SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७७/११/७ गते
  १५४६ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  बैकुण्ठ गिरी, पर्वत । कोरोना भाईरसले थला पारेको ब्यावसायलाई नयाँ उर्जाको साथ बिकास गर्न भन्दै पर्वतमा यहि फाल्गुन १५ देखि २५ गतेसम्म कुश्माको वडागाउ चौर खेल मैदानमा पुन युवा क्लबको आयोजनामा ऐेतिहासिक दोस्रो मगर महोत्सव हुने हुदै छ । महोत्सव कोरोना महामारी पछिको धौलागिरी क्षेत्रमै पहिलो हो । २२० ब्यापारीक स्टल सहित ८ वटा होटलहरु रहने महोत्सवको ८० प्रतिशत भन्दा स्टलहरु बुक भैसकेको आयोजकले जनाएको छ ।।

  आयोजन पुन क्लवका अध्यक्ष कृष्ण पुनका अनुसार यो सबै काम अपेक्षा भन्दा तिब्र गतिमा भैरहेको छ । दर्शकहरु हाम्रो महोत्सवलाई हेर्न तिब्र आकांक्षाको साथ कुरेर बस्नु भएको छ ।। पुनले भने रमाईला मेला, बाल उद्यान लगायतको सामान बढागाउँ चौरमा आईसेको छ । बार बन्देज र स्टलहरुको काम पनि तिब्र रुपमा अगाडी बढीरहेको छ ।

  खुल्ला भलिवल नेपाल कै अत्याधिक राशीको हुनेछ ।। प्रतियोगितामा प्रथम पुरुस्कार १ लाख ५१ हजार सिल,मेडल र प्रमाणपत्र रहेको छ, भने द्धितिय १ लाख र सान्त्वना हुने दुई समुहलाई ३०÷३० हजार सिल,मेडल र प्रमाणपत्र व्यवस्था गरेको आयोजकले हामीलाई बताएको छ ।

  साथै मेलामा विद्यालय स्तरीय तृत्य प्रतियोगित,पुख्यौँली नृत्य प्रतियोगिता,रत्यौली गीत प्रतियोगिता, लोकभजन चुडका प्रतियोगिता समेत आयोजना गरिएको सम्मेलनमा जानकारी गराइएको छ । दैनिक जसो रमाइलो मेला र सास्कृतिक कार्यक्रमहरु हुनेछन् ।।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  दुई हजार श्रमिक इजरायलमा केयर गिभरमा पठाइने

  काठमाडौं । द्वन्द्वग्रस्त मुलुक इजरायलमा २ हजार संख्यामा केयर गिभर श्रमिक पठाइने भएको छ ।...

  ह्याण्डबल संघको मोदी गाउँपालिका समिति गठन

  पर्बत,तिलाहार । जिल्ला ह्याण्डबल संघ पर्वतको अग्रसरतामा ह्याण्डबल संघ मोदी गाउँपालिका समिति गठन भएको छ...

  विपद् ब्यवस्थापन र न्यूनीकरणमा सबैको ध्यान केन्द्रित गरौँ : मुख्यमन्त्री पाण्डे

  पोखरा । गण्डकी प्रदेशका मुख्यमन्त्री सुरेन्द्रराज पाण्डेले विपद् ब्यवस्थापन र न्यूनीकरणका सवालमा सबैको ध्यान केन्द्रित...

  सामाजिक कथामा आधारित सिनेमा ईश्वर, हलमा दर्शक आउने आशावादी

  पोखरा । साउन ११ गतेबाट रिलिज हुन लागेको सिनेमा ईश्वर सामाजिक कथामा आधारित रहेको निर्माण...

  ओली सरकारमा समावेशी भन्ने कुरा नारामा सिमित ,दलितविहीन मन्त्रिपरिषद्, २ जना मात्रै महिला

  काठमाडौं । नवनियुक्त प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफूसँगै २१ मन्त्रीहरूको पनि शपथ गराएका छन् ।...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं