SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७९/८/१८ गते
  २८७ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  पर्वत ,कम्प्युटर एशोसिएसन नेपाल महासङ्घ (क्यान महासंघ) पर्वत शाखाको पाँचौ अधिबेशनले अच्युत पौडेलको अध्यक्षतामा नयाँ कार्यसमिति सर्वसम्मत चयन गरेको छ । आज कुश्माको होटल बन्दना प्रालिमा सम्पन्न उक्त अधिबेशनले उपाध्यक्षमा बिष्णु प्रसाद सुवेदी,सचीवमा भरत सापकोटा, कोषाध्यक्षमा मिलन सुवेदी र उपसचिवमा रमेश अधिकारीलाई चयन गरेको हो । त्यसैगरी अधिबेशनले सदस्यहरूमा रामचन्द्र रेग्मी, प्रबेश पुरी, गीता हिताङ, गोबिन्द रेग्मीलाई चयन गरेको छ । साथै आजै बसेको कार्यसमितिको बैठकबाट आशिष पौडेल र सीता बिकलाई कार्यसमितिमा मनोनीत समेत गरिएको छ ।

  यस अघी खड्क बहादुर गुरुङको अध्यक्षता भएको अधिबेशन उद्घाटन सत्रको क्यान पर्वतका सस्थापक अध्यक्ष तथा कार्यक्रमका प्रमुख अतिथी राजु पौडेलले ब्यानर पढेर उद्घाटन गरेका थिए । उक्त कार्यक्रमको स्वागत उपाध्यक्ष अच्युत पौडेलले र सन्चालन सचीव भरत सापकोटाले गरेका थिए । कार्यक्रममा सल्लाहकार हिम बहादुर पौडेल क्षेत्री र पुर्व अध्यक्षहरु राजु पौडेल, ढाकाराम सापकोटा, खड्क बहादुर गुरुङ, गोपिनाथ तिमिल्सिना लगायतले शुभकामना मन्तब्य ब्यक्त गरेका थिए । सर्वसम्मत नेतृत्व चयन गर्न निर्वाचन मण्डल र पूर्व अध्यक्षहरुले बिशेष पहल गरेका थिए । निर्वाचन सम्पन्न गर्नका लागि निर्वाचन मण्डलमा अधिबक्ता बिश्वराज पाण्डे, बालकृष्ण पौडेल र गोपिनाथ तिमिल्सिना रहेका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  न्यू पाइनउड स्कुलमा खेलकुद प्रतियोगिता सुचारु

  उदय अतीत स्याङ्जा :- बुटवलको गोलपार्कमा रहेको बुटवलकै पुरानो स्कुल न्यू पाइनउड अङ्ग्रेजी बोडिङ्ग स्कुलमा करिब...

  रास्वपाबारे निर्वाचन आयोग : ‘कुनै दल दर्ता खारेजको माग गर्ने अधिकार अर्को व्यक्तिलाई छैन’

  काठमाडौं । प्रमुख निर्वाचन आयुक्त दिनेश कुमार थपलियाले राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी (रास्वपा) को दल दर्ता...

  नेपाली भाषीलाई विदेशी भनेपछि सिक्किम आन्दोलित

  काठमाडौं । भारतको सर्वोच्च अदालतले सिक्किमका नेपाली भाषीलाई विदेशी भनेपछि सिक्किम आन्दोलित भएको छ ।...

  सन्दीपविरुद्धको मुद्दाका कागजात झिकाउन सर्वोच्चको आदेश

  काठमाडौं । क्रिकेटर सन्दीप लामिछाने विरुद्धको मुद्दामा कैफियत प्रतिवेदन झिकाउन सर्वोच्च अदालतले आदेश दिएको छ...

  गाडी चलाउँदा चलाउँदै बेहोस भएपछि घनश्याम भूसाल अस्पताल भर्ना

  काठमाडौं । नेकपा एकीकृत समाजवादीका नेता घनश्याम भूसाल अस्वस्थ्य भएपछि अस्पताल भर्ना भएका छन् ।...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं