SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७७/१/२ गते
  ५७१२ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  स्याङ्जा, –कोभिड-१९ र उत्पन्न संकटको सामना गरिरहेका स्याङ्जाबासीको हौसल्ला प्रदानको लागि बिषम परिस्थितिमा पनि गण्डकी प्रदेशका माननिय मुख्यमन्त्रि आज फेदीखोला, भिरकोट, वालिङ, गल्याङको क्वारेनटाइन र प्रदेशको सिमा राम्दी नाकाको अनुगमन साथै स्याङ्जाको बिपत ब्याबस्थापन पोष्टलाई बिशेष निर्देशन दिनुभएको छ।

  भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । subscribe मा क्लिक गरेपछि सँधै भिडियो हेर्न पाईनेछ । नजिकैको बेल (घण्टि) मा थिचे अपलोड गर्नासाथ पहिलो दर्शक बन्न पाउँनुहुनेछ ।

  प्रत्येक जिल्ला जिल्लामा पुगि स्थानिय सरकार सगं कोरोना भाईस सगंको बिषयमा छलफल गर्ने,समस्याहरुको समाधान गर्ने,क्वारेन्टाइन स्वास्थ्य हेल्थ डेक्स अनुगमन ,सुरक्षा निकायका कार्माचारि र स्वास्थ्यकर्मि लगायत क्वारेन्टाईनमा बस्दै अाईरहेका हरुलाई हौसला प्रदान गर्ने कार्य गरिरहनुभएको छ। कार्यको प्रशंसा गर्दै नेपाल कम्युनिष्ट (पार्टी) स्याङ्जा का अध्यक्ष सुर्य प्रसाद गैह्रेले मुख्यमन्त्रीको कार्य शैलीले भारतिय चलचित्र नायक को झल्को अाएको बताउनु भयो।।

  मुख्यमन्त्रीले जिल्लाको अनुगमन,भेटघाट र समस्याको समाधान नायक चलचित्रकै स्टाईलमा गरेको वहाको जिकिर छ।अनिल कपुर द्वारा अभिनित चलचित्र नायक मा भष्ट्रचार,गुण्डागर्दि,कुरिथि बेथिति र कुशासनको बिरुद्ध बिरुद्ध एक पत्रकार ले सरकार प्रमुखलाई प्रश्नहरु गरेका छन।सरकारका प्रमुख का रुपमा अमरिस पुरिले अभिनय गरेका हुन्छन। एक सामन्य पत्रकारले च्यालेन्ज गरेपछी २४ घण्टाको लागि पत्रकार अनिल कपुरलाई सिएम बनाउछन।।सिएम भए लगत्तै देशका हरेक समस्याको समाधानको लागि फिल्डमा अाफै पुगि जनताको नायक बन्ने गर्छन।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  कृष्णनगरका दिनेश चन्द गुप्ता सम्मानित

  रविप्रकाश कसौधन, कृष्णनगर, | कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगर नगरपालिका वडा नं २ बस्ने कर्मठ, जुझारू, देश...

  टेलिभिजन पत्रकारिता इतिहासकै सर्वोच्च पुरस्कार कपिलवस्तुका बर्मालाइ प्रदान

  काठमाडौं ! यस वर्षको ‘हेम–सुनिल जोखिमपूर्ण टेलिभिजन पत्रकारिता पुरस्कार’ पत्रकार बासुदेब बर्मालाइ प्रदान गरिएको छ...

  लायन्स क्लब आफ कृष्णनगरद्वारा मास्क वितरण

  रविप्रकाश कसौधन, कपिलबस्तु । कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगरमा कार्यरत सुरक्षाकर्मी हरूलाई लायन्स कल्ब आफ कृष्णनगर डि....

  पेट्रोल छर्केर सुर्खेत वडा कार्यालयमा आगजनी

  सुर्खेत । सुर्खेतमा पेट्रोल छर्केर वडा कार्यालयमा आगजनी गरिएको छ । कार्यालयमा वडाध्यक्ष नभेटेको झोकमा...

  ललिता निवास जग्गा प्रकरणमा गच्छदारको स्पष्टीकरण : प्रतिशोध राखेर झुटा मुद्दा लगाइयो

  काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका उपसभापति विजयकुमार गच्छदारले ललिता निवासको सरकारी जग्गा व्यक्तिको नाममा सारेको घटनामा...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं