SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • आज : २०८० आश्विन १० गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
  सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७८/४/२६ गते
  ८७५ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  काठमाडौं नेकपा एमाले स्थायी समिति सदस्य सत्यनारायण मण्डलले अबको पार्टी माधव नेपालाबिनाको एमाले बन्ने ठोकुवा गरेका छन् । उनले पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड र शेरबहादुर देउवाको पिछलग्गु भएकाले वरिष्ठ नेता नेपाललाई केही दिनभित्रै पार्टीबाट हटाउन सक्ने पनि बताए । नेपाली रेडियो नेटवर्कको कार्यक्रम नेपाली बहसका लागि आज बिहान पत्रकार ऋषि धमलालाई अन्तर्वार्ता दिँदै नेता मण्डलले भने, “माधव नेपाल कसैको इसारामा चलेका छन् । आफ्नै घरलाई खरानी बनाउनु कुनै कम्युनिस्ट नैतिकता हो ? त्यसैले माधव नेपाल धरोहर होइन, गद्दार हुन् । उनी होलीवाइनका सूत्रधार हुन् । सनातन धर्ममाथि प्रहार गर्ने मान्छे हुन् । केपी ओली एमालेका मात्र होइन, देशकै सगरमाथा हुन् । केपी ओलीजस्तो नेता नेपालको इतिहासमा कोही जन्मेकोे छैन ।”

  अब माधव नेपाललाई पार्टीमा कुनै स्थान नरहने उनले बताए । उनलाई पार्टीमा भित्र्याए या अध्यक्ष पद दिए विद्रोह हुने दाबी गरे । “देउवा र प्रचण्डजस्ता भ्रष्ट नेतालाई अघि बढाउने माधव नेपाल राष्ट्रघाती हुन् । बिहान एउटा पद छोड, दिउँसो अर्को पद छोड, साँझ अर्को पनि छोड भन्ने माधव नेपाल हो को ? उनी स्वर्गका राजा इन्द्र हुन् कि ब्रह्म, विष्णु महेश्वर हुन् ? पार्टीको प्रधानमन्त्रीलाई निष्कासन गर्ने उनको के हैसियत छ ? दुई ठाउँमा हारेर प्रधानमन्त्री बनेका होइनन् ?”

  उनले भदौ २७ र २८ गते एमालेको विधान अधिवेशन गरेरै छाड्ने र माधव नेपालले भन्दैमा त्यो नरोकिने दृढता पनि उनले व्यक्त गरे । उनले प्रश्न गरे, “हामीले विधान अधिवेशन गर्न लागेको हो, विधान संशोधन गरिसकेको होइन । माधव नेपाल हो को ? उनले भन्दैमा फिर्ता लिनुपर्छ ? माधव नेपालका दुईचार जना भरौटेले कुरा गर्दैमा जे पनि हुन्छ ? ऋषिजी, तपाईं पनि यो देशको स्थापित पत्रकार हो । जनतालाई दिग्भ्रमित नगर्नूस् ।”

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  शिक्षकको आन्दोलन बानेश्वरमा प्रहरी हस्तक्षेप (तस्वीरहरु)

  काठमाडौं । राहत शिक्षकको आन्दोलनमा प्रहरीले हस्तक्षेप गरेको छ । विद्यालय शिक्षा विधेयकमा असहमति राख्दै...

  गृहमन्त्रीको डाक्टरमाथि आक्रमण गर्नेलाई कारबाही गर्ने प्रतिवद्धता

  काठमाडौं । चिकित्सक तथा स्वास्थ्यकर्मीहरुमाथि आक्रमणमा संलग्नहरुमाथि स्वास्थ्यकर्मी तथा स्वास्थ्य संस्थाको सुरक्षासम्बन्धी ऐन २०६६ अनुसार...

  निःशुल्क कम्पनी दर्ता र पूँजी वृद्धिको व्यवस्था कार्यान्वयनमा आयो

  काठमाडौं । सरकारले बजेटमार्फत घोषणा गरेको निःशुल्क कम्पनी दर्ता र पूँजी वृद्धिको व्यवस्था कार्यान्वयनमा आएको...

  न्यौपानेविरुद्ध सम्पत्ति शुद्धीकरणको मुद्दा चलाउने तयारी,सेयरको भित्री कारोबार गरेको आरोपमा

  काठमाडौं । शेयर बजारमा भित्री कारोबार (इनसाइड ट्रेडिङ) गरेको आरोपमा सम्पत्ति शुद्धीकरण अनुसन्धान विभागले रिडी...

  प्रधानमन्त्री प्रचण्ड र चिनियाँ राष्ट्रपति सीबीच भेटवार्ता

  काठमाडौं । चीन भ्रमणमा रहेका प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड र चीनका राष्ट्रपति सी जिनपिङबीच शनिबार...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं