तर काम गरिरहने नेताको रुपमा परिचित छन् । अमेरकाको क्यालिफोर्नियामा बसेर पनि नेपाली क्रिकेट जगतलाई विशेष उचाई दिनुपर्छ भन्दै उनले क्यानका सचिव पारश खड्का लगायत टिमलाई अमेरिकामा विशेष कार्यक्रम गरेर नेपालको उचाई कायम गर्न महत्वपूर्ण भूमिका निर्वाह गरे ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  भोलि बेलुकासम्म पहिचान भएका शव आफन्तलाई दिन सकिन्छ : स्वास्थ्यमन्त्री पौडेल

  काठमाडौं । स्वास्थ्य तथा जनसंख्यामन्त्री प्रदीप पौडेलले सौर्य एयरलाइन्सको विमान दुर्घटनामा मृत्यु भएकाहरूको शव पहिचान...

  अपाङ्गमैत्री कानून निर्माणको मस्यौदा प्रदेश सरकारलाई हस्तान्तरण

  पोखरा। अपाङ्गमैत्री कानून निर्माणको मस्यौदा गण्डकी प्रदेश सरकारलाई हस्तान्तरण गरिएको छ । राष्ट्रिय अपाङ्गता महासंघ...

  फेरियो शाखा अधिकृत, नासु र खरिदारको पाठ्यक्रम, प्रथमपत्रको अंक नजोडिने

  काठमाडौं । लोकसेवा आयोगले लिने लिखित परीक्षाको प्रारम्भिक चरणको प्रथम पत्र र पाठ्य योजनासम्बन्धी व्यवस्थामा...

  श्रीमदवीतक चर्चा एवं श्रीकृष्ण कथा प्रवचनको पूर्व सन्ध्यामा कलशयात्रा

  पोखरा । एक महिने श्रीमदवीतक चर्चा एवं श्रीकृष्ण कथा प्रवचनको पूर्व सन्ध्यामा पोखरामा कलश यात्रा...

  पत्थरी, टयुमरदेखि क्यान्सरसम्म पत्ता लगाउन सक्ने अल्ट्रासाउन्ड कसरी गरिन्छ ?

  अल्ट्रासाउन्ड भन्नासाथ महिलाले गर्भावस्थामा धेरै गराएको सुन्नुभएकै होला । कति महिलाले गर्भवती भएको बेलामा आफैंले...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं