SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०८०/७/२४ गते
  ४८६ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  गोबिन्द, कुश्मा । जिल्ला ह्याण्डबल संघ पर्वतले शुभ दिपावली, छठ, म्हः पूजालगायतका चाडपर्वको सन्दर्भ पारेर शुभकामना आदानप्रदान तथा चियापान कार्यक्रमको आयोजना गरेको छ । कार्यसमिति सदस्यहरुका बीचमा सम्पन्न गरिएको कार्यक्रममा जिल्ला ह्याण्डबल संघका अध्यक्ष राजेन्द्र पहाडीले संघको तर्फबाट सबै पदाधिकारी तथा सदस्यहरुलाई एक एक सेट टर्‍याक सुट प्रदान गर्नुभयो । शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रममा बोल्नुहुने सबैजसो बक्ताहरुले जिल्लाको ह्याण्डबल खेललाई व्यवस्थित बनाउन स्थानीय निकायहरुसँग सहकार्य गरेर अघि बढ्नुपर्ने आवश्यकता रहेको बताउनुभयो ।

  ह्याण्डबल खेललाई विद्यालय तहबाट नै माथि उठाउन पहल गर्न स्थानीय युवाक्लब तथा संघ संस्थाहरुले पनि ध्यान पुराउनुपर्ने कुरामा बक्ताहरुको जोड रहेको थियो । सदरमुकाम क्षेत्रमा ह्याण्डबलका लागि उपयुक्त खेल मैदानको अभावले समस्या सिर्जना गरेकोले यस बारेमा जिल्ला खेलकुद विकास समितिसँग सहकार्य गरेर उपयुक्त विकल्प खोज्नुपर्ने आवश्यकतामाथि पनि चर्चा भएको थियो । आज नै जिल्ला ह्याण्डबल संघ पर्वतको कार्यसमिति बैठक पनि सम्पन्न भएको छ । केही वर्ष अघि गठन भएको जिल्ला ह्याण्डबल संघ पर्वतले विदेशी प्रशिक्षक ल्याएर साताब्यापी प्रशिक्षण कार्यक्रम पनि सम्पन्न गरेको थियो भने पर्वतका ह्याण्डबल खेलाडीहरुले गण्डकी प्रदेशस्तरीय प्रतियोगितामा पनि सहभागिता जनाएका थिए ।

  जिल्लाभित्र ह्याण्डबल खेललाई प्रभावकारी ढंगले अगाडि बढाउनका लागि स्थायी प्रशिक्षक नहुनु, उपयुक्त खेल मैदानको अभाव तथा आर्थिक साधनस्रोतको अभाव रहेको संघका अध्यक्ष राजेन्द्र पहाडीले हाम्रो “सूचनाकेन्द्र डटकम” लाई जानकारी दिनुभयो । प्रतिकुलतालाई अनुकुलतामा बदल्दै ह्याण्डबल खेललाई जिल्लाव्यापी बनाउन संघले हरदम पर्यत्न गरिरहेको संघका उपाध्यक्ष ज्ञानेन्द्रकुमार जोशीको मत रहेको छ । संघका अनुसार पर्वत जिल्ला ह्याण्डबल संघले निकट समयमा नै जिल्लाका तीनवटा पालिकामा पालिकास्तरीय ह्याण्डबल संघ गठन गर्न लागिरहेको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  नेपाली राष्ट्रिय फुटबल टिमकी फरवार्ड सावित्रा भण्डारीले फ्रेन्च महिला लिगमा गरिन डेब्यु गोल

  पर्वत। नेपाली राष्ट्रि फुटबल टिमकी फरवार्ड सावित्रा भण्डारी साम्बाले फ्रेन्च महिला लिगमा डेब्यु गोल गरेकी...

  आन्तरिक र बाह्य शक्ति आफूलाई पदबाट हटाउन लागिपरेको गृहमन्त्री श्रेष्ठको स्पष्टोक्ति

  काठमाडौं । उपप्रधान एवं गृहमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठले आफूलाई पदबाट हटाउन आन्तरिक तथा बाह्य शक्ति लागिपरेको...

  पोखरा आर्ट ग्यालरीमा प्रादेशिक ललितकला प्रदर्शनी सुरु

  राजाराम पौडेल, पोखरा । पोखराको महेन्द्रपुलबाट नयाँबजार पोखरामा स्थान्तरण गरिएको पोखरा आर्ट ग्यालरीमा प्रादेशिक ललितकला...

  समाज सेवा युवा क्लबको सर सफाई कार्यक्रम सम्पन्न

  पोखरा । समाजसेवा युवा क्लबको वृहत सर सफाइ कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । आउदै गरेको...

  तेस्रो राष्ट्रिय मगर महोत्सव: खुल्ला महिला भलिवल प्रतियोगिता आज बाट शुरु

  गोबिन्द,पर्बत । ४२ औँ राष्ट्रिय मगर दिवसको अवसर पारेर पुन युवा क्लव पर्वतले  “कला संस्कृतिको...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं