SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • आज : २०७८ आश्विन १२ गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
  सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७६/१२/२७ गते
  १०५७ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  पर्वत । कुस्मा नगरपालिका ४ स्थित वैशाली कृषी तथा सहकारी संस्था लिमिटेडले कुस्मा नगरपालिकाले स्थापना गरेको विपत व्यवस्थापन तथा राहत कोषमा ९१ हजार ५ सय आर्थिक सहयोग गरेको छ ।विश्वभर महामारीको रुपमा फैलिरहेको नोवेल कोरोना भाईरस कोभिड १९ को संक्रमण फैलिन नदिन नेपाल सरकारले गरेको लकडाउनका वेला अफ्ठ्यारोमा परेका हरुलाई सहयोग होस भन्ने उद्देश्यले सहकारीले उक्त सहयोग गरेको हो ।

  भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । subscribe मा क्लिक गरेपछि सँधै भिडियो हेर्न पाईनेछ । नजिकैको बेल (घण्टि) मा थिचे अपलोड गर्नासाथ पहिलो दर्शक बन्न पाउँनुहुनेछ ।

  विहिवार कुस्मा नगरपालिकाका नगरप्रमुख रामचन्द्र जोशीलाई सहकारीका अध्यक्ष गणेश पुन मगरले नगद रु ९१ हजार ५ सय हस्तान्तरण गरेका हुन् । सहकारीले संस्थागत रुपमा रु ४० हजार,संस्थाका अध्यक्ष् गणेश पुनको तर्फवाट रु १० हजार,यसैगरी उपाध्यक्ष गुम वहादुर पुन रु ७ हजार,सचिव पृथवहादुर पुन रु ५ हजार,कोषाध्यक्ष प्रितिमाया पुन रु ३ हजार,सदस्यहरु टेक वहादुर पुन,सनवहादुर पुन निरमाया पुन,याम वहादुर पुन वाट रु ६ हजार यसैगरी लेखा तथा सुपरिवेक्षण समितीका सदस्यहरु सुजन पुन,जसमाया पुन र चक्रवहादुर पुन वाट रु ५ हजार,सल्लाहकार सदस्यहरु जीवन पुन,क्षेत्रवहादुर पुन,रुपवहादुर खोर्जा वाट७५ सय, पुर्व व्यवस्थापक सुदिप पुन र सम्पुर्ण ९ जना कर्मचारीको तर्फवाट रु ५ हजार गरी ९१ हजार ५ सय रुपैँया सहयोग गरेका हुन् ।

  सहकारीले आफ्ना सदस्य तथा पदाधिकारीहरु संग हातेमालो गरी संकलन भएको संयुक्त रकम हस्तान्त्रण गर्दै संस्थाका अध्यक्ष गणेश पुनले यो विषम परिस्थीतीमा तिन खम्वे नीति अनुसार सहकारी कर्मीहरु एकजुट भएर सहयोग गर्नुपर्ने वताए । यसैगरी कुस्मा नगरप्रमुख रामचन्द्र जोशीले सहकारीले गरेको सहयोग निकै सह्रानिय भएको भन्दै वैधानिक तवरवाट वास्तविक पीडित समक्ष पु¥याउने प्रतिवद्धता जाएर गरे ।

  जोशीले सहयोगी संस्था लाई धन्यवाद दिँदै राहत कोषमा अन्य संस्था तथा व्याक्तिहरुवाट पनि सहयोग आउने क्रम जारी रहेको जानकारी दिए ।कार्यक्रममा कुस्मा नगरपालिकाका उपप्रमुख सिता काफ्ले लामिछाने,सामाजिक विकास संयोजक शिव प्रसाद पौडेल लगायत सहकारीका अन्य सदस्यहरुको सहभागिता रहेको थियो । नगरपालिकाले रु ५० लाखको विपत व्यवस्थापन कोष संगै खाद्द वैँकको स्थापना गरेको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  भर्सटाइल’ सजना र रामजी खाँडको ‘लाहुरे’ ले रुवायो (भिडियोसहित)

  पोखरा । पछिल्लो समय निकै चर्चामा रहेकी ‘भर्सटाइल’ सजना बास्तोलाको नयाँ दशै तिहार गीत ‘लाहुरे’...

  किन तत्काल कानुनमन्त्री ज्ञानेन्द्रबहादुर कार्कीलाई हटाउन खोज्दैंछन् देउवा ?

  काठमाडौं – प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा नेतृत्वको सरकारले राजनीतिक दल विभाजनसम्बन्धी अध्यादेश फिर्ता लिएसँगै सत्ता गठबन्धन...

  संसद्को मानमर्दन गर्दै अध्यादेश खारेज गर्नु बदनियतपूर्ण : ओली

  काठमाडौं । प्रमुख विपक्षी दलका नेता केपी शर्मा ओलीले संसद्को मानमर्दन गर्दै राष्ट्रपतिमार्फत राजनीतिक दलसम्बन्धी...

  ओलीले पठाए देउवालाई सन्देश अध्यादेशबारे आफ्नो दलको गम्भीर आपत्ति र विरोध रहेको सन्देश

  एमाले अध्यक्ष तथा पूर्वप्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले राजनीतिक दलसम्बन्धी अध्यादेश असंवैधानिक, षड्यन्त्रपूर्ण र वदनियतपूर्ण रहेको...

  २० बर्ष पछि रिमेक गर्दै निर्वाण एण्ड म्यूजिक लिंकको ‘किन यसरी’

  सचिन्द्र श्रेष्ठ करीब २० बर्ष अगाडि रेकर्ड गरिएको ‘निर्माण एण्ड म्यूजिक लिंक’ नाम राखी ‘किन...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं