SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०८०/८/६ गते
  २४६२ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  काठमाडौं। नेकपा (एमाले) का प्रभावशाली नेता महेश बस्नेतले नेपालमा कुनै हालतमा राजाको गुञ्जायस नरहेको बताएका छन् । पार्टीको युवा संगठन राष्ट्रिय युवा संघ नेपालको विशेष कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै उनले दुर्गा प्रसाईँजस्ताको बलमा राजा आउँछ भन्ने कतिपय राजावादीहरुलाई भ्रम परेको बताएका हुन् । उनले नेपालमा माघ महिनामा आउने स्वस्थानीको कथामा रहेका लावन्य देशका राजाबाहेक अरु कुनै राजा कहिल्यै नआउने उनको दाबी छ ।

  ‘आज राजावादीहरुलाई अब राजा आउने भो भन्ने लागेको छ । केशरबहादुर विष्ट पनि कता कराउँदै थिए– अब राजा आउने भयो रे । मैले भने राजा आउँछ माघमा । स्वस्थानीको कथामा लावन्य देशको राजा आउँछ । त्यही लावन्य देशको राजाबाहेक यो धर्तीमा कुनै राजा आउने छैन । राजेन्द्र लिङ्देनहरुले मुख मिठ्याएर बस्नुको कुनै अर्थ छैन,’– उनले भने ।

  साथै, उनले सामाजिक सञ्जाललाई मर्यादित र अनुशासित बनाउन आवस्यक रहेको बताए । अहिलेको सोसियल मिडिया व्यक्तिको चरित्र हत्या गर्नका लागि प्रयोग भइरहेको उनले बताए । सोसियल मिडिया सामाजिक सद्भाव, राष्ट्रिय एकता र धार्मिक सहिष्णुता भड्काउने हिसाबले प्रयोग भइरहेको बताए । त्यस्ता प्रयोगकर्ताहरुको हिसाब राख्न पनि उनले युवा संघका नेता तथा कार्यकर्तालाई आग्रह गरे । उनले सामाजिक सञ्जालमा विभिन्न व्यक्तिहरुले नियोजित ढंगले एमाले र आफूहरु विरुद्ध भ्रम छर्ने काम गरेको बताए । उनले सामाजिक सञ्जालमा आफूहरु विरुद्ध भ्रम छर्ने काम गरेको भन्दै केही मान्छेहरुको नामसमेत लिए । उनीहरुलाई कानुनी कारबाहीको दायरामा ल्याउने काम गर्न उनले युवा संघका नेता तथा कार्यकर्ताहरुलाई आग्रह गरे ।

  ‘तपाईँहरु एमालेको सेना हो । अब बन्दुक, खुकुरी लाठी चलाउन पर्दैन । अब बुढी औंला चलाएर यी अराजकहरुलाई तह लगाउनुस् । यो अभियान चलाउनुस् । यो अभियानमा तपाईँहरु पछि पर्नु भएको छ । त्यो गरेबापत कसैले धम्क्याउँछ र तर्साउँछ भने छलफल गरौंला । हिसाब गरौंला,’– उनले भने ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  तेस्रो राष्ट्रिय मगर महोत्सव: खुल्ला महिला भलिवल प्रतियोगिताको फाईनलमा पुन ट्रेनिंग सेन्टर र कुश्मा,पर्बत भिड्ने

  गोबिन्द,पर्बत । ४२ औँ राष्ट्रिय मगर दिवसको अवसर पारेर पुन युवा क्लव पर्वतले  “कला संस्कृतिको...

  जलेश्वरमा शिवरात्रीका लागि उपसमिति गठन

   दिपसागर पौडेल,पर्वत ।  यहि २५ गते जलेश्वर शिव मन्दिरमा शिव रात्रिको दिन बिधीवत रूपमा पुजा...

  नेपाली राष्ट्रिय फुटबल टिमकी फरवार्ड सावित्रा भण्डारीले फ्रेन्च महिला लिगमा गरिन डेब्यु गोल

  पर्वत। नेपाली राष्ट्रि फुटबल टिमकी फरवार्ड सावित्रा भण्डारी साम्बाले फ्रेन्च महिला लिगमा डेब्यु गोल गरेकी...

  आन्तरिक र बाह्य शक्ति आफूलाई पदबाट हटाउन लागिपरेको गृहमन्त्री श्रेष्ठको स्पष्टोक्ति

  काठमाडौं । उपप्रधान एवं गृहमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठले आफूलाई पदबाट हटाउन आन्तरिक तथा बाह्य शक्ति लागिपरेको...

  पोखरा आर्ट ग्यालरीमा प्रादेशिक ललितकला प्रदर्शनी सुरु

  राजाराम पौडेल, पोखरा । पोखराको महेन्द्रपुलबाट नयाँबजार पोखरामा स्थान्तरण गरिएको पोखरा आर्ट ग्यालरीमा प्रादेशिक ललितकला...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं