SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७६/१२/२२ गते
  ४८५६ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  काठमाडौं । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) भित्र विभाजन देखिएको छ । हालै बाहिर आएको एक विज्ञप्तिले पार्टी भित्र रहेका दोस्रो तहका नेताहरुका बीचमा विभेद देखिएको छ । अहिले केपी शर्मा ओली नेतृत्वको सरकारलाई असफल बनाउन अर्का अध्यक्ष प्रचण्ड संलग्न भएको खुलासा भएको छ । पूर्वप्रधानमन्त्री समेत्त रहेका पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ ले सरकार ढाल्न आफु नजिकका मान्छे लगाएको खुलासा भएको छ ।

  तत्कालिन नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी एमाले निकट पत्रकारहरुको संगठन प्रेस चौतारी नेपालका अध्यक्षले गम्भीर खुलासा गरेका छन् । अहिले नेकपा निकट पत्रकारहरुको संगठन प्रेस संगठनका सह–संयोजक समेत रहेका गणेश बस्नेतले यस्तो कुराको रहस्य उजागर गरेका हुन् । प्रेस संगठनका अध्यक्ष महेश्वर दाहालले पत्रकार महासंघको महासचिवलाई प्रचण्डले नै निर्देशन दिए बमोजिम आफुले विज्ञप्ति निकाल्न लगाएको बताएका छन् ।

  भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । subscribe मा क्लिक गरेपछि सँधै भिडियो हेर्न पाईनेछ । नजिकैको बेल (घण्टि) मा थिचे अपलोड गर्नासाथ पहिलो दर्शक बन्न पाउँनुहुनेछ ।

  यो सँगै दाहालले बस्नेतालाई तिमी कोही होइन भनेर गाली गलौज पनि गरेको बताइएको छ । गणेश बस्नेतले नेकपा अध्यक्ष समेत रहेका प्रचण्डको बलमा केपी ओली नजिकका मान्छे सिद्धाउने खेल सुरु भएको खुलासा गरेका हुन् । यसको प्रतिकृयामा दाहाल पक्षका कुनै पनि नेताहरुले कुनै बयान दिएका छैनन् । गणेश बस्नेतको स्टाटस जस्ताको तस्तै तल हेर्नुहोस्

  महेश्वर दाहाललाई फोन गरें, उहाँले कमरेड प्रचण्डको आदेशमा पत्रकार महासंघका महासचिव रमेश बिष्टलाई बिज्ञप्ती जारी गर्न मैले लगाएँ, तिमी कोही होइनौं, म हुँ तिम्रो प्रेस चौतारीको नेता भन्नुभयो । अनि हामी कांग्रेस माओवादी गठबन्धन अहिले पनि जारी छ, तिमी एमालेहरुको दिन सकियो भन्दै अपमान गर्नुभयो । धन्यवाद महेश्वर कमरेड यो जानकारीको लागि अनि सत्य बोल्नु भएकोमा । तपाईको कुरा सत्य हो भने दुई तपाई त के कमरेड प्रचण्ड समेंत मेरो नेता होईन ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  अस्ट्रेलियाबाट ब्रेन ट्युमर पिडित पत्रकारलाई विशेष अर्थिक सहयोग

  रौतहट जिल्लाको परोहा नगरपालिका – ८ नरकटीया निवासी सब. इन्सपेक्टर राम सुन्दर आर्य का छोरा...

  राष्टघातबिरुद्ध पर्वतका ३ राजनैतिक पार्टीहरुको बिज्ञप्ती, दलाल नेताहरुको कारण देश समस्यामा

  पर्वत । पछिल्लो समय अमेरीकी सहयोग परियोजना मिलेनियम च्यालेन्ज कर्पोरेशन (MCC) जस्तो राष्टघाती परियोजनाको बिरुद्ध...

  मलाई सिध्याउन लागेपछि पोखरेलविरुद्ध उजुरी दिएँ : विमला वली

  बुटवल । लुम्बिनी प्रदेश सांसद विमला खत्री वलीले निवर्तमान मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेल र नेकपा एमालेले...

  राष्ट्रिय सभाको बैठक एमालेको अवरोधले मुख्य कार्यसूचीमा प्रवेश नै नगरी स्थगित

  काठमाडौं । प्रमुख प्रतिपक्षी नेकपा एमालेको अवरोधका कारण राष्ट्रिय सभाको बैठक मुख्य कार्यसूचीमा प्रवेश नै...

  वीरगञ्ज आइपुग्यो भारतबाट पहिलो निजी कार्गो रेल

  काठमाडौं । नेपाल–भारत रेल सेवा सुरुआतको १७ वर्षपछि पहिलोपटक भारतबाट निजी क्षेत्रको कार्गो रेल बुधबार...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं