SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७६/१२/१६ गते
  ६४५ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  पर्वत / कोरोना भाईरसको संक्रमण भएको पुष्टि भएकी बागलुङ्गकी युवती संगै यति एयरको बिमानमा यात्रा गरेका पर्वतका एक युवामा संक्रमणको लक्षण देखिएको छ । पर्वतको जलजला गाउँपालिका वडा नं ७ धाइरिङ्गका ती युवालाई यात्रा गरेको त्यसको दुई दिन पछि ज्वरो आएको र अहिले सम्म रुघाखोकी लागि रहेको पाइएको हो ।

  भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । subscribe मा क्लिक गरेपछि सँधै भिडियो हेर्न पाईनेछ । नजिकैको बेल (घण्टि) मा थिचे अपलोड गर्नासाथ पहिलो दर्शक बन्न पाउँनुहुनेछ ।

  चैत्र ४ गते मध्यान्न १२.४५ को यति एयरको ६७९ नम्बरको उडानबाट उनी पनि युवती संगै पोखरा आएको आफन्तले जानकारी दिए । घर फर्केको दुई दिनमा ज्वरो आएपछि उनले सिटामोल किनेर खाएका थिए भने अहिले पनि रुघा र खोकी छ । युवतीमा कोरोनाको संक्रमण पुष्टि भएपछि मात्रै ती युवाले समेत आफुँलाई पनि संक्रमण भएको हुन सक्ने शंका गरेको बताइन्छ ।

  उनको अबस्थामा सामान्य भएपनि पर्वत अस्पतालका निमिक्त मेडिकल सुपरिटेण्डेन्ट डा. शिशिर देबकोटाले युवामा देखिएका लक्षणहरु कोरोनाको लक्षण संग मिल्ने बताउनुभयो । उहाँले बिरामी संग आफुँले पनि सम्पर्क गरेको र केस ‘सस्पेक्टेड’ देखिएको जानकारी दिनुभयो । ‘युवाको स्वाव परिक्षण गर्नुपर्ने भएकाले त्यसको तयारी भएको छ।’ उहाँले भन्नुभयो ‘युवालाई तत्काल एक्लो घरमा बस्न र कसै संग सम्पर्क नगर्न सल्लाह दिएको छु।’

  घरमा फर्केपछि सोही घरमा श्राद्ध भएका कारण श्राद्ध खान छिमेकी र इष्टमित्र समेत आएका थिए । युवा गाउँमा समेत डिहडुल गरेको पाइएको छ। जलजला गाउँपालिका अध्यक्ष यामबहादुर मल्ल(रामकृष्ण)ले युवा बिमानमा संगै आएको र कोरोना सग मिल्ने लक्षण देखिएकाले स्वास्थ्यकर्मीको सहयोगमा आबश्यक निर्णय लिन लागिएको बताउनुभयो ।

  यसैबिच युवालाई घरमै पुगेर भेटका कुस्मा नगरपालिका वडा ७ का उनका आफन्तलाई समेत क्वारेन्टाइनमा राख्ने तयारी भएको छ । शिबालय माबिमा रहेको क्वारेन्टाइनमा राख्ने तयारी भएको कुस्मा वडा नं ६ का अध्यक्ष रुद्र गिरीले जानकारी दिनुभयो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  अस्ट्रेलियाबाट ब्रेन ट्युमर पिडित पत्रकारलाई विशेष अर्थिक सहयोग

  रौतहट जिल्लाको परोहा नगरपालिका – ८ नरकटीया निवासी सब. इन्सपेक्टर राम सुन्दर आर्य का छोरा...

  राष्टघातबिरुद्ध पर्वतका ३ राजनैतिक पार्टीहरुको बिज्ञप्ती, दलाल नेताहरुको कारण देश समस्यामा

  पर्वत । पछिल्लो समय अमेरीकी सहयोग परियोजना मिलेनियम च्यालेन्ज कर्पोरेशन (MCC) जस्तो राष्टघाती परियोजनाको बिरुद्ध...

  मलाई सिध्याउन लागेपछि पोखरेलविरुद्ध उजुरी दिएँ : विमला वली

  बुटवल । लुम्बिनी प्रदेश सांसद विमला खत्री वलीले निवर्तमान मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेल र नेकपा एमालेले...

  राष्ट्रिय सभाको बैठक एमालेको अवरोधले मुख्य कार्यसूचीमा प्रवेश नै नगरी स्थगित

  काठमाडौं । प्रमुख प्रतिपक्षी नेकपा एमालेको अवरोधका कारण राष्ट्रिय सभाको बैठक मुख्य कार्यसूचीमा प्रवेश नै...

  वीरगञ्ज आइपुग्यो भारतबाट पहिलो निजी कार्गो रेल

  काठमाडौं । नेपाल–भारत रेल सेवा सुरुआतको १७ वर्षपछि पहिलोपटक भारतबाट निजी क्षेत्रको कार्गो रेल बुधबार...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं