SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०८०/११/११ गते
  ३८५ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  पर्वत ।पर्वतको कुश्मामा रहेको नमुना आवसीय माध्यामिक विध्यालयले आफ्नो ३५ औ बार्षिक उत्सब तथा अभिभाबक दिवश भब्यताको साथ सम्पन्न गरेको छ । सो अवसरमा बिध्यालयले बिभिन्न सस्कृतिक कार्यक्रम,भजन,नाटक साथै पुरस्कार वितरण गरिएको थियो । उक्त अवसरमा ०७९ को अन्तिम परीक्षा, २०८० को तेश्रो त्रैमासिक परीक्षाको साथै अतिरिक्त क्रिया कलापका पुरस्कार ,विद्यार्थी भाइबहिनीहरुलाई वितरण गरिएको थियो ।

  कार्यक्रममा बोल्द प्रमुख अतिथी जिल्ला शिक्षा बिकास तथा समुन्नय इकाइ प्रमुख उद्दिम राज पौडेलले यस बिध्यालयमा अध्यायन गरेर गएका विद्यार्थी भाइबहिनीहरु बिभिन्न सामाजिक राजनैतिक क्षेत्रमा अब्बल रहेको बताउनुभयो । साथै विद्यार्थी भाइबहिनीहरुलाइप्रोसाहान जगाउन खेलकुद,बभिन्न सस्कृतिक कार्यक्रम,भजन,नाटक प्रस्तुतीहरु देख्दा निकै खुसि लाग्ने बताउनुभयो ।

  कार्यक्रममा बोल्द बिशिष्ट अतिथी साथै यसै बिध्यालयका पुर्व विद्यार्थी मोदी गाउँपालिका उपाध्यक्ष बिमल लामिछानेले आफु राजनैतिक जिवनमा सक्रिय रहदा यस बिध्यालयमा सिकेका सामाजिक ज्ञान सिपलाई आत्मासाथ गर्दै हिनेको बताउनु भयो । कार्यक्रममा बिभिन्न राजनैतिक ब्यति, समाजसेबि,अभिभाबक ,पत्रकार,आदिको उपस्थीती रहेको थियो ।

  स्वागत मन्तब्य राख्दैप्राचार्य इन्द्रमान खत्रीले आफ्ना बालबालिका अध्यान गर्ने बिध्यालयमा निरन्तर सहभागि भइ बालबालिकाको मनोबल बढाउन,शिक्षक सगँ सहकार्य गरी बालबालिका अध्यायनको चासो लिन अभिभाबकलाई अनुरोध गर्नुभयो । बिध्यालयका अध्यक्ष याम प्रसाद शर्माको अध्यक्षतामा सम्पन्न कार्यक्रमको सञ्चालन शिक्षक इन्चार्ज जलन खत्री र उपप्राचार्य खेमराज शर्माले गर्नुभएको थियो । अतिरिक्त क्रिया कलापका पुरस्कार वितरण, शिक्षक नृत्य,भजन,नाटक र विविध सांगीतिक कार्यक्रम निकै रमाइलो थियो

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  गण्डकी प्रज्ञा–प्रतिष्ठानले प्रकटका कृति प्रकाशन गरिदिने

  राजाराम पौडेल, पोखरा । उपचारका क्रममा मंगलबार निधन भएका साहित्यकार प्रकट पंगेनी शिवका प्रकाशन हुन...

  यूनाइटेड क्लबद्धारा पोखरा आरोग्य आश्रममा खाद्यान्न सामाग्री वितरण

  पोखरा । यूनाइटेड क्लब पोखराले पोखरा १५ टुटुङामा रहेको पोखरा आरोग्य आश्रममा खाद्यान्न सामाग्री वितरण...

  नेपाली क्रिकेट खेलाडीको लागी अमेरिकामा सहयोगको बर्षा एकैदिनमा १२ हजार डलर संकलन

  बैकुण्ठ गिरी, अमेरिका । गैर आवासिय नेपाली संघ राष्टिय सम्वनय परिषद, युवा बिद्यार्थी र खेलकुद...

  यूनाइटेडको रक्तदानमा ८५ यूनिट रगत संकलन

  पोखरा । यूनाइटेड क्लबले आयोजना गरेको रक्तदान कार्यक्रममा ८५ यूनिट रगत संकलन भएको छ ।...

  आलु महोत्सवमा करिव ४ करोडको कारोवार

  श्रीभद्र पौडेल,पोखरा।१२ औं संस्करणको राष्ट्रिय हेमजा आलु महोत्सव पोखरा क्षेत्रका अग्रज कृषकलाई सम्मान गर्दै बुधवार...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं