SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७७/१/७ गते
  १२७५ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  स्याङजा। नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) जिल्ला कमिटिका अध्यक्ष सुर्य प्रसाद गैह्रे” पारास” ले बिश्वव्यापी महामारी लिएको कोभिड१९ कोरोना भाईरस सगं सम्बन्धित रहेर प्रेस बिज्ञाप्ति जारी गरेका छन।। बिज्ञाप्तिमा कोरोना भाईरसका कारण मृत्युहुनेहरु प्रति भावपुर्ण श्रद्धाञ्जली ब्याक्त गर्नुभएको छ।साथै कोरोना सक्रंमितहरुको स्वास्थ्यलाभको कामना समेत गर्नुभएको छ।।लकडाउन अवधि मा भोक,प्यास र निद नभनि खटिनु हुने नेपाल अार्मी,जनपथ प्रहरी,शसस्त्र प्रहरी ,राष्ट्रसेवक कर्माचारी र स्वास्थकर्मिहरु प्रति समेत उच्च सम्मान प्रकट गर्नुभएको छ।।

  भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । subscribe मा क्लिक गरेपछि सँधै भिडियो हेर्न पाईनेछ । नजिकैको बेल (घण्टि) मा थिचे अपलोड गर्नासाथ पहिलो दर्शक बन्न पाउँनुहुनेछ ।

  साथै यस महामारीको घडीमा स्याङ्जालाई अभिभाकत्व प्रदान गर्नुहुने सघिंय मन्त्री माननीय पदमा अर्याल लगायत राष्ट्रिय सभाका माननिय ज्यु प्रतिनिधि सभाका माननीय ज्यु र प्रदेशसभाका माननीय ज्युहरु प्रति पनि उच्चसम्मान ब्याक्त गर्नु भएको छ।।जिल्लाका ११ अोटै पालिकाका जनप्रतिनिधि,पार्टी प्रतिनिधि र जिल्लामा खटिनुहुने राजनैतिकदल,सघंसस्था र पत्रकार प्रति हार्दिक अाभार ब्याक्त गर्नु भएको छ।।स्याङ्जा जिल्लाबासीलाई हौसला प्रदान गर्नको निमित्त लकडाउनको अवस्था र बस्तुस्थिति फिल्डमै अाएर निरिक्षण गर्नुहुने गण्डकी प्रदेशका माननीय मुख्यमन्त्री पृथ्वीसुब्बा गुरुङ् ज्यु प्रति पनि कृतज्ञता ब्याक्त गर्नुभएको छ।।

  जिल्ला समन्वय समिति,उधोग बाणिज्य सघं,चेम्बर्स अफ कमर्स,रेडक्रस लगायत जिल्लामा क्रियाशिल सघंसस्था प्रति पनि अाभार ब्याक्त गर्नुभएको छ।तीन अोटै सरकारले विपन्न परिवारहरु प्रतिलक्षित गरि ल्याएका राहात प्याकेजहरुको सहि प्रयोगबाट समस्याको समाधानको बाटोमा लाग्न सवै पक्ष सयंम र सहयोगी बनी मजदुर बिपन्न परिवार साथै पैदल यात्रुले भोक्नु परेको कठिनाईलाई बैज्ञानिक ब्यावस्थापनमा लाग्न विशेष अाव्हान समेत गर्नुभएको छ।

  जिल्ला बिपत ब्यावस्थापन समितिलाई जन जिवनलाई सहजपार्न अत्यावश्यक बस्तुहरु अापुर्ति ब्यावस्थापन गर्ने,सुरक्षा प्रवन्ध थप ब्यावस्थापन गर्ने र कोरोना सक्रंमण फैलिन नदिन विशेष रणनिति तय गर्न विशेष अाव्हान समेत गर्नु भएको छ।अाउने १५ दिन थप कष्टकर र चुनौतिपुर्ण रहन सक्ने हुदा स्याङ्जाबासी जनसमुदायहरुमा नअातिन,धैर्यता रहन विशेष अपिल पनि गर्नुभएको छ। अध्यक्ष गैह्रे लकडाउन अवधिमा अहोरात्र खटिने गर्नुभएको छ।जिल्लाकै क्रियशील अध्यक्षको रुपमा गैह्रे लाई चिन्नेगर्दछ।।सम्भवत: जिल्ला कै राजनैतिकदल हरु मध्येको पहिलो बिज्ञाप्तिको रुपमा यस बिज्ञाप्तिलाई लिन सकिन्छ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  अस्ट्रेलियाबाट ब्रेन ट्युमर पिडित पत्रकारलाई विशेष अर्थिक सहयोग

  रौतहट जिल्लाको परोहा नगरपालिका – ८ नरकटीया निवासी सब. इन्सपेक्टर राम सुन्दर आर्य का छोरा...

  राष्टघातबिरुद्ध पर्वतका ३ राजनैतिक पार्टीहरुको बिज्ञप्ती, दलाल नेताहरुको कारण देश समस्यामा

  पर्वत । पछिल्लो समय अमेरीकी सहयोग परियोजना मिलेनियम च्यालेन्ज कर्पोरेशन (MCC) जस्तो राष्टघाती परियोजनाको बिरुद्ध...

  मलाई सिध्याउन लागेपछि पोखरेलविरुद्ध उजुरी दिएँ : विमला वली

  बुटवल । लुम्बिनी प्रदेश सांसद विमला खत्री वलीले निवर्तमान मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेल र नेकपा एमालेले...

  राष्ट्रिय सभाको बैठक एमालेको अवरोधले मुख्य कार्यसूचीमा प्रवेश नै नगरी स्थगित

  काठमाडौं । प्रमुख प्रतिपक्षी नेकपा एमालेको अवरोधका कारण राष्ट्रिय सभाको बैठक मुख्य कार्यसूचीमा प्रवेश नै...

  वीरगञ्ज आइपुग्यो भारतबाट पहिलो निजी कार्गो रेल

  काठमाडौं । नेपाल–भारत रेल सेवा सुरुआतको १७ वर्षपछि पहिलोपटक भारतबाट निजी क्षेत्रको कार्गो रेल बुधबार...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं